همیشه مژه‌های فردار و زیبا مورد علاقه بانوان بوده . فر کردن مژه ها بوسیله فرمژه انجام می پذیرد. کشیدن فرمژه صحیح قادر است مژه‌ها را بلندتر، ضخیم تر و پرتر نشان دهید و این تغییرات میتواند خیلی زیبا و جذاب بالشد. فرمژه را به گونه ای که یک قیچی را در دست می‌گیرید نگه دارید. آن را کاملا باز کرده و به روی مژه‌های بالایی ببرید، اطمینان حاصل کنید که در...

همیشه مژه‌های فردار و زیبا مورد علاقه بانوان بوده . فر کردن مژه ها بوسیله فرمژه انجام می پذیرد. کشیدن فرمژه صحیح قادر است مژه‌ها را بلندتر، ضخیم تر و پرتر نشان دهید و این تغییرات میتواند خیلی زیبا و جذاب بالشد. فرمژه را به گونه ای که یک قیچی را در دست می‌گیرید نگه دارید. آن را کاملا باز کرده و به روی مژه‌های بالایی ببرید، اطمینان حاصل کنید که درست در خط ریشه مژه‌ها قرار گرفته است. سپس دقت کنید که همه مژه‌ها داخل فرمژه باشند. فرمژه را به صورت عمود نگه داشته و منحنی آن به سمت بیرون باشد. به آرامی ‌و به دقت روی مژه‌ها و به صورت نبضی فشار دهید فرمژه را بدقت بر روی مژه ها ببندید و به آهستگی و با نیرویی نرم و ضربات کوتاه، فشار وارد کنید. اکنون فرمژه را به سمت بالا بگیرید تا منحنی آن با پلک چشم در یک خط قرار گیرد.این راز آرایشگران حرفه ای است. این کار به مژها به جای تاثیر پیچ و جعد، تاثیر فر بودن به جا خواهد گذاشت. دسته‌های فرمژه را با ضرب‌های کوچک به آرامی‌بفشارید، بدون پلک زدن چندین ثانیه در همان حالت نگاه دارید. فرمژه را از ریشه به سمت نوک مژه‌ها راه ببرید و به آرامی‌به شکل نبضی فشار دهید تا به انتها برسید. فرمژه را بازکرده و فر حرفه ای مژه‌های خود را بررسی کنید. قبل از شروع آرایش اگر هنوز نیاز بود، دوباره همان مراحل را تکرار کنید؛ سپس به سراغ چشم بعدی بروید.

بیشتر

فرمژه 

 • خرید محصول

  فرمژه یدک دار وین WIAN- EYELASH CURLERS-W28فرمژه اعلا بهمراه یدکهمیشه مژه‌های فردار و زیبا مورد علاقه بانوان بوده . برای سفارش پیامکی کافی است کد c927 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  10,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف