تازه ترین مطالب

جستجو

دسته بندی سوالات متداول

راه های درمان زود انزالی

راه های درمان زود انزالی

با بکار گیری برخی از روش های زیر در مورد "درمان نعوظ و ناتوانایی جنسی"، می توانید به همسرتان در مورد انزال زودرس کمک کنید.

انزال زودرس که بهتر است آن را زود انزالی بنامیم، یکی از مشکلات شایع جنسی در مردان زیر ۴۰ سال است. در وهله اول باید مسبب های بدنی و احساسی زود انزالی را شناسایی کنیم زیرا ممکن است برطرف کردن این مسبب ها، خود نوعی درمان طبیعی محسوب شود و در گام بعدی به سراغ روش های خاص برای تعویق یا جلوگیری از انزال زودرس باشیم.
شما خانم ها با مراجعه به این ترفندها به عنوان "جعبه ابزار" مخصوص زنان، می توانید در تاخیر انداختن ارگاسم همسرتان کمک کنید. به کارگیری این ترفند ها تنها در طولانی کردن نعوظ مردان موثر نیست بلکه به شما در ایجاد یک ارتباط احساسی و عمیق تر کردن رابطه صمیمی خود و همسرتان کمک کند. پس اگر شما خود درمان کننده و تعمیرکار رابطه جنسی تان باشید، هم خودتان و هم همسرتان از آن بهره مند می شوید.
در اینجا با ۷ روش موثر در درمان زود انزالی آشنا می شوید:

نفس عمیق بکشید

۱- نفس عمیق:

نفس عمیق یک روش تمرکز است که در برخی مواقع به کنترل عوامل محرک زا و تنش زا که منجر به انزال زودرس می شود، کمک می کند. دقت کنید همسرتان از نفس های کوتاه و بریده بریده پرهیز کند زیرا ضربان قلب را بالا می برد و موجب زود انزالی می شود. از او بخواهید نفس های عمیق ۵ ثانیه ای بکشد، ۳ ثانیه آن را حبس کند و سپس ۵ ثانیه نفسش را به بیرون دهد. اگر بتواند این چرخه ی دم و بازدم عمیق را به مدت ۵ دقیقه ادامه دهد، قادر خواهد بود کارایی خود را در بستر بیشتر کند. به علاوه، تمرکز بر روی نحوه نفس کشیدن یکدیگر و توجه به بالا رفتن و پایین آمدن شدت نفس ها نیز به رابطه زناشویی گرما و صمیمیت بیشتری می بخشد.

۲- روش تحریک و توقف در رابطه جنسی

روش تحریک و توقف یک تمرین فردی است. در این روش مرد در مرحله نزديك انزال حركت جنسي را متوقف و پس از فروكش كردن احساس انزال، حركت را ادامه مي دهد و اين كار را چند بار تكرار مي كند و سپس اجازه مي دهد انزال صورت گيرد. با اين روش، فرد پس از مدتي مي تواند زمان انزال خود را بالا ببرد. به مرور مرد از علائم انزال و عوامل آن بیشتر آگاه می شود و می تواند با دوری از آنها از رابطه طولانی تری لذت ببرد. به علت وقفه های زیاد در حین آمیزش، صبوری خانم ها در این روش ضروری است. از همسرتان بخواهید اگردر حین فعاليت جنسي به حداکثر تحریک رسيد، درست پيش از ارگاسم دست از فعاليت برداشته و براي مدت كوتاهي هيچ تحريكي انجام ندهد. این توقف ها انزال را به تعویق می اندازد و به شما در داشتن رابطه خوشایند تر کمک خواهد کرد.

۳- تکنیک فشار

در این روش شما یا همسرتان سر آلت تناسلی را در همان موقعی که تکنیک شروع و توقف را انجام می دادید، یعنی در آستانه ارگاسم، فشار می دهید. دلیل این کار این است که با فشار، نعوظ کاهش پیدا کند، همسرتان می تواند ابتدا خودش این روش را انجام دهد و سپس از شما هم بخواهید تا این کار را انجام دهید.

تمزینات کیگل برای رفع زود انزالی آقایان

۴- تمرين ماهيچه های کف لگن (کگل)

ورزش کگل تنها برای بانوان نیست. هیچ راهی جز تقویت عضلات پوبوکوکسیژیوس (عضلات PC)، عضلات کنترل کننده انزال، برای تقویت قسمت لگن بهتر نیست. بهترین راه برای تشخیص این عضله این است که همسرتان هنگام ادرار کردن بتواند جریان ادرار را متوقف کند، در واقع او با همین عضله ماین کار را انجام می دهد. وقتی عضله مشخص شد، باید تمرین کند تا مکان آن را به خوبی متوجه شود و تنها این عضله را درگیر کند، نه عضلات دیگر مانند عضلات شکم، ران یا باسن (این عضلات باید هنگام ورزش کگل، شل باشند). برای انجام کگل، باید ماهیچه مورد نظر را به مدت ۱۰ ثانيه مرتبا منقبض نموده و سپس رها کند. از همسرتان بخواهید تا این تمرین را روزی ۳ مرتبه و با یک وقفه ۱۰ ثانیه ای بینشان انجام دهد. با منقبض کردن این عضلات در زمان نزدیکی ارگاسم، وی می تواند از انزال و روند سریع آن جلوگیری کند.

۵- روش تانتریک

روش تانتریک را برای برقراری یک ارتباط صمیمی امتحان کنید. طبق این روش، هنگام نزدیک شدن اوج لذت جنسی و انزال پس از آن، مرد بایستی تحریکات را کم کند ( مانند بیرون کشیدن آلت از واژن)، عضلات کف لگنی را منقبض کند، چانه خود را تا روی سینه پایین بیاورد (این عمل بسیار مهم است زیرا از بالا رفتن انرژی جلوگیری می کند). سپس بهتر است مرد نفس عمیقی بکشد تا بالا رفتن حرارت انرژی جنسی را در بدن خود احساس کند. این کار را به دفعات در مواقع لزوم تا هنگامی که ضرورتی برای نگاه داشتن انزال وجود نداشته باشد، تکرار کند.

۶- استفاده از کاندوم بنزوکائین

کاندوم های تاخیری تاثیرات زیادی دارند اما می توانند در طولانی کردن فعالیت جنسی و به تعویق انداختن انزال مردان تا مدت زمان ۵ دقیقه موثر باشند. نوک این کاندوم ها حاوی بنزوکائین است. این ماده نوعی بی حس کننده ملایم است که موجب کرختی خفیف می شود. بنابراین در کم کردن تحریکات جنسی و پایین آوردن احساسات جنسی تا حد کنترل پذیر موثر هستند. نگران نباشید. همسرتان با کاندوم هم می تواند از رابطه جنسی لذت ببرد. همسرتان می تواند با امتحان این کاندوم ها از تاثیرات آن در طولانی کردن رابطه جنسی و کنترل هیجانات جنسی و در عین حال لذت بردن از رابطه جنسی اطمینان حاصل کند.

داروی پرومسنت جهت رفع زودانزالی

۷- داروی پرومسنت (Promescent)

اخیرا دارویی جدید برای درمان زود انزالی توسط سازمان غذا و داروي آمريکا تایید شده است. پرومسنت یک داروی موضعی است که ۱۰ دقیقه قبل از فعالیت جنسی به آلت جنسی مالیده می شود. و از طریق حساسیت زدایی، به مرد در کنترل کردن احساست خود حین رابطه جنسی کمک می کند. این دارو بر خلاف دیگر داروهای درمان زود انزالی موجود در بازار، به زیر پوست و محل قرار گیری عصب هایی نفوذ می کنند که عمل انزال را کنترل می کنند. مرد علاوه بر دریافت مقدار لازم از این دارو برای کنترل انزال، می تواند از احساسات جنسی خود نیز لذت ببرد زیرا از آنجایی که این دارو جذب پوست می شود تاثیر منفی بر روی شریک جنسی او نخواهد داشت.

راههای درمان دارویی

درمان های دارویی

حتی اگر همسرتان افسردگی نداشته باشد، می توانید از داروهاي مهار كننده بازجذب سرتونين و ضد افسردگي در درمان انزال زودرس کمک بگیرید ، بر فرض مثال مي توان به داروهاي اس اس آر آي از خانواده داروهای ضد افسردگی اشاره كرد كه شامل داپوكستين، فلوكستين، پاروكستين و سرتالين ميباشند. داروها بایستی چند ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف شوند. از آنجایی که این داروها مانع برانگیختگی می شوند، در کنترل انزال به مرد کمک خواهند کرد. قبل از اینکه همسرتان در مورد مصرف این داروها که به تجویز نیاز پزشک دارد، تصمیم بگیرد باید از پزشک عمومی یا دکتر اورولوژیست خود در مورد استفاده ی این داروها مشورت کندو از شرایط مصرف و همینطور عوارض جانبی داروهای اس اس آر آي آگاهی پیدا کند.

منبع: باغ دارو

کاپوت تاخیر سه بعدی برای رفع مشکل انزال زودرس

پاسخ

* نام:
* ایمیل: (منتشر نشده)
   وب سایت: (آدرس سایت باhttp://)
* توضیح: