کدام محصول برای من مناسب تر است


فروشگاه سیسیلی دارای انواع محصولات زناشویی و آرایشی بهداشتی می باشد،برخی از این اقلام به منظور خاصی بکار می روند که ممکن است در شرایط دیگر کاربرد نداشته باشند،هدف از این راهنما کمک برای خرید بر اساس نیازهای شما می باشد.


انواع کاندوم:
کاندوم راه عبور عفونت ها را در زمان نزدیکی جنسی مسدود می کند،همچنین یکی از روشهای جلوگیری از بارداری است .
این ویژگی در تمامی کاندوم ها مشترک می باشد اما انواع کاندوم دارای ویژگی های دیگری نیز می باشند :

کاندوم نازک:
این مدل کاندوم ها دارای ضخامت کمتری نسبت به سایر مدل ها می باشند و موجب لذت و احساس بیشتر می شوند که بیشتر مناسب کسانی است که احساس خوبی نسبت به استفاده از کاندوم و ضخامت کاندوم ندارند.

کاندوم معطر:
اکثر کاندوم ها بدلیل ساخته شدن از لاتکس دارای بوی لاتکس می باشند،لاتکس مایعی است سفیدرنگ که از شیره درخت هیوا بدست می آید .این مدل کاندوم ها دارای بو و اسانس های انواع میوه ها و خوراکی ها می باشند و مناسب برای کسانی است که نسبت به بوی لاتکس حساسیت دارند.

کاندوم فوق العاده ایمن:
این مدل کاندوم ها دارای ضخامت بیشتر و لاتکس فوق العاده مقاوم و انعطاف پذیر نسبت به مدل های دیگر می باشند و به جهت محافظت بیشتر همگی دارای نوک ذخیره می باشند. این نوک ذخیره با جمع‌آوری مایع خارج شده از آلت از خروج آن و وارد شدن به دستگاه تناسلی بانوان جلوگیری می‌کنند.

کاندوم ضد عفونت،قارچ وآلرژی:
این کاندوم ها فوق العاده بهداشتی هستند و آغشته به مواد گیاهی موثر جهت از بین بردن باکتری ها و قارچ ها و هر گونه عفونت دیگر می باشند،همچنین موجب پیشگیری از سوزش در مقاربت و همچنین محافظت در مقابل بیماری های منتقله از راه جنسی می باشند.

کاندوم ضد سوزش:
این مدل کاندوم ها ساخته شده از لاتکس فوق العاده چرب و روان می باشند و برای مقاربت های دردناک توصیه می‌شود.

کاندوم شفاف:
این مدل کاندوم ها شفاف و بدن نما می‌باشند و باعث ایجاد تحریک بصری بیشتر می‌شوند.

کاندوم سایز بزرگ:
این مدل کاندوم ها بعلت فرم پذیری و پهنای بیشتر (55 میلی متر) مناسب برای آقایان با دستگاه تناسلی بزرگ می‌باشند.

کاندوم رنگی و میوه ای:
این مدل کاندوم ها دارای رنگها و طعم های مختلف می باشند که باعث ایجاد تنوع در رابطه می‌گردد. عطر میوه‌ای و اسانس موجود در این نوع کاندوم‌ها و رنگ‌های جذاب آن‌ها با تحریک بصری و تحریک از طریق حس بویایی تجربه جنسی متفاوت و لذت بخشی را برای شما رقم خواهند زد.

کاندوم های دارای روان کننده:
این مدل کاندوم ها چرب و روان می باشند و دارای لوبریکنت اضافی در داخل و خارج کاندوم هستند. این کاندوم‌ها با افزایش احساس و لذت برای کسانی که رابطه طولانی و خشک دارند بسیار مناسب هستند.

کاندوم خنک:
این مدل کاندوم ها بواسطه آغشته شدن به مواد و عصاره های خنک کننده مانند نعنا،اکالیپتوس و ... موجب ایجاد احساس سردی و تاخیر می شوند و حس تازه ای ایجاد می نمایند.

کاندوم خاردار:
این مدل کاندوم ها بواسطه وجود نقاط برجسته در طول و عرض کاندوم موجب تحریک جنسی بیشتر بانوان و افزایش لذت می گردند و بیشتر مناسب کسانی می باشد که دچار سردمزاجی هستند و یا زوج هایی که همزمان ارگاسم نمی شوند.

کاندوم حلقه ای و شیار دار:
این مدل کاندوم ها بواسطه شیار ها و حلقه های برجسته موجود بر روی کاندوم  تحریکات نقاط جی اسپوت را افزایش می دهند و باعث افزایش لذت جنسی می شوند و مانند کاندوم های خاردار بیشتر مناسب کسانی می باشد که دچار سردمزاجی هستند و یا زوج هایی که همزمام ارگاسم نمی شوند.

کاندوم تنگ کننده:
این مدل کاندوم ها حاوی عصاره انار می باشند و بواسطه مواد موجود در انار باعث انقباض مخاط واژن و استحکام دیواره واژن گردیده که نهایتا ترشحات غدد را بیشتر کرده و کاهش درد و تحریکات دردناک مقاربت را به همراه دارد،همچنین رایجه انار موجب افزایش لذت بخشی جنسی می گردد.

کاندوم تحریک کننده (گرم کننده):
این مدل کاندوم ها با القاء گرمی با تاثیر افزایش گردش خون و رایحه تحریکی به واسطه اسانس های موجود،موجب تحریک بیشتر حس جنسی بانوان شده و میل جنسی را افزایش می دهند.این مدل کاندوم ها بیشتر مناسب آن دسته از بانوانی است که مشکل افت فشار  یا کم خونی و کم کاری تیروئید دارند می باشد.

کاندوم تاخیری فیزیکی:
این مدل کاندوم‌ها،نسل جدید کاندوم می‌باشند که بواسطه طراحی آناتومیک وکانتوری موجب ایجاد تاخیر فیزیکی در انزال و افزایش زمان مقاربت می‌شوند.

کاندوم تاخیری:
این مدل کاندوم‌ها به دو دسته تاخیری و تاخیری مضاعف تقسیم می‌شوند. کاندوم های تاخیری مضاعف دارای دوز بالاتری از مواد بی حس کننده می‌باشند،تاخیر جنسی در این مدل کاندم ها بواسطه ماده تاخیری لیدوکائین و در بعضی مدل ها بنزوکائین ایجاد می‌شود.این دسته از کاندوم ها مناسب کسانی می باشند که دچار عارضه شایع انزال زودرس هستند و به این افراد کمک می‌کنند تا رابطه‌ای بلند مدت را داشته باشند.

کاندوم بزرگ کننده:
این مدل کاندوم ها مناسب برای آقایانی که مینی پنیس ( سایز نرمال پنیس در نعوظ 18- 22 سانتی متر) هستند کاربرد دارد. یک دوره طول درمان هفته‌ای 3 بار به مدت 3 ماه به همراه تغذیه خوب حاوی مواد پروتئینی و ورزش می‌تواند به این افراد کمک کند تا افزایش طولی آلت و حجم متناسب را به دست آورند.

کاندوم ضد اسپرم:
این مدل کاندوم ها مناسب پیشگیری از بارداری و روغن کاری شده با مواد ضد اسپرم جهت افزایش امنیت در رابطه جنسی می‌باشند. وجود مواد اسپرم کش از بروز بارداری‌های ناخواسته در روابط زناشویی جلوگیری می‌کند.

از بخش های زیر نیز می توانید بسته به شرایط خود محصولات مرتبط با نیاز خود را انتخاب نمایید.

افزایش تحریک پذیری بانوان : بانوانی که نمی توانند به ارگاسم برسند .

افزایش سایز آلت : لوازم افزایش دهنده سایز آلت بطور دائم و موقت.

ایمنی بیشتر در رابطه : ایمنی بیشتر به جهت تنظیم خانواده و یا عدم ابتلاء به بیماری های ویروسی و یا مقاربتی.

بانوان میانسال و وضع حمل کرده : بانوانی که به جهت وضع حمل و یا گذر زمان دچار گشادی واژن شده اند و بدین خاطر خود و همسرشان لذت جنسی گذشته را تجربه نمیکنند.

بانوان یائسه : بانوانی که بدلیل یائسگی دچار مشکلات مختلف شده اند.

تازه داماد : آقایانی که برای اولین بار رابطه جنسی را تجربه می کنند.

تازه عروس : خانم های که بر ای اولین بار رابطه جنسی را تجربه می کنند.

تجربه جدید رابطه جنسی : کسانیکه به زندگی زناشویی خود اهمیت می دهند و بدنبال تنوع و تجربیات جدید در رابطه جنسی خود هستند.

رفع زود انزالی : آقایانی که دچار مشکل زود انزالی هستند که درصد بسیاری از آقایان این مشکل را دارند.

رفع سردی آقایان : آقایانی که به دلایل مختلف شود و اشتیاق جنسی را ندارند و شهوتشان خاموش شده.

رفع عدم نعوظ : آقایانی که در حین رابطه آلتشان از حالت نعوظ خارج می شود و رابطه جنسیشان دچار وقفه می شود.

عشق بازی : کسانیکه قصد دخول ندارند و به طرق دیگری از رابطه خود می خواهند لذت ببرند مثلا روابط زناشویی در دوران قاعدگی و یا دوران نامزدی.

لذت متفاوت : کسانیکه دنبال دخول از نوع دیگری هستند.