فید RSS

هیچ فید RSS اضافه نشده است

تازه ترین مطالب

جستجو

دسته بندی سوالات متداول
بسیاری از مشکلات زناشویی ریشه در باورها و اعتقادات زوجین دارد. در بسیاری از موارد ترس های فروخورده که ریشه در باورها و یا خاطرات دارند برقراری رابطه را برای زوجین ناممکن می‌سازد یا لذت رابطه را بسیار کاهش می‌دهد. برای آشنایی با این ترس ها ادامه این مقاله را مطالعه کنید.
داشتن یک رابطه جنسی با کیفیت یکی از مواردی است که میتواند بنیان زندگی را مستجکم تر نماید. برای داشتن چنین رابطه ای باید از نظر جسمی خود را آماده نمایید. در این مقاله مهمترین مواردی که می توانند به تقویت قوای جنسی شما کمک کنند معرفی شده اند.
عدم توجه به اهمیت رابطه جنسی در زندگی رناشویی می‌تواند اثرات مخربی در آن ایجاد کند و در برخی موارد حتی پایان زندگی را برای زوجین غیر قابل اجتناب نماید. برای جلوگیری از این مشکلات و بهبود سطح رابطه جنسی در زندگی زناشویی این مقاله را مطالعه کنید/
متاسفانه مراجعه به پزشک برای رفع مشکلات جنسی نه تنها در ایران بلکه در بین مردم تمام کشورهای دنیا رواج دارد و اغلب افرادی که از این مشکلات رنج میبرند هیچ گاه برای درمان آن به پزشک مراجعه نمیکنند. برای آشنایی با پروسه درمان چنین مشکلاتی و جایی که باید به آن مراجعه کنید این مقاله را مطالعه نمایید.
سرد شدن رابطه زناشویی یکی از اصلی ترین دلایل فاصله گرفتن زوجین از هم است که می‌تواند منجر به طلاق و جدایی نیز گردد. برای جلوگیری از رخداد این اتفاق می‌توان کارهایی انجام داد که در این مقاله به برخی از مهمترین آن‌ها اشاره شده است. برای بهبود رابطه زناشویی حتما این مقاله را مطالعه کنید.
معمولا مدتی پس از ازدواج فکر باردار شدن به ذهن زوجین خطور می‌کند اما در خیلی از مواقع هیچ کدام از زوجین نمی‌دانند راه صحیح و اصولی برای رسیدن به این هدف چیست. به همین منظور مقاله ای جامع آماده شده است تا شما را در مورد زوایای مختلف این رخداد مهم زندگی مشترک آگاه سازد.
بارداری و تولید مثل یکی از اولویت‌های اصلی زندگی زناشویی است که برنامه ریزی برای آن می‌تواند نتایج اثر بخشی در زندگی مشترک بین زوجین داشته باشد. برای رسیدن به این هدف بایستی اطلاعات شما در این حوزه افزایش پیدا کند. برای افزایش آگاهی خود در این حوزه مقاله زیر را مطالعه کنید.
با توجه به تنوع روش‌های ضد بارداری و تمایل افراد به استفاده از روش‌های مختلف، داشتن دانش و آگاهی کافی از روش‌های ضد بارداری می‌تواند کمک شایانی به شما در انتخاب روش مد نظرتان بنماید. برای کسب این دانش و آگاهی ادامه مقاله را مطالعه کنید.
حتما این سوال برای هر زوجی پیش آمده است که روش‌های پیشگیری از بارداری مردانه بهتر و موثر تر هستند یا روش‌های پیشگیری از بارداری زنانه؟ برای آگاهی از پاسخ این سوال ادامه مقاله را مطالعه نمایید.
عدم آگاهی از روش‌های پیشگیری از بارداری در بسیاری از موارد منجر به بارداری ناخواسته می‌شود در حالی که با داشتن آشنایی کامل با این روش‌ها تا 99 درصد می‌توان از بارداری ناخواسته جلوگیری نمود. در این مقاله یکی از بهترین داروهای ضد بارداری را به شما معرفی خواهیم کرد. برای آشنایی با این دارو ادامه مقاله را مطالعه کنید.
عدم آگاهی زنان و دختران در مورد پرده بکارت ممکن است زندگی زناشویی آنان را به شدت تحت تاثیر خود قرار دهد. با صرف چند دقیقه از وقت خود و مطالعه این مقالات می‌توانید آشنایی کامل در مورد این بخش از بدن خود کسب نمایید.
متاسفانه در سال های اخیر با افسار گسیخته شدن روابط جنسی و گرایشات جنسی، تمایل مردان به داشتن رابطه از طریق مقعد به شدت افزایش یافته است. این نوع از رابطه علیرغم نداشتن لذت برای زنان، خطرات فراوانی نیز برای زوجین به همراه دارد. برای اطلاع از این خطرات ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.
بارداری یکی از حساس‌ترین دوران زندگی برای هر زن است؛ دوران حساسی که با سفارش‌ها و توصیه‌های مکرر اطرافیان، گاهی حساس‌تر و نگران‌کننده‌تر هم می‌شود. برای کاهش این نگرانی‌ها این مقاله را مطالعه کنید.
ناتوانی جنسی مردان یکی از شایع ترین مشکلاتی است که زندگی زناشویی را مختل نموده و مشکلات زیادی را در زندگی مشترک بین زوجین ایجاد می‌کند اما این مشکل قابل حل و قابل درمان است فقط به این شرط که شما برای درمان آن اقدام کنید.
عدم تعریف صحیح اصول و قوانین لازم در روابط بین دو جنس مخالف می‌تواند جامعه را دچار مشکلات فراوانی کند. شاید هنوز بسیاری از افراد تفاوت بین شرم و حیا در این حوزه را ندانند. برای آشنایی بیشتر با این قوانین این مقاله را مطالعه نمایید.
تماشای فیلم‌های غیر اخلاقی یا به اصطلاح پورنو یکی از معظلات بزرگ جوامع امروز در حوزه‌ی بهداشت روانی جنسی است که شیوع گسترده آن مشکلات زیادی را برای افراد مجرد و حتی متاهل ایجاد نموده است. در این مقاله اثرات مخرب تماشای این نوع فیلم‌ها روی روابط جنسی بین زوجین را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
دوران بارداری و زایمان به دلایل مختلف می‌تواند روی شکل و شدت رابطه زناشویی تاثیر گذار باشد و تا مدت زیادی حتی برقراری رابطه بین زوجین را به صفر برساند. هر جند دلایل زیادی برای رخداد این مشکل وجود دارد اما آگاهی از چند و چون آن می‌تواند خطرات حاصل از آن را تا حدود بسیار زیادی کاهش دهد.
در طول دوران بکارت همواره سوالاتی درباره آن برای دختران پیش می‌آید که ممکن است به دلیل شرم و حیای دختران نتوانند پاسخ آن‌ها را از کسی بخواهند. در این مقاله برخی از مهمترین این سوالات را همراه با پاسخ گردآوری نموده‌ایم.
سقط جنین فرآیندی است که طی آن جنین از بین می‌رود و به مرحله حیات نمی‌رسد. در گذشته این رخداد به صورت یک اتفاق ناخواشته برای بسیاری از زنان رخ می‌داد و زنانی که دچار سقط جنین بودند ناچار به تحمل عوارض آن بودند اما متاسفانه در سال‌های اخیر این عمل در برخی موارد به صورت عمدی انجام می‌شود بدون اینکه شخص از مضرات و عوارض این رخداد اطلاعات کافی داشته باشد. برای آشنایی بیشتر با سقط جنین حتما این مقاله را مطالعه کنید.
عدم آگاهی در مورد مسایل مرتبط با زندگی مشترک یکی از دلایلی است که از دیرباز زندگی زناشویی را به مخاطره می‌انداخته است. متاسفانه در سال‌های اخیر نیز علیرغم رشد تکنولوژی و فراهم آمدن امکانات مربوط به مطالعه و افزایش سطح آگاهی همچنان این مشکل پابرجاست و به دلیل عدم رعایت برخی نکات زندگی زناشویی بسیاری از افراد جامعه دچار چالش‌های سختی می‌شود که در بسیاری از موارد جدایی عاطفی و در برخی از موارد نیز جدایی و طلاق را به همراه دارد.
زمان مقاربت در جنسیت فرزند تاثیرگذار است. بنابراین اگر نوع فرزند برایتان مهم است می‌توانید در این مورد برنامه ریزی نمایید.
خودارضایی یکی از آفات علایق جنسی است که اغلب در دوران تجرد و گاهی نیز در دوران تاهل گریبانگیر افراد جامعه است و هم از دیدگاه دینی و هم از دیدگاه روانشناسی بسیار پر خطر است.
یکی از مهمترین سوالاتی که برای کسانی که در دوران نامزدی یا عقد به سر می‌برند پیش می‌آید حد و مرز و نوع روابط جنسی در این دوران است. افراط و تفریط در این نوع از رابطه می‌تواند صدمات جبران ناپذیری به هر کدام از زوجین وارد کند و یا حتی کار را به یک تصمیم اشتباه بکشاند.
یکی از بدترین و زشت ترین اتفاقاتی که در دنیای امروز در برخی موارد اتفاق می افتد، برقراری ارتباط بین زنان متاهل با مردان مجرد یا متاهل دیگر است. این رخداد بدون شک دلایل مختلفی دارد که با جلوگیری از آن‌ها می‌توان از این فاجعه پیشگیری نمود.
دستگاه تناسلی مردان یکی از پیچیده ترین و مهم ترین بخش‌های بدن آقایان است که در صورتی که مشکلی برای آن ایجاد شود زندگی زناشویی آن‌ها را شدیدا تحت تاثیر قرار میدهد. به همین دلیل افزایش سطح آگاهی در این حوزه بسیار ضروری است.
عدم شناخت دستگاه تناسلی خود توسط بانوان ممکن است مشکلات عدیده‌ای را برایشان ایجاد نماید. به همین دلیل در این مقاله دستگاه تناسلی بانوان را به صورت مختصر تشریح نموده‌ایم تا با افزایش سطح آگاهی بتوانند سلامت جنسی خود را تضمین کنند.
در صورتی که تمایل به فرزند آوری دارید بهتر است تا در مورد زمان تخمک گذاری اطلاعات بیشتری کسب نمایید. داشتن اطلاعات کافی در این مورد می‌توان شما را سریعتر و آسان تر به هدفتان برساند.
عزل بکارت در موارد بسیاری بدون داشتن رابطه جنسی و در اثر اتفاقات ناخواسته رخ می‌دهد. این رخداد در بسیاری در مواقع صدمات جبران ناپذیری به زندگی دخترانی که بکارت خود را از دست داده‌اند وارد می‌سازد و بسیاری از آن‌ها به دنبال راهی برای ترمیم پرده خود و حل این مشکل هستند. شاید تاکنون نام داروهای ترمیم بکارت به گوشتان خورده باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این نوع دارو ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.
بسیاری از زنان تصور می‌کنند که در صورت خوابیدن بعد از رابطه جنسی احتمال بارداری افزایش می‌یابد. درستی یا نادرستی این تصور خانم‌ها را در ادامه این مقاله مورد بررسی قرار خواهیم داد.
حساسیت مادران نسبت به فرزندان خود از بدو شکل گیری نطفه آغاز میگردد و این سوال برای بسیاری از زنان باردار پیش می‌آید که جنین داخل رحم آن‌ها از چند ماهگی درد را احساس می‌کند. برای دانستن پاسخ این سوال ادامه مقاله را مطالعه فرمایید.
نمایش 1 در 30 از 241 (1 صفحه ها)