خمیر دندان

اگرچه در دوران مدرسه مسواک زدن چندان کار ساده‌ای نبود اما معمولا تمام افراد بالاخره به این نتیجه می‌رسند که باید مسواک بزنند، حالا ممکن است متوجه نقش دندان در زیبایی صورت شده باشند یا دندان‌درد و دندان‌پزشک آنان را مجبور کند یا حتی بوی بد دهان حس ناخوشایندی به آنان داده باشد. اما همه نمی‌دانند که چه طور می‌توانند از شر پلاکت‌های باکتری...

خمیر دندان

اگرچه در دوران مدرسه مسواک زدن چندان کار ساده‌ای نبود اما معمولا تمام افراد بالاخره به این نتیجه می‌رسند که باید مسواک بزنند، حالا ممکن است متوجه نقش دندان در زیبایی صورت شده باشند یا دندان‌درد و دندان‌پزشک آنان را مجبور کند یا حتی بوی بد دهان حس ناخوشایندی به آنان داده باشد. اما همه نمی‌دانند که چه طور می‌توانند از شر پلاکت‌های باکتری درون دهان با انتخاب مسواک و خمیر دندان درست خلاص شوند.
خمیردندان‌ها معمولا در تیوب‌های لمینیت یا آلومینیومی بسته‌بندی می‌شوند تا (به‌سادگی) دوامی قابل‌توجه داشته باشند. فرقی نمی‌کند چه مارکی و یا چه رایحه‌ای را استفاده می‌کنید، این کاملا سلیقه‌ای است. در حالت کلی خمیردندان‌ها به چهار دسته ضدپوسیدگی، ضد جرم، ضد پلاک و ضد حساسیت تقسیم می‌شوند، گاهی هم ممکن است محصولی ترکیبی وجود داشته باشد که خصوصیت‌های چند نوع مختلف را یکجا داشته باشد. البته بچه‌ها را نباید از یاد برد، خمیردندان بچه‌ها دارای فرمولاسیونی خاص است!
خمیردندان‌های ضدپوسیدگی دارای ترکیبات فلوراید هستند که منجر به کاهش پوسیدگی دندان می‌شوند، این خمیردندان باعث استحکام دندان‌ها و در عین حال متوقف یا کند شدن فرایند پوسیدگی می‌شود. خمیردندان ضد جرم مناسب پیشگیری از جرم است و سبب می‌شود فرایند ایجاد رسوب و چسبیدن آن‌ها بر روی دندان‌ها آهسته‌تر شود. خمیردندان ضد پلاک به لطف استفاده از موادی مانند تری کلوزان ها سبب به تاخیر انداختن ایجاد پلاک‌های میکروبی دردهان می‌شود. خمیردندان ضد حساسیت برای افرادی مناسب است که دندان‌هایی حساس دارند و با خوردن بعضی غذاهای خاص(مثلا ترش، گرم یا سرد) دچار دندان درد شوند، این نوع از خمیردندان سبب کاهش این حساسیت خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید که این خمیردندان فلوراید کمی دارد و درنتیجه پاک‌کنندگی کمتری نسبت به سایر خمیردندان‌ها خواهد داشت.
در انتها باید توجه کنید که مناسب‌ترین فرد برای مشاوره در انتخاب بهترین خمیردندان پزشک شما است.
    

بیشتر

خمیر دندان 

 • خرید محصول

  خمیر دندان تمیز کننده همه کاره با بوی نعنا اورال بی مجهز به سفید کنندهضد پوسیدگیضد حساسیتخمیر دندان ژله‌ایاز بین برنده‌ی جرم و پلاک دنداناز بین برنده‌ی دردهای ناشی از حساسیتدارای عصاره نعناءضد باکتریبرداشتن رنگدانه های سطح دندان برای سفارش پیامکی کافی است کد c738 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  10,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خميردندان پرواکسپرت تميزکننده کامل اورال بیمجهز به سفید کننده ضد حساسیت ضد پوسیدگی ضد باکتری دارای محافظ مینای دندان محافظ قدرتمند مینای دندان محافظ در برابر جرم و پلاک دندان برای سفارش پیامکی کافی است کد c710 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  10,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خمیر دندان پرواکسپرت همه کاره اورال بیمجهز به سفید کننده ضد حساسیت ضد پوسیدگی دارای محافظ مینای دندان خمیر دندان ژله‌ای از بین برنده‌ی جرم و پلاک دندان از بین برنده‌ی دردهای ناشی از حساسیت برای سفارش پیامکی کافی است کد c709 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  10,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خمیر دندان ‏ضد حساسيت Oral- B‬‬برطرف نمودن سریع درد ناشی از حساسیت دندانیمقابله با علل ریشه ای حساسیت دندانی در 4 هفتهکاهش درد در نواحی عریان شده ی عاج دندان خوشبو کننده ی دهان برای سفارش پیامکی کافی است کد c708 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  14,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خميردندان محافظ لثه‌ها اورال بی Oral-B Gum ProtectionToothpaste مجهز به سفید کننده ضد حساسیت ضد پوسیدگی ضد باکتری دارای محافظ مینای دندان از بین برنده ی جرم و پلاک دندان برای سفارش پیامکی کافی است کد c707 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  13,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خميردندان محافظ مينا اورال بیمجهز به سفید کننده ضد پوسیدگی دارای محافظ مینای دندان دارای ریزدانه هایی 4 برابر کوچکتر برای تاثیر گذاری بیشتر دارای 3 مواد تشکیل دهنده ی قدرتمند: کلرید قلع، فلوئورید سدیم و فناوری خاص Polychelation برای سفارش پیامکی کافی است کد c706 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  10,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خمیر دندان کرست ضد پوسیدگیبیشترین محافظت در برابر پوسیدگیاستحکام بخشیدن به مینای دندانکمک به جذب شدن طبیعی کلسیم بر روی دندان برای سفارش پیامکی کافی است کد c686 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  6,500 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خمیردندان کرست سفید کننده و خنک کننده دهانسفید شدن هر سه دیواره دندانایجاد حس تازگی به مدت طولانی برای سفارش پیامکی کافی است کد c685 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  7,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خمیردندان کرست سفیدکنندهحفظ سفیدی طبیعی دندان ها در هر سه دیوارهفرمولاسیون ویژه جهت سفید کنندگی بیشتر برای سفارش پیامکی کافی است کد c684 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  6,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

   خمیر دندان کرست سفید کننده مخصوص سیگاریهاخوشبو کننده دهان و از بین برنده بوی بد سیگارجلوگیری از پوسیدگیمحافظ مینای دندانبرطرف نمودن رنگدانه های ناشی از استفاده از سیگار، تنباکو، قهوه و چای برای سفارش پیامکی کافی است کد c683 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  9,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

    خمیر دندان کرست سفیدکننده با عصاره مرواریدبرطرف کننده رنگ دانه های سطحی حتی از غیرقابل دسترس ترین نقاط دندان (در عرض دو هفته) برای سفارش پیامکی کافی است کد c682 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  8,500 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  خمیر دندان کرست هفت منظورهحفظ دندان در مقابل پوسیدگی مینا و ریشهاز بین برنده بوی بد دهانکاهش میزان حساسیتکمک به سلامتی لثه هاحفظ سفیدی طبیعی دندان ها برای سفارش پیامکی کافی است کد c681 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  7,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف