لیست محصولات این تولید کننده پاورمن دلتا زکس - POWER MAN

شرکت داروسازی دلتادارو

شرکت داروسازی دلتادارو اولین و تنها تولیدکننده اسپری تاخیری در ایران می باشد، این شرکت به لطف ایزد منان در سال 1385 واقع در شهرک صنعتی اشتهارد تاسیس گردید.

این شرکت با استفاده از فناوری جدید و انجام تحقیقات مستمر سعی داشته محصولات و مراحل تولید خود را با کنترل و انجام آزمایشات دقیق با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های آزمایشگاهی بر اساس اصول GMPو استانداردهای تائید شده جهانی تولید نماید.

تولیدات این شرکت شامل اسپری های تاخیری ، ژل های آمیزشی ، اسپری سرد کننده ضد درد و فوم ماینوکسیدیل ویژه آقایان و خانم ها می باشد.

سایت شرکت

شرکت دلتا دارو

فوم ماینوکسیدیل ایرانی

اسپری ضد درد آیس

فوم ماینوکسیدیل پاور هر

فن‌آوری فوم پاور هر راهی مناسب برای جذب ماینوکسیدیل به پوست سر است و ديگر موهاي شما چرب و چسبناك نمي شود.

فوم پاور هر هنگام تماس با پوست سر به سرعت ذوب می شود و باعث می شود تا دارو بدون چکیدن به پیشانی یا گردن و بدون ایجاد چسبندگی در مو استفاده شود.

به دنبال مصرف فوم پاورهر عوارضي مانند خشكي پوست، پوسته ريزي، خارش و قرمزي پوست كه حاصل استفاده از محلول های رایج  هستند به حداقل می رسد.

اسپری فوق سرد آیس

سرما درمانی یا کرایوتراپی درمانی است که از زمان های قدیم در درمان ، تسکین و کاهش درد استفاده میشده است.
در این روش درمانی هدف کاهش دمای محل آسیب دیده و بافت زیرین آن بدون آسیب زدن به سلولها میباشد.
این اثر سرمایی، اعصاب منتهی به محل آسیب دیده را بی حس کرده و باعث کاهش درد همزمان با کاهش التهاب و ورم محل آسیب دیده می شود.
اسپری فوق العاده سرد جانشین بسیار خوبی برای پک های یخ و کمپرسور یخ (سرد) می باشد.
با توجه به این که به مدت طولانی تری اثر میکند ، روش استفاده از آن راحت تر است و اثر آن قویتر می باشد.
اسپری فوق العاده سرد محصولی می باشد که برای تسکین آنی و فوری دردهای ناشی از ضرب دیدگی ، کبودی و گرفتگی ، کوفتگی ، کشیدگی عضلانی ، رگ به رگ شدن، دردهای جزئی مفاصل و کمردرد ساده طراحی شده است.
اسپری فوق العاده سرد را بلافاصله پس از آسیب دیدگی می توان استفاده کرد و اثرات سریع آن را در تسکین درد مشاهده نمود.
این اسپری در حین یا بعد از تمرینات ورزشی  قابل استفاده است.
سرما درمانی با اسپری فوق العاده سرد یک روش سریع و ساده برای ورزشکاران می باشد تا سریع به بازی ، دویدن و تمرین خود باز گردند.

این شرکت با استفاده از فناوری جدید و انجام تحقیقات مستمر سعی داشته محصولات و مراحل تولید خود را با کنترل و انجام آزمایشات دقیق با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های آزمایشگاهی بر اساس اصول GMPو استانداردهای تائید شده جهانی تولید نماید. از محصولات این شرکت تولیدانواع کرم ها ؛ پمادها ؛ ضدعفونی کننده ها و انواع اسپری ها که از جمله اسپری های تاخیری پاورمن دلتازکس در 10 رایحه مختلف برای آقایان و همچنین ژل های آمیزشی پاورمن دلتازکس در 4 نوع مختلف می باشد. با توجه به این که یکی از مهمترین و اصلی ترین مسائل جهان حفظ بنیان خانواده است این شرکت توانسته با استفاده از کادر مجرب و تلاشگر محصولات خود را به بهترین نحو عرضه و در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار دهد. همچنین این شرکت دارنده گواهینامه های بین المللی ISO9001-ISO14001-OHSAS18001 می باشد.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  لطافت بیشتر پوست و کند شدن رشد موهاضد التهابات پوستی با داشتن عضاره گیاه آلوئه ورا و گلیسیرینایجاد لطافت، نرمی و درخشندگی در پوستخوشبو و بدون سوزش حتی در نقاط حساس پوست ارسال تمامی محصولات زناشویی بصورت کاملا محرمانه و توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام میگردد.

  39,000 تومان ناموجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  درمان موضعی برای ریزش موفن‌آوری فوم پاور هر راهی مناسب برای جذب ماینوکسیدیل به پوست سر است و ديگر موهاي شما چرب و چسبناك نمي شود.پاور هر با تاثیر گذاشتن بر اندازه فولیكولهای مو و بزرگ كردن آنها و همچنین افزایش مدت چرخه رشد فولیکول مو  (آناژن)  ، کیفیت مو را از طریق افزایش قطرمو و افزایش طول موهای مینیاتوری ( کرک مانند) بهبود می بخشد. برای سفارش پیامکی...

  246,000 تومان 250,000 تومان ناموجود
  5 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  اسپری های ضد درداسپری سرد (ice spray)جانشین بسیار خوبی برای پک های یخ و کمپرسور یخ (سرد)محصولی برای تسکین آنی و فوری دردهای ناشی از ضرب دیدگی ، کبودی و گرفتگی ، کوفتگی ، کشیدگی عضلانی ، رگ به رگ شدن، دردهای جزئی مفاصل و کمردردبرای سفارش پیامکی کافی است کد c377 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.

  33,000 تومان ناموجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  درمان موضعی برای ریزش موفن‌آوری فوم پاور هر راهی مناسب برای جذب ماینوکسیدیل به پوست سر است و ديگر موهاي شما چرب و چسبناك نمي شود.پاور هر با تاثیر گذاشتن بر اندازه فولیكولهای مو و بزرگ كردن آنها و همچنین افزایش مدت چرخه رشد فولیکول مو  (آناژن)  ، کیفیت مو را از طریق افزایش قطرمو و افزایش طول موهای مینیاتوری ( کرک مانند) بهبود می بخشد.برای سفارش پیامکی...

  23,500 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  درمان موضعی برای ریزش موفن‌آوری فوم پاور هر راهی مناسب برای جذب ماینوکسیدیل به پوست سر است و ديگر موهاي شما چرب و چسبناك نمي شود.پاور هر با تاثیر گذاشتن بر اندازه فولیكولهای مو و بزرگ كردن آنها و همچنین افزایش مدت چرخه رشد فولیکول مو  (آناژن)  ، کیفیت مو را از طریق افزایش قطرمو و افزایش طول موهای مینیاتوری ( کرک مانند) بهبود می بخشد.برای سفارش پیامکی...

  68,500 تومان ناموجود
  8 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • اسپری تاخیری پاورمن دلتازکس با رایحه های طبیعی Powerman DeltaZex Delay Spray  اسپری تاخیری حاوی لیدوکائین جهت رفع زود انزالی با رایحه های طبیعیدارای ویتامین E می باشد که باعث لطافت پوست شده و از سوزش پوست جلوگیری میکند  

  39,900 تومان موجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ژل گرم کننده پاور من دلتازکس Warmer ویژه آقایان و بانوان مناسب برای زنان مبتلا به کم کاری تیروئید و افت فشار خونمناسب برای آقایان و خانم های سرد مزاجمناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستندیکی از مهمترین موضوع ایجاد انگیزه جهت مقاربت زناشویی گرم بودن محیط تناسلی زوجین می‌باشد و  محصول ژل گرم کننده پاورمن دلتازکس با بهترین فرمول ممکنه این امر...

  25,000 تومان ناموجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • ژل جمع کننده پاورمن دلتازکس Tingle ویژه بانوان مناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمانمنقبض نگه داشتن و جمع شدن عضلات ناحیه واژینالمناسب برای افزایش لذت جنسی در بانوان و خوشبو کننده و از بین برنده بوی بد واژینال برای سفارش پیامکی ژل جمع کننده پاورمن دلتازکس Tingle کافی است کد c183 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.

  25,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  ژل روان کننده پاورمن دلتازکس Easier  ویژه آقایان و بانوانمناسب برای مقاربتهای دردناکبا روانکاری زیاد ، از دردهای مقاربتی بویژه در زوج های جوان جلوگیری می کندافزایش دهنده میل جنسی و رسیدن به لذت بیشتر   خوشبو کننده و از بین برنده بوی بد واژینال .التیام دهنده التهابات دستگاه تناسلی ارسال تمامی محصولات زناشویی به صورت کاملا محرمانه و توسط سرویس ارسال محرمانه...

  22,000 تومان ناموجود
  2 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ژل تاخیری پاورمن دلتازکس Longtimeویژه آقایانمناسب برای آقایانی که مشکل انزال زودرس دارندبا ایجاد تاخیر در انزال و افزایش مدت زمان مقاربت باعث بالابردن حس لذت و ارضاء کامل بویژه بانوان می گرددفضای بسیار متفاوت از گذشته و جدید به مقاربت شما می ­بخشد.   برای سفارش پیامکی ژل تاخیری پاورمن دلتازکس Longtime کافی است کد c181 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.

  29,000 تومان ناموجود
  4 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف