شامپوی مرطوب کننده نیا لابراتوار دی اس آمریکا DS Laboratories Nia®Helio Hydrating Shampoo

245,000 تومان

شامپوی مرطوب کننده نیا لابراتوار دی اس آمریکا

درخشندگی مو فراتر از حد تصور
افزایش درخشندگی و شفافیت مو
درمان مو خوره و وز مو ها
تثبیت رنگ موشامپو مرطب کننده نیا جهت درمان موهای رنگ پریده و کدر و ترمیم آنها به نحوی بسایر موثر عمل نموده و میزان درخشندگی و شفافیت مو را به گونه ای خارق العاده افزایش می دهد.
این شامپو به ویژه در موهای رنگ شده،رنگ آنها را تثبیت می نماید.
شامپو نیا حاوی مواد موثره گیاهی و منحصر به فردی است که با کمک فرآیندهای مکانیکی و نه شیمیایی استخراج گشته و از طریق نسل جدید نانوکپسولها به درون لایه های شاخی تار موانتقال می یابند.
ترکیبات موجود در نیا علاوه بر دارا بودن خواص آنتی اکسیدان و حفاظت مو در برابر رادیکالهای آزاد،از موها در برابر اشعه ماوراء بنفش که موجب تجزیه پروتئین های ساختاری و رنگدانه های تار مو می گردد نیز محافظات می نماید.
همچنین دارای اسانسهای گیاهی است که موجب تشکیل یک لایه فیلم محافظ بر روی هر تار مو می گردند.این لایه پوشاننده با ایجاد یکپارچگی در سطح تارهای مو،سبب افزایش درخشندگی مو و ایجاد حس شادابی و تازگی می گردد که ممکن است بر اثر عوامل گوناگونی از جمله شانه کردن،سشوار،تابش اشعه آفتاب،کلر موجود در آب و دود سیگار و دیگر عوامل درونی یا محیطی از بین رفته باشد.
استفاده منظم از شامپو نیا باعث درمان موخوره و کاهش گره خوردگی و وز موها و همچنین به میزان قابل توجهی فواصل بین دوره های رنگ کردن مو را نیز به دلیل تثبیت رنگ مو افزایش می دهد.

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده
 • امتیاز کـسب کنید

  با هر خرید از فروشگاه سیسیلی، با توجه به مبلغ سفارش، امتیازی در حساب کاربری شما ذخیره می‌شود که در خریدهای بعدی با تبدیل آن به بن تخفیف، می‌توانید با تخفیف خرید کنید.
  اگر در مورد استفاده از این تخفیفات با مشکلی مواجه شدید، پشتیبانی فروشگاه در خدمت شماست.

 • پشتیبانی مشتریان و مشاوره صادقانه

  اگر در مورد این محصول یا فرآیند خرید از فروشگاه سوالی دارید از طریق شماره تماس 09361514994 یا اکانت تلگرام فروشگاه با ما در تماس باشید.
  در فروشگاه سیسیلی هیچ گونه محصول غیرقانونی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی فروخته نمی‌شود. لذا لطفا برای خرید این محصولات تماس نگیرید.

 • تجربه راحت ترین خرید آنلاین

  با استفاده از برترین امکانات فروش آنلاین، تلاش کرده ایم تا آسان ترین تجربه خرید اینترنتی را برای شما فراهم آوریم.
  برای آشنایی بیشتر با نحوه خرید محصولات زناشویی از فروشگاه سیسیلی می‌توانید بخش راهنمای خرید از سیسیلی را مطالعه کنید.

 • سرویس ارسال محرمانه

  تمامی مرسولات فروشگاه سیسیلی اعم از پیکی، پستی یا تیپاکس به صورت کاملا محرمانه توسط سرویس ارسال محرمانه ما برای شما مشتریان گرامی ارسال میگردند.
  برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ارسال محرمانه سیسیلی اینجا را کلیک کنید.

محصولات مشابه