کاندوم‌های ضد اسپرم

یکی از دغدغه‌های اصلی شرکای جنسی پیش از رابطه و در حین رابطه خطر بارداری ناخواسته در اثر برقراری رابطه جنسی واژنی می‌باشد. شاید به جرات بتوان گفت یکی از ایمن ترین راه‌ها برای ازا بین بردن این نگرانی استفاده از کاندوم‌های اسپرم کش است. هر چند تمامی انواع کاندوم به صورت قابل توجهی از بارداری ناخواسته جلوگیری می‌کنند اما مواد اس...

کاندوم‌های ضد اسپرم

یکی از دغدغه‌های اصلی شرکای جنسی پیش از رابطه و در حین رابطه خطر بارداری ناخواسته در اثر برقراری رابطه جنسی واژنی می‌باشد. شاید به جرات بتوان گفت یکی از ایمن ترین راه‌ها برای ازا بین بردن این نگرانی استفاده از کاندوم‌های اسپرم کش است. هر چند تمامی انواع کاندوم به صورت قابل توجهی از بارداری ناخواسته جلوگیری می‌کنند اما مواد اسپرم کش داخل این نوع از کاندوم باعث می‌شود تا در صورت لغزش کاندوم و نفوذ مایع منی به داخل واژن به دلیل کشته شدن اسپرم ها توسط مواد اسپرم کش خطر زیادی شما را تهدید نکند. البته در این موارد توصیه می‌شود تا از سایر روش های پیشگیری از بارداری نیز استفاده شود.

در پایان ذکر این نکته نیز می تواند سودمند باشد که شما نیز می‌توانید در صورت استفاده از سایر انواع کاندوم مواد اسپرم کش را به بخش داخلی آن اضافه کنید. البته این مواد در کشور ما چندان در دسترس قرار ندارند.

بیشتر

کاندوم‌های ضد اسپرم 

 • خرید محصول

  کاندوم کاپوت مشکی بسیار ایمن KAPOOT-BLACK ULTRA SAFEبسیار ایمنمناسب برای کسانیکه بدنبال ایمنی بیشتر در رابطه هستندبسیار نازکمناسب برای کسانی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارندرنگ مشکی جهت جذابیت بیشتر جنسی   برای سفارش پیامکی  کافی است کد c356 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.

  22,800 تومان 24,000 تومان 5% ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  کاندوم ایکس دریم  12 تایی بسیار ایمنمناسب برای کسانیکه بدنبال ایمنی بیشتر در رابطه هستندحاوی ماده اسپرم کشامنیت بالادارای مخزن ذخیره جهت امنیت بیشتربسیار چرب و روانساخت ایرانتهیه شده از بهترین لاتکس طبیعی با تکنولوژی روز آلمان   برای سفارش پیامکی کاندوم ایکس دریم  12 تایی بسیار ایمن کافی است کد c144 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.

  18,300 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  کاندوم دیورکس فوق العاده ایمن   مناسب برای کسانیکه بدنبال ایمنی بیشتر در رابطه هستندضخیم تر از سایر کاندوم‌هاایمنی بالابدنه‌ای شفافروانکاری زیاددارای نوک ذخیرهطراحی آناتومیک    

  35,700 تومان ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  وضعیت
  قیمت
  تعداد در جعبه
  پهنای کاندوم
  طول کاندوم
  کشور سازنده
  خاصیت ایمنی بالا در رابطه جنسی
  خاصیت روان کنندگی
  خاصیت افزایش دهنده میل جنسی
  خاصیت رفع سردی آقایان
  ویژگی نازکی

  تازه ترین مطالب

  دسته بندی سوالات متداول

  پیگیری سفارش

  جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: