پرداخت امن و مطمئن


1- پرداخت نقدی در محل تحویل
برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، سیسیلی این امکان را فراهم آورده است که با انتخاب هر یک از گزینه های زیر  هزینه را هنگام تحویل سفارش، در محل به صورت نقدی پرداخت کنند. با عرض پوزش این روش پرداخت فعلا امکانپذیر نمی‌باشد و پرداخت مبالغ صرفا از طریق درگاه بانکی سایت یا کارت به کارت امکان پذیر است.

پرداخت در محل

پرداخت در محل پیشتاز

پرداخت در محل پیک موتوری


با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا هم پردازش سفارش آنها سریع‏‌تر انجام شود و هم از تخفیف در هزینه ارسال و  هدیه بهره مند شوند.
همچنین، سفارش‌هایی که کمتر از 20،000 تومان می باشند می بایست از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
2- پرداخت کارت به کارت
افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway سیسیلی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند با هماهنگی با کارشناسان سیسیلی وجه سفارش خود را کارت به کارت نمایند. جهت دریافت شماره کارت با تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

برای پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت سیسیلی به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و فروشگاه سیسیلی پیشنهاد می‌کند که از این روش جهت پرداخت استفاده نمایید.3- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی
همگی کاربران سیسیلی بعد از انتخاب گزینه پرداخت آنلاین می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌ ملت در سایت سیسیلی و یا از این لینک (درگاه بانک ملت) که در صفحه اصلی سایت نیز هست،قسمت های خالی را پر نموده و هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.
همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران و تخفیف در هزینه ارسال می‌شود.در صورتیکه مبلغ سفارش بیش از 250،000 تومان باشد هزینه ارسال پستی رایگان محاسبه می گردد.

پرداخت آنلاین بانک ملت


چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم فروشگاه سیسیلی می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد.
هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.درگاه بانک ملت

1-  شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.


2-  رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز وارد میکنید، تفاوت دارد. برخی از بانکها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل میدهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، میتوانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.


3-  کد CVV2
 این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارتهای بانکی درج میشود و بهعنوان یک کد امنیتی در پرداختهای اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت; بانکهای ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.


4- تاریخ انقضا
تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، میتوانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.