لیست محصولات این تولید کننده الگانت ELEGANT

تولید کننده جا مسواکی های ضد باکتری ، بخار شوی همه کاره ، بستنی ساز خانگی ، ماسک ساز طبیعی صورت


دهان یکی از از راه های اصلی ورود میکروب و باکتری به بدن می باشد. به همین دلیل مسواک زدن تاثیر بسیار زیادی در سلامت افراد دارد.
نکته مهم و اساسی که امروزه پزشکان بر آن تاکید دارند نحوه نگهداری از مسواک می باشد. مسواک پس از استفاده خیس و مرطوب است و به سرعت انواع باکتری و میکروب های محیط را جذب مینماید و به دلیل رطوبت موجود، محل مناسبی برای رشد باکتری و میکروب های بیماری زا خواهد بود. میکروب ها و باکتری های خطرناک به مرور زمان بر روی مسواک شما تکثیر می شوند. این عناصر بیماری زا به هیچ وجه با شستشوی عادی از بین نرفته و در نتیجه با هر بار مسواک زدن، شما مقدار زیادی از میکروب ها را وارد بدن خود می نمایید که به مرور میتواند باعث بروز عفونت و همچنین بیماری های مختلف شود.


راه حل :
برای جلوگیری از رشد میکروب و باکتری برروی مسواک می بایست بعد از هر بار استفاده مسواک را ضد عفونی نموده و همیشه مسواک را دور از محل های آلوده نگهداری نمایید.


جامسواکی الگانت :
جا مسواکی الگانت، ضد میکروب و باکتری بوده و بهترین وسیله برای نگهداری مسواک که حساس ترین وسیله شخصی موثر در سلامت است  می باشد. جا مسواکی الگانت مجهز به لامپ UV بوده که پس از قرار گرفتن مسواک، بصورت اتوماتیک روشن شده و مسواک ها را تنها در چند دقیقه خشک و استریل مینماید. همچنین با دارا بودن محفظه در بسته از تماس مسواک با هر گونه آلودگی های موجود در محیط و حشرات جلوگیری میکند.
طراحی زیبای جا مسواکی های الگانت زیبایی خاصی به سرویسهای بهداشتی میدهد.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  جا مسواکی 4 تایی ضد میکروب الگانتمحصولی کاملاً بهداشتیعملکرد اتوماتیک با استفاده از برققابل استفاده برای مسواک‌های برقی و دستیطراحی زیباظرفیت 4 مسواک برای سفارش پیامکی کافی است کد c689 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  79,500 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  جا مسواکی 2 تایی ضد میکروب الگانتمحصولی کاملاً بهداشتیعملکرد اتوماتیک با استفاده از باتری و برققابل استفاده برای مسواک‌های برقی و دستیطراحی زیباظرفیت 2 مسواک برای سفارش پیامکی کافی است کد c688 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  45,500 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  جا مسواکی تکی ضد میکروب الگانتمحصولی کاملاً بهداشتیعملکرد اتوماتیک با استفاده از باتریقابل استفاده برای مسواک‌های برقی و دستیمدل مسافرتی با قابلیت حمل آسان برای سفارش پیامکی کافی است کد c687 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  41,500 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف