لیست محصولات این تولید کننده FARMASI فارماسی

در سال 1950 کمپانی Tan توسط دکتر Cevdet Tuna برای تولید محصولات دارویی و مواد اولیه و تزریق به بخشهای بهداشتی تاسیس گردید. در سال 1985 ، بر اساس تقاضای موجو در زمینه محصولات آرایشی ، Alize kozmetik تاسیس شد. بر اساس معلومات او و نیز تلفیق تجربه او در زمینه محصولات بهداشتی و مراقبت فردی و ادئو توالت در مدت زمان کوتاهی کارخانه قادر به رسیدن به اهداف خود در زمینه محصولات مراقبت از کودک در سال 1995 گردید و در نهایت در سال 2003 با ترسیم اهداف استراتژیک کارخانه تولید محصولات بهداشتی Tan با کارخانه تولید محصولات آرایشی Alize ادغام شد و کارخانه واحدی به نام Tanalize kozmetik A.S به منظور تولید آرایشی و بهداشتی تاسیس گردید.

واحد تولیدی محصولات آرایشی از طریق صادرات محصولات با نام تجاری farmasi از کشور ترکیه به بیش از 118 کشور جهان و رساندن آنها به بیش از 350 میلیون نفر در جهان پیشتاز است.

دکتر Cevdet Tuna بیوگرافی


دکتر سودت تونا در 1923 در ادرین ، ترکیه به دنیا آمد. دکتر تونا هفتمین فرزند از نه فرزند خانواده شان بود (نه فرزند این خانواده از 11 دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.) او در سال 1930 تحصیلات ابتدایی خود را Balıkpazarı در ادرین آغاز کرد . پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان Haydarpaşa در سال 1941، تحصیلات خود را در دانشکده پزشکی Goethe در آلمان شروع کرد. پس از کامل شدن دوره تحصیلات خود ، او به سرعت و با اشتیاق به زادگاه خود بازگشت. تا سال 1950، دکتر سودت تونا به عنوان تنها پزشک در Hadimköy استانبول کار می کرد و بدون هیچ گونه شکایتی از سختی کار ، به درمان سربازان مبادرت ورزید. در سال 1952 ، او یکی از پنج کارخانه بزرگ داروسازی در ترکیه را به نام کارخانه داروسازی Tege تاسیس نمود و به صورت حرفه ای در صنعت داروسازی وارد شد. او توانست فرمولاسیون اولین شربت گلودرد ، مسکن، پماد سوختگی ، قرص گلودرد را تنظیم نماید. با علاقه زیادی که به کار خود داشت، او به تنهایی تمامی پروسه کار خود را مرحله به مرحله در زمینه فرمولاسیون محصولات جدید به انجام رساند. او همزمان اولین آزمایشگاه در ترکیه را به ثبت رسانید. پس از گسترش فعالیت شرکت در طی 22 سال ، او سهام شرکت خود را به بخشهای سرمایه گذاری خارجی فروخت. بین سالهای 1977 و 1995 ، وی مواد اولیه برای تولیدات دارویی را که به صورت دستی در کارگاههای دارویی تولید می شد و در 13500 داروخانه به فروش می رسید را وارد کرد. همزمان او به عنوان مشاوردر کمپانی های داروسازی کوچک و متوسط داخلی فعالیت نمود. در سال 1998 او کارخانه تانالیزه و برند Farmasi را پایه گذاری نمود. در حال حاضر فارماسی حدود 2000 محصول مختلف شامل سریهای دکتر سی تونا ، که از نام دکتر سودت تونا موسس کارخانه تانالیزه استخراج شده است را دارا می باشد. محصولات آرایشی فارماسی در مساحت 40000 متر مربع و با ظرفیت 1000 تن در هر روز تولید می شوند. محصولات فارماسی در 5 کارخانه متفاوت شامل محصولات مراقبت فردی، دستمال مرطوب، محصولات آرایشی و بسته بندی پلاستیکی و تیوبی درمجاورت یکدیگر تولید می گردند و کل مجموعه به صورت یکپارچه فعالیت می کند. در طول 63 سال زندگی تجاری حرفه ای ، دکتر سی تونا هماره به قوانینی از جمله علاقه به کار، اعتقاد به اینکه پرسنل یک شرکت، ارزشمند ترین سرمایه یک کارخانه می باشد و برای تربیت پرسنل بدون نقص بایستی هزینه نمود ، پایبند بود. به علت صداقت در کار ، اهمیت قائل شدن برای خانواده و پرسنل خود ، علاقه مندی اش به طبیعت و حیوانات ، همیشه برای اعضاء خانواده و پرسنل اش قابل احترام بوده است. در حال حاضر او گاهی ازکارخانه تانالیزه که توسط پسرش هاکان تونا اداره می شود بازدید می کند و توصیه های سودمندی را در اختیار مدیران ارشد کارخانه می گذارد.

بیشتر

این تولیدکننده هیچ محصولی ندارد.