قیچی اره ای یا همان پیتاژ از قدیم از زمانی که قیچی های استیل و فولادی ساخته شد وجود داشت ، برای خالی کردن لا به لای مو استفاده می شد.

برای کم حجم کردن موهای پرپشت که راحت تر شسته و شانه شود و کاربرد دیگر آن این است که وقتی مویی را با قیچی کار یکدست و یک اندازه کوتاه میکنیم گاهی اوقات دیده میشود که دو طرف بغل راست و بغل چپ هم اندازه نیستند،به خاط...

قیچی اره ای یا همان پیتاژ از قدیم از زمانی که قیچی های استیل و فولادی ساخته شد وجود داشت ، برای خالی کردن لا به لای مو استفاده می شد.

برای کم حجم کردن موهای پرپشت که راحت تر شسته و شانه شود و کاربرد دیگر آن این است که وقتی مویی را با قیچی کار یکدست و یک اندازه کوتاه میکنیم گاهی اوقات دیده میشود که دو طرف بغل راست و بغل چپ هم اندازه نیستند،به خاطر اینکه یک طرف پرپشت تر است یا بالای سر کم پشت و دوره سر پرپشت است که با هم هماهنگ نیستند،با استفاده از قیچی اره ای این نامیزانی را هماهنگ میکنیم .

 

و کاربرد دیگر آن که امروزه رواج زیادی دارد تیز کردن نوک موها است با وسیله های مختلفی میتوان موها را کم حجم و نوک موها را تیز یا پیتاژ کرد مثل تیغ پیتاژ، قیچی سه لبه،قیچی اره ای و قیچی های کار ساده (به صورت روش موجی انجام میشه) در واقع مدل هایی که خورد باید بشن و دسته های مو از ته پرپشت شروع میشه و به نوک مو که میرسه کم پشت میشند با این ابزارها و روشها انجام میشه .

اساس این که چه مویی با چه اندازه ای را باید پیتاژ کرد رو بدانیم کارمان راحت تر میشود

.

بیشتر

قیچی پیتاژ 

 • خرید محصول

  قیچی پیتاژ وین WIAN- SCISSORS-W81قیچی پیتاژ 50% برای سفارش پیامکی کافی است کد c916 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  15,100 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف