کاندوم‌های بدون روان کننده

چرا از کاندوم بدون روان کننده استفاده کنیم؟

حتی اگر شما بارها و بارها کاندوم را از فروشگاه‌ها یا داروخانه‌ها تهیه کرده و استفاده کرده باشید ممکن است از وجود این نوع از کاندوم‌ها مطلع نباشید. چهار دسته از افراد هستند که ممکن است استفاده از این نوع کاندوم را ترجیح بدهند. این افراد عبارتند از: ;کسانی که از لوبریکنت‌های خا...

کاندوم‌های بدون روان کننده

چرا از کاندوم بدون روان کننده استفاده کنیم؟

حتی اگر شما بارها و بارها کاندوم را از فروشگاه‌ها یا داروخانه‌ها تهیه کرده و استفاده کرده باشید ممکن است از وجود این نوع از کاندوم‌ها مطلع نباشید. چهار دسته از افراد هستند که ممکن است استفاده از این نوع کاندوم را ترجیح بدهند. این افراد عبارتند از: ;کسانی که از لوبریکنت‌های خاص استفاده می‌کنند، کسانی که تمایل به برقراری رابطه‌ی دهانی دارند، زنانی که به روان کننده حساسیت دارند، و کسانی که از کاندوم در کاربری‌های دیگری استفاده می‌کنند.

چندین دلیل برای استفاده از کاندوم‌های بدون روان کننده می‌تواند وجود داشته باشد. اگر کاندوم مورد استفاده توسط شما دارای لوبریکنت مبتنی بر آب یا مواد سرد کننده، گرم کننده یا تنگ کننده باشد یا اینکه اسانس میوه به آن اضافه شده باشد احتمال اینکه مواد اضافه شده برای شما حساست زا باشد وجود دارد و شما در اولین استفاده از این نوع از کاندوم‌ها متوجه وجود یا عدم وجود حساسیت خواهید شد.

با این وجود اسانس اضافه شده به کاندوم‌های میوه‌ای در صورت استفاده در رابطه جنسی دهانی و رابطه‌های جنسی مرتبط با این حوزه بسیار عالی است و نمی‌توان در مقابل استفاده از آن مقاومت نمود.

برخی از افراد نیز تنها به این دلیل از کاندوم‌های بدون روان کننده استفاده می‌کنند که ترجیح می‌دهند عمل روان کنندگی توسط ترشحات طبیعی بدن انجام شود.

کاندوم‌های بدون روان کننده کاربردهای دیگری غیر از رابطه جنسی نیز دارند که با جستجو در اینترنت می‌توانید از آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

کاندوم‌های بدون روان کننده برای رابطه‌ی دهانی فوق العاده هستند.

اگر شما یا یا شریک جنسی‌تان به رابطه‌ی دهانی علاقمند باشید، اما از وارد شدن لوبریکنت به دهانتان نفرت دارید، این نوع از کاندوم بهترین راه حل برای شما می‌باشد تا از این دو راهی عبور کنید. این نوع از کاندوم‌ها نیز در رنگ‌ها و طعم‌های متنوعی تولید می‌شوند.

اگر به لوبریکنت‌ها حساسیت دارید این نوع از کاندوم برای شما ساخته شده است.

زنان در ناحیه واژن تعادل PH بسیار حساسی دارند. کاندوم‌های دارای روان کننده ممکن است دارای پارافین و گلیسیرین باشند. این مواد می‌توانند این تعادل PH را برهم زده و عواض جانبی ای مانند  عفونت قارچی را در زنانی که به این مواد آلرژی دارند ایجاد کنند.

کاربردهای دیگر کاندوم‌های بدون روان کننده!

کاندوم‌های بدون روان کننده توسط سربازان در میدان نبرد برای حفاظت M-16s از گرد و غبار و شن استفاده می‌شوندو توسط نوازنده‌ها برای حفظ پکیج باتری در مقابل اتصال کوتاه در اثر تعریق مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد.

در ادامه نکاتی در زمینه استفاده از کاندوم‌های بدون لوبریکنت را ارائه خواهیم کرد.

آیا در باز کردن درب یک شیشه مربا مشکل دارید؟ برای این کار می‌توانید از کاندوم‌های بدون لوبریکنت استفاده کنید و این کاندوم چسبانندگی لازم برای بازشدن در شیشه را به شما می‌دهد. شما می‌توانید از یک کاندوم بدون لوبریکنت چند کش الاستیک ایجاد کنید لذا این کاندوم را در صورت عدم استفاده دور نیندازید. نیازی نیست که از یک کاندوم فقط برای باز کردن یک درب شیشه استفاده کنید بلکه می‌توانید آن را به چند باند لاستیکی تبدیل کرده و کارهای زیادی را به کمک آن انجام دهید.

حساسیت به کاندوم یا لوبریکنت؟ کشف کنید که به کاندوم حساسیت دارید یا به لوبریکنت تا محصول مورد نظر خود را راحت تر بیابید.

فکر می‌کنید به کاندوم حساسیت دارید یا به لوبریکنت یا به هردو؟ از کجا می‌توانید پاسخ این سوال را به صورت دقیق بیابید؟ اگر به کاندوم یا لوبریکنت حساسیت دارید چه گزینه‌های دیگری برای محافظت خویش در مقابل بیماری‌های منتقل شونده توسط روابط جنسی دارید؟

آیا بعد از برقراری اارتباط جنسی با استفاده از کاندوم دچار خارش، سوزش، سرخی یا کهیرهایی در اطراف واژن یا دهان خود شدید؟ در اینصورت ابتدا به پزشک مراجعه کنید و مطمئن شوید که این عوارض به دلیل عفونت‌های قارچی یا بیماری‌های منتقل شونده توسط رابطه جنسی ایجاد نشده‌اند. اگر تمام این موارد را مورد بررسی قرار داده‌اید و مشکلی در این زمینه‌ها ندارید آن‌گاه  احتمال اینکهشما به جنس کاندوم یا مواد لوبریکنت حساسیت داشته باشید وجود دارد. حال می‌توانید به دنبال راه حلی برای این مشکل باشید که یکی راه حل‌های ممکن استفاده از کاندوم‌های بدون روان کننده یا استفاده از کاندوم‌های بدون لاتکس باشد.

بیشتر

کاندوم‌های بدون روان کننده 

 • ساخته شده از لاتکس کاملا طبیعی و بدون حساسیتدارای سری به شکل شخصیت های کارتون مینیون برای افزایش تحریک طرفینبدون روان کننده و مناسب برای رابطه دهانی بین زوجین و دارای یک ساشه روان کننده برای استفاده در صورت تمایلارسال تمامی محصولات زناشویی توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام می‌شود.

  22,500 تومان 25,000 تومان 10% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ساخته شده از لاتکس کاملا طبیعی و بدون حساسیتدارای سری به شکل شیشه نوشابه برای افزایش تحریک طرفینبدون روان کننده و مناسب برای رابطه دهانی بین زوجیندارای یک عدد ساشه روان کننده برای استفاده در صورت تمایلارسال تمامی محصولات زناشویی توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام می‌شود.

  22,500 تومان 25,000 تومان 10% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ساخته شده از لاتکس کاملا طبیعیدارای سری به شکل بتمن برای افزایش جذابیت و تحریک طرفینبدون روان کننده و مناسب برای رابطه اورال و دارای یک عدد ساشه روان کننده برای استفاده در صورت تمایلارسال تمامی محصولات زناشویی بصورت کاملا محرمانه و توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام می‌گردد.

  23,750 تومان 25,000 تومان 5% ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ساخته شده از لاتکس کاملا طبیعیدارای سری به شکل تخم مرغ های رنگی برای افزایش تحریک طرفینبدون روان کننده و مناسب برای رابطه دهانی بین زوجیندارای یک عدد ساشه روان کننده برای استفاده در صورت تمایلارسال تمامی محصولات زناشویی توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام می‌شود.

  25,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • ساخته شده از لاتکس کاملا طبیعیدارای سری به شکل الاغ نر سیاه رنگ برای افزایش تحریک طرفینبدون روان کننده و دارای یک عدد ساشه روان کننده برای استفاده در صورت تمایلارسال تمامی محصولات زناشویی توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام می‌شود.

  23,750 تومان 25,000 تومان 5% موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  وضعیت
  سازنده
  قیمت
  تعداد در جعبه
  پهنای کاندوم
  کشور سازنده
  خاصیت افزایش تحریک پذیری بانوان
  خاصیت افزایش دهنده میل جنسی
  ویژگی خاردار یا شیار دار بودن

  تازه ترین مطالب

  دسته بندی سوالات متداول

  پیگیری سفارش

  جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: