شامپوی محرک رویش موی رویتا کور لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Revita COR High-performance hair-stimulating shampoo

72,000 تومان

شامپوی حالت دهنده و محرک رویش موی رویتا کور لابراتوار دی اس آمریکا

تنها محصول آمریکایی با تائیدیه بهداشت

نرم کننده و آبرسان

ضد ریزش مو و حالت دهنده قوی مو

محرک رویش مو

رویتا کر بر خلاف نرم کننده و حالت دهنده های معمول حاوی قدرتمند ترین و موثرترین مواد محرک رویش مو می باشد.

ترکیبات موثر موجود در رویتا کر از طریق سیستم نانو کپسولها که نسل نوین سیستمهای دارو رسانی محسوب می گردد به درون لایه های پوست نفوذ نموده و به تدریج در طی مدت 12 ساعت آزاد می گردد و حتی در حین تعریق و یا شنا نیز این فرآیند ادامه می یابد تا بدین گونه فولیکول های مو بطور پیوسته تغذیه و تحریک گردند.

این ترکیبات حاصل سلول های بنیادی گیاهی بوده که از نظر عملکرد مشابه سلول های بنیادی انشان می باشد و در آزمون های متعدد بالینی مورد آزمایش و ارزیابی قرار گرفته و نتیج قابل توجهی را در قبال اختلالات عملکرد فولیکول های مو از خود نشان داده اند.

علاوه بر این،ترکیبات مهار کننده آنزیم 5 آلفا ردوکتاز (آنزیم فعال کننده هورمون دی هیدرو تستسترون - هورمونی که باعث ایجاد طاسی با الگوی مردانه می باشد) نیز در این شامپو نرم کننده بکار رفته.

این مدل تمام شده است

تولیدکننده

موجود شد اطلاع بده
 • امتیاز کـسب کنید

  با هر خرید از فروشگاه سیسیلی، با توجه به مبلغ سفارش، امتیازی در حساب کاربری شما ذخیره می‌شود که در خریدهای بعدی با تبدیل آن به بن تخفیف، می‌توانید با تخفیف خرید کنید.
  اگر در مورد استفاده از این تخفیفات با مشکلی مواجه شدید، پشتیبانی فروشگاه در خدمت شماست.

 • پشتیبانی مشتریان و مشاوره صادقانه

  اگر در مورد این محصول یا فرآیند خرید از فروشگاه سوالی دارید از طریق شماره تماس 09361514994 یا اکانت تلگرام فروشگاه با ما در تماس باشید.
  در فروشگاه سیسیلی هیچ گونه محصول غیرقانونی و مغایر با قوانین جمهوری اسلامی فروخته نمی‌شود. لذا لطفا برای خرید این محصولات تماس نگیرید.

 • تجربه راحت ترین خرید آنلاین

  با استفاده از برترین امکانات فروش آنلاین، تلاش کرده ایم تا آسان ترین تجربه خرید اینترنتی را برای شما فراهم آوریم.
  برای آشنایی بیشتر با نحوه خرید محصولات زناشویی از فروشگاه سیسیلی می‌توانید بخش راهنمای خرید از سیسیلی را مطالعه کنید.

 • سرویس ارسال محرمانه

  تمامی مرسولات فروشگاه سیسیلی اعم از پیکی، پستی یا تیپاکس به صورت کاملا محرمانه توسط سرویس ارسال محرمانه ما برای شما مشتریان گرامی ارسال میگردند.
  برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس ارسال محرمانه سیسیلی اینجا را کلیک کنید.

محصولات مشابه