عطر میوه‌ها، سبزیجات و دانه‌های آجیلی

در سال‌های اخیر نت‌های میوه‌ای بیشتر از مرکبات (که طبقه خود را دارند) مورد توجه قرار گرفته اند به طوری که خود دسته بندی جداگانه‌ای پیدا کرده‌اند. نت‌های سبزیجات غیرعادی‌تر هستند، و گاهی از راهی گیج‌کننده به دست می‌آیند: مثالی از این مورد نت شلغم turnip است که گاهی ساقه زیرین زنبق iris rhizome آن را تولید می‌...

عطر میوه‌ها، سبزیجات و دانه‌های آجیلی

در سال‌های اخیر نت‌های میوه‌ای بیشتر از مرکبات (که طبقه خود را دارند) مورد توجه قرار گرفته اند به طوری که خود دسته بندی جداگانه‌ای پیدا کرده‌اند. نت‌های سبزیجات غیرعادی‌تر هستند، و گاهی از راهی گیج‌کننده به دست می‌آیند: مثالی از این مورد نت شلغم turnip است که گاهی ساقه زیرین زنبق iris rhizome آن را تولید می‌کند.
میوه‌ها و سبزی‌ها به صورت طبیعی نسبت به تقطیر و عصاره‌گیری مقاوم هستند که این به دلیل درصد بالای آب موجود در ترکیب طبیعی آنهاست، و درنتیجه نت بازسازی شدۀ عطرها هستند. اثر این نت‌ها از تازگی و طراوت گرفته تا کهنگی و رمزآلودگی تغییر می کند.
میوه‌‌ها و سبزی‌ها تنوع ترکیب و احساس تازگی را در رایحه‌ها و عطرها ایجاد می‌کنند. به ویژه در دهۀ 2000 میوه‌ها در دسته بندی میوه‌ای گلدار (فلورال) بسیار پرطرفدار بوده‌اند، و هلو peach و آلو plum اجزای اصلی "پایه" عطرسازهای کلاسیک (مانند Persicol معروف) بودند که رایحه‌های نمادین بسیاری را در نیمه اول قرن بیستم تولید کرده‌اند.

آجیل در عطرها معمولا عبارت است از بادام درختی almond پرطرفدار (که گاهی با درخت گیلاس cherry-pie tree اشتباه می‌شود و از گروه گل آفتاب گردان heliotrope است و از همان موادی ساخته می‌شود که در بازسازی میموزا mimosa (درخت گل ابریشم) و گل آفتاب گردان استفاده می‌شود)، بادام زمینی peanuts (مانند عطر Bois Farine)، و فندق hazelnuts (مانند عطرهای Praline de Santal و Mechant Loup). همه این نت‌ها بازسازی شده‌اند. نت‌های آجیلی را می‌توان نت مهارکنندۀ مواد آسمانی یا خاکی دانست، مانند خس‌خس vetiver (علفی بومی در هندوستان) که درعطر Vetiver Tonka از برند Hermessence مشاهده می‌شود.

بیشتر

عطر با رایحه میوه ها سبزیجات و دانه های آجیلی FRUITS VEGETABLES AND NUTS 

 • خرید محصول

  ادو تویلت زنانه پاکو رابان الترا ویولت سامر پاپ  80 میلPaco Rabanne Ultraviolet Summer Pop for women Eau De Toilette For women 80 mlعطر الترا ویولت سامر پاپ که از فریبندگی و هیپنوتیزم شدن توسط عشق الهام گرفته شده دارای رایحه ای لطیف و سرشار از جذابیت می باشد برای سفارش پیامکی کافی است کد c782 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  198,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادو تویلت زنانه پاکو رابان الترارد Paco Rabanne Ultrared Eau De Parfum For women  این عطر که بطری آن به رنگ قرمز و صورتی می باشد از اسانس های توت فرنگی تشکیل شده است و بین عطرهای ترش و شیرین طبقه بندی می شود. برای سفارش پیامکی کافی است کد c784 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  210,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادو پرفیوم زنانه پاکو رابان الترا ویولت Paco Rabanne Ultraviolet Eau De Parfum For womenاین عطر در گروه رایحه گل های شرقی دسته بندی میشه و بسیار قوی و تاثیر گذار می باشد برای سفارش پیامکی کافی است کد c780 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  160,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادو پرفیوم زنانه پاکو رابان بلک ایکس اس لافرودیزیاک Paco Rabanne Black XS L'Aphrodisiaque Eau De Parfum For Womenلافرودیزیاک در معنای لغوی یعنی اکسیر غرایز جنسی که در شیشه ای سیاه و به همان اندازه جذاب قرار دارد برای سفارش پیامکی کافی است کد c775 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  180,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادو تویلت زنانه پاکو رابان بلک ایکس اس Paco Rabanne Black XS for her Eau De Toilette For Womenعطر ایکس اکس بلک زنانه که باب میل بیشتر خانمها می باشد برای سفارش پیامکی کافی است کد c773 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  180,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادوتویلت مردانه پاکو رابان بلک ایکس اس لا فرودیزیاک 100 میل Paco Rabanne Black XS L'Aphrodisiaque Eau De Toilette for Men for men 100 mlلافرودیزیاک در معنای لغوی یعنی اکسیر غرایز جنسی که در شیشه ای سیاه و به همان اندازه جذاب قرار دارد برای سفارش پیامکی کافی است کد c771 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  205,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  پرفیوم زنانه پاکو رابان لیدی میلیون ابسولوتلی گلد 80 میل Paco Rabanne Lady Million Absolutely Gold Parfum For Women 80mlعطری بی پروا و اغوا کننده برای سفارش پیامکی کافی است کد c767 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  283,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادو تویلت زنانه پاکو رابان میلیون لیدی ئی مای گلد 30 و 50 و 80 میل Paco Rabanne Lady Million Eau My Gold Eau De Toilette For Women  30-50-80 mlویژگی های اصلی لیدی میلوینها که لوکس بودن و تجمل گرایی می باشد برای سفارش پیامکی کافی است کد c766 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  140,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ادو پرفیوم زنانه پاکو رابان لیدی میلیون 30 و 50 و 80 میلPaco Rabanne Lady Million Eau De Parfum For Women 30-50-80mlیكی از مشهورترین عطرهایی است كه در چند سال گذشته تولید شده استاگر خانمی بخواهد میلیونر شود یا شبیه به زنان میلیون دلاری شود ما این را با عطر لیدی میلیون! تضمین می كنیم برای سفارش پیامکی کافی است کد c765 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  143,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  موجود بودن
  وضعیت
  قیمت
  کشور سازنده
  سال تولید
  کمپانی تولید کننده
  فصل مناسب برای مصرف

  تازه ترین مطالب

  دسته بندی سوالات متداول

  پیگیری سفارش

  جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: