لیست محصولات این تولید کننده بیورر Beurer

کمپانی Beurer در سال 1919 میلادی در شهر اولم آلمان آغاز به فعالیت نموده است.
شروع بکار این کمپانی با وسایل گرمازا از قبیل پتوهای برقی و نیز اطوهای برقی بوده است.
 بعد از جنگ جهانی دوم و از سال 1952 میلادی این کمپانی مجدداً فعالیت خود را آغاز نمود که تولید تشکچه ها و پتوهای برقی را بر عهده داشت.
ازسال 1987 میلادی این کمپانی با مدیریت Marco Bühler که هم اکنون نیز یکی از مدیران آن شرکت می باشد تعداد تولیدات خود را افزایش داد.درسال 1992 تولید محصولات گرمازای خود را به کشورمجارستان انتقال داد.از سال 2002 میلادی محصولات توزین خود را ارتقاء داد.
این کمپانی در زمینه طراحی محصولات تولیدی پزشکی نایل به دریافت جوایز از قبیل :
برای پنجمین سال متوالی دریافت بهترین طراحی ونوآوری در صنعت پزشکی از Plus X Award.
این کمپانی تمام طراحی و نوآوری های خود را از طریق مهندسین و کارشناسان خود در شهر اولم آلمان به مرحله نهایی رسانده و سپس جهت تولید محصول به کمپانی های زیر مجموعه خود درکشورهای مختلف ارجاع میدهد. تمامی محصولات تولید شده مجدداً در کشور آلمان کنترل نهایی شده و به مشتریان خود در سراسر جهان ارسال میگردد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        
اهداف شرکت طراحی و تولید دستگاه هایی جهت سلامتی و تندرستی فردی بوده است که در جهت دستیابی به این امر، این شرکت امروزه به عنوان پیشگام در سطح بازارهای اروپا و جهان مطرح می باشد.این شرکت هم اکنون در زمینه ی تولید دستگاه های گرما زا در سطح اروپا به عنوان تولیدکننده ی شماره یک،در زمینه تولید دستگاه های فشارسنج در کشور آلمان به عنوان سوق دهنده ی این بازارها فعال می باشد. و سهم بزرگی از بازاراهای جهانی را به خود اختصاص داده است.

لیست مقایسه محصولات

انصراف
 • خرید محصول

  دستگاه از بین برنده موهای زائد بدن آی پی  ال 10000 بیوررتکنولوژی نور  با فرکانس بالا استفاده شده توسط متخصصین پوستعملکرد با غیر فعال سازی فولیکول های مو در زیر پوستتکنولوژی تست شده توسط متخصصینتکنولوژی بالینی تست شدهعملکرد فلشمحافظت UVعملکرد ایمن و آسان:مناسب برای استفاده در منزلبرای صورت،پاها،زیر بغل،خط بیکینی و پاهامدت زمان استفاده برای کل بدن 26...

  0 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  ست مانیکور و پدیکور ام پی 41 بیوررست کامل برای مبتدیان و حرفه ایها2 درجه تنظیم سرعتچرخش در جهت و خلاف جهت عقربه های ساعتشامل 7 قطعه لوازم جانبی با کیفیت کیف لوازمبا دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد c786 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  182,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  آینه لامپ دار بی اس 69 بیورردور آینه از جنس کروم با کیفیت بالانور لامپ  LEDآینه چرخاندو آینه در طرفین،آینه معمولی و آینه با بزرگنمایی 5 برابرقطر آینه 17 سانتی متربا دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد c785 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  86,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  کارتریج وکس موبر وکس گرم اچ ال ای 40 بیوررکارتریج 50 میلی لیتری وکسمناسب برای دستگاه موبر وکس گرم بیورر HLE40با دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد c784 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  98,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  اپیلاتور 3 در 1 اچ ال ای 60 بیورر3 در 1:اپیلاسیون، شیو و لایه برداریحذف تمام موهای زائدو موهای خوابیده برای به ارمغان آوردن پوستی صاف و نرم برای شماقابل استفاده برای پوست خیس و یا خشکدو درجه سرعت قابل تنظیملایه برداری برای جلوگیری از رشد موهای زیر پوستیدارای سر قابل شستشو20 جفت تیغ ضد حساسیتعملکرد شارژ سریعشامل اپیلاسیون عادی، اپیلاتور دقیق وشیور موهای...

  240,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  اپیلاتور 2 در 1 اچ ال ای 50 بیورراپیلاسیون و لایه برداری توسط یک دستگاهحذف تمام موهای زائد و موهای خوابیده برای به ارمغان آوردن پوستی صاف و نرم برای شماقابل استفاده برای پوست خیس و یا خشکدو درجه سرعت قابل تنظیملایه برداری برای جلوگیری از رشد موهای زیر پوستیدارای سر قابل شستشو20 جفت تیغ ضد حساسیتبا دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد...

  224,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  موبر وکس گرم اچ ال ای 40 بیوررداشتن پوست نرم و لطیف برای مدت طولانیدو محفظه جدا برای گرم کردنموها را از ریشه بیرون میاوردموثر واستفاده آسانمرطوب کردن پوستشامل پایه برای گرم کردن وکسشامل 2 کارتریج وکسنمایشگر سطح وکسعملکرد شارژ سریعگرم کردن سریعبا دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد c781 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  221,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  فویل و تیغ اصلاح بانوان اچ ال ای 30 بیوررحذف کامل موهای بدن برای داشتن پوستی صاف و نرم وضعیت نور بهینه به دلیل داشتن چراغ های LED به صورت مجتمع مناسب برای اصلاح پوست خشک و خیس فویل اصلاح بدون حساسیتبدون نیکلشارژ سریع دارای بخش بلند کننده ی موهای خوابیده برای جلوگیری از رشد زیر پوستی موها (شیو موهای خوابیده)با دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی...

  229,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  دستگاه لیزر خانگی درمان جراحات پوستی اس ال 30 بیوررپرتو درمانی برای پاکسازی پوستطبقه بندی لیزر 2Mدارای کیف حملبا دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد c797 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  86,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  حالت دهنده‌ی مو چند کاره اچ تی ای 50 بیورر پوشش سرامیکیسیستم قفل آساندسته ارگونومیک و خوش دستسیم گردان 360 درجهدارای حلقه آویزدارای 7 سری قابل تعویضبا دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد c796 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  182,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  سشوار با سری دیسپانر اچ تی ای 40 بیوررسیستم قفل آسان3  درجه تنظیم گرما2 درجه تنظیم سرعتسیم گردان 360 درجهمحافظت اتوماتیک از گرمای بیش از حددارای حلقه آویزدارای دو برس گردبرس گرد:برای صاف کردن و حالت دادن به موبرس با باد داغ:حجم دهی و درخشندگی موبا دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد c795 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  149,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود
 • خرید محصول

  حالت دهنده‌ی مو اچ تی ای 30 بیوررپوشش سرامیکیقابلیت تنظیم دما (90-160سانتی گراد)خاموشی خودکار ایمنیسیم گردان 360 درجهگرم شدن سریعدارای حلقه آویزبا دو سال گارانتی آرمین درمان برای سفارش پیامکی کافی است کد c794 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

  169,000 تومان ناموجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  ناموجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف