عطر شیرینی‌ها و خوراکی‌های لذیذ

این گروه شاداب و پرطراوت از نت‌های عطری واقعا خود را به اثبات رسانده‌اند و سپس با پیدایش رایحه‌های "لذیذ" (gourmand)، که زیرمجموعه‌ای از گروه عطرهای شرقی است، در دهۀ 1990 و دهۀ 2000 به تعدادشان افزوده شد. این عطرها، که اغلب بر پایۀ وانیل هستند، یادآور بوی غذاها، و به ویژه شیرینی‌ها و دسرها می‌باشند؛ از بوی شکلات س...

عطر شیرینی‌ها و خوراکی‌های لذیذ

این گروه شاداب و پرطراوت از نت‌های عطری واقعا خود را به اثبات رسانده‌اند و سپس با پیدایش رایحه‌های "لذیذ" (gourmand)، که زیرمجموعه‌ای از گروه عطرهای شرقی است، در دهۀ 1990 و دهۀ 2000 به تعدادشان افزوده شد. این عطرها، که اغلب بر پایۀ وانیل هستند، یادآور بوی غذاها، و به ویژه شیرینی‌ها و دسرها می‌باشند؛ از بوی شکلات ساده، خامه تازه، و کارامل گرفته تا دستورهای پیچیده‌تر و خوش آب و رنگ‌تر مانند نان بادامی، کرم بروله، کاپ کیک های همیشه محبوب و شیرینی فندقی.
اولین عطر موفق لذیذ  "Angel" بود که در سال 1992 به بازار آمد و اثر کارامل و شکلات را با استفاده از اتیل مالتول ethyl maltol (بوی پشمک / کارامل شکلاتی)، نعنای هندی طبیعی patchouli (که حس کاکائویی دارد) در کنار اتیل وانیلین ethyl vanillin استاندارد صنعتی ایجاد می‌کرد. از آن زمان به بعد، با توجه به موفقیت تجاری عطرAngel، بوی دسرها گل کرد و این گروه از نت‌ها در عطرسازی معاصر اهمیت زیادی پیدا کرده‌اند. گرچه بعضی مواد طبیعی حس خوراکی یا شیرینی را ایجاد می کنند، اکثر این نت‌ها از طریق آمیختن ماهرانۀ مواد طبیعی و مصنوعی دوباره سازی می‌شوند.
اگرچه این نت‌ها بیشتر در عطرهای زنانه استفاده می‌شوند، و می توانند نت‌های شیرین‌تری را هم شامل ‌شوند، اما نت‌های لذیذ از عطرهای مردانه یا عطرهای مناسب هردو جنس حذف نشده‌اند.
نت‌های خوردنی حس شادی و سرخوشی را ایجاد می‌کنند که علاوه بر تحریک بویایی، حس چشایی را هم قلقلک می‌دهند و درنتیجه تاییدی هستند بر این حقیقت که مزه تلفیقی است از چشایی و بویایی. این نت‌ها موجب می‌شوند نگاه جدیدی به عطرها داشته باشیم و وقتی یک عطرساز ماهر آنها را استادانه در خلق بوهای مطبوع استفاده می کند که هر‌روز پیچیده‌تر می شوند، بسیار فریبنده می‌شوند.

بیشتر

عطر با رایحه شیرینی ها و خوراکی های لذیذ SWEETS AND GOURMAND SMELLS 

 • خرید محصول

  ادو تویلت مردانه پاکو رابان الترارد 100 میلPaco Rabanne Ultrared Men  Eau De Toilette For men 100 mlپاکو رابان الترارد رایحه ای از مرکبات برای مردان جذاب می باشد برای سفارش پیامکی کافی است کد c783 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  167,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادوتویلت مردانه پاکو رابان بلک ایکس اس لا فرودیزیاک 100 میل Paco Rabanne Black XS L'Aphrodisiaque Eau De Toilette for Men for men 100 mlلافرودیزیاک در معنای لغوی یعنی اکسیر غرایز جنسی که در شیشه ای سیاه و به همان اندازه جذاب قرار دارد برای سفارش پیامکی کافی است کد c771 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  205,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادو تویلت مردانه پاکو رابان بلک ایکس اس 50و100 میل Paco Rabanne Black XS Eau De Toilette For Men 50-100 ml باب طبع آقایان شیک پوش برای سفارش پیامکی کافی است کد c768 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  125,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته

تازه ترین مطالب

دسته بندی سوالات متداول

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: