لیست محصولات این تولید کننده پولونکس POLONEX

برند پولونکس تنها برند تولید کننده ژل‌های آمیزشی بر پایه روغن سیلیکون در بازار ایران است. هر چند کاندوم‌های این برند را نیز در بازار می‌توان یافت اما حوزه اصلی فعالیت این برند تولید ژل‌های آمیزشی بسیار با کیفیت از مواد اولیه بسیار با کیفیت وارداتی می‌باشد.

توضیحات کلی در مورد ژل‌های آمیزشی پولونکس و تفاوت آن‌ها با سایر برندهای موجود در بازار


ژل های آمیزشی پولونکس کاملا هربال و واتربیس هستند و نیازی به شستشوی آن‌ها پس از رابطه وجود ندارد.
گیاهان مورد استفاده در تولید این ژل‌ها اغلب وارداتی و از محصولات با بالاترین کیفیت می‌باشند.
عدم استفاده از لیدوکائین و استفاده از بنزوکائین با دوز کنترل شده یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد ژل‌های آمیزشی پولونکس است. بنزوکائین علاوه بر این که به واژن صدمه نمی‌زند عوارض لیدوکائین مانند گیجی، ضعف تنفسی، تشنج، افت فشار خون، سوزش، ورم، حساسیت پوست به لمس، خارش و کهیر را ایجاد نمی‌کند.
ژل‌های آمیزشی پولونکس کاملا با کاندوم‌های لاتکس سازگار هستند و اثر تخریبی روی الیاف لاتکس ندارند.
ژل‌های لوبریکنت مورد استفاده برای خانم‌ها باید دارای ph کمتر از 6 باشند و بدون تغییر ph محیط واژن، روی فلور واژن اثر مخرب نگذارند که این ژل‌ها بر این مبنا تولید شده‌اند. بانوانی که قصد باردار شدن دارند نباید از ژل‌های آمیزشی استفاده کنند که ph یعنی حالت اسیدی یا قلیایی واژن را تغییر می‌دهند و ژل‌هایی که حاوی آنتی اکسیدان هستند می‌توانند به اسپرم‌ها کمک کنند تا راحت تر به تخمک‌ها برسند و لقاح را انجام دهند.
غلظت لوبریکنت مورد استفاده در ژل های پولونکس به دلیل استفاده از مشتقات سیلیکون نسبت به روان‌کننده های رایج بازار بالاتر است و به همین نسبت هم قیمت این نوع لوبریکنت ها بالاتر است. استفاده از روان کننده‌های طبیعی مانند روغن‌های طبیعی و گریس به دلیل تجزیه سخت این ترکیب ها و ایحاد عفونت در واژن به هیچ وجه توصیه نمیگردد. ضمنا روان کننده‌هایی مانند گلیسیرین که از مشتقات شکر هستند نیز می‌توانند باعث ایجاد عفونت در واژن شوند.
از جمله مواد نگهدارنده بدون عوارض استفاده شده در این محصول می‌توان به فنوکس اتانول‌ها و مواد کلوییدی اشاره کرد که خود ساختار آنتی باکتریال دارند. در ژل‌های آمیزشی این برند برخلاف بسیاری از ژل‌های موجود در بازار از پارابن‌ها استفاده نشده است زیرا پارابن‌ها با افزایش ترشح هورمون استروژن (estrogen) باعث کاهش تعداد اسپرم ها و ناباروری در آقایان شده و در دراز مدت علائم مردانگی آقایان را کاهش می‌دهند. همچنین این مواد که به راحتی از طریق پوست خانم‌ها قابل جذب هستند می‌توانند روی جنین در رحم مادر اثرات منفی داشته باشند.
استفاده از روان کننده‌ها برای افرادی که قصد بارداری دارند توصیه نمی‍شود زیرا اثر روان کننده‌ها بر فاکتور تحرک (Motility) گزارش شده است و این کاهش تحرک می‌تواند منجر به کاهش باروری شود. هر چند این تضعیف منجر به کشته شدن اسپرم ها که توسط برخی روان کننده های با نام تجاری Spermicidal Jelly یا Contraceptive Jelly انجام می‌شود نخواهد شد اما روی بارداری تاثیر منفی خواهد داشت.
استفاده مداوم از ژل‌های آمیزشی این برند تحت نظر پزشک متخصص می‌توان منجر به درمان اختلالات جنسی گردد.

بیشتر

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • قابل استفاده برای آقایان و بانوانتقویت نعوظ و رفع سردمزاجی در آقایان از طریق افزایش گردش خون در بافت آلت تناسلیحل مشکل زودانزالی و افزایش مدت مقاربت توسط مواد ویاگرای گیاهی ارسال محصولات زناشویی توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام میگردد.  

  45,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • حاوی مواد آنتی باکتریال و آنتی فانگال برای از بین بردن عفونت های باکتریایی و قارچیبا بافت ابریشمی و مناسب برای رفع خشکی واژن علی الخصوص در زنان منوپوزروانکاری بسیار مناسب و بالا با داشتن لوبریکنت مبتنی بر روغن سیلیکون ارسال محصولات زناشویی توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام میگردد.

  45,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • تحریک جنسی به کمک ماده تحریک کننده جنسی رزماریدارای خاصیت ضد قارچ و آنتی فانگال با داشتن عصاره بابونهکاهش دردهای ناشی از مقاربت برای زنان دارای مقاربت دردناک توسط مواد روان کننده با رطوبت بالا و ماده بی حس کننده بنزوکائین با دوز کنترل شده ارسال محصولات زناشویی توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام میگردد.

  45,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • قابل استفاده برای آقایان و بانوانتقویت نعوظ و رفع سردمزاجی در آقایان از طریق افزایش گردش خون در بافت آلت تناسلیحل مشکل زودانزالی و افزایش مدت مقاربت توسط مواد ویاگرای گیاهی ارسال محصولات زناشویی توسط سرویس ارسال محرمانه فروشگاه سیسیلی انجام میگردد.

  45,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف