کاندوم یک پوشش پلاستیکی بسیار نازک است که پس از سخت شدن و ایستادن آلت تناسلی مرد و پیش از ورود به واژن (آلت تناسلی زنانه) روی عضو جنسی مرد کشیده می شود. از این طریق هنگام انزال مرد مایع منی در داخل غلاف کاندوم ریخته شده و مانع ازتماس اسپرم مرد با ترشح های داخل واژن شده و از رسیدن آن به دهانه رحم جلوگیری می کند.

امروزه کاندوم های زنانه نیزعرضه شده که خانم ها قبل ازنزدیکی می توانند آن را در داخل واژن خود قرار دهند. در صورت استفاده صحیح، پزشکان کاندوم را به عنوان یک وسیله بسیار مناسب وکاملاً موثردر پیشگیری از بارداری و ابتلا به بیماری های مقاربتی می شناسند و توصیه می کنند.

کاندوم را با اسامی دیگری چون (کاپوت)، (عایق پلاستیکی) و ( غلاف) هم می شناسند.

با وجود اینکه بسیاری از مردان علاقه ای به استفاده از کاندوم ندارند و یا عده ای بدون در نظر گرفتن کارایی کاندوم ها صرفا درخواست کاندوم از داروخانه ها و یا مغازه ها میکنند،کاندوم ها دارای خصوصیات و ویژگی های متفاوتی می باشند که با استفاده از ویژگی های مختلف می توان رابطه جنسی پرشور تر و متنوع تری داشت.

از طریق منوهای سمت راست سایت بر اساس قابلیت کاندوم ها می توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مثلا کسانیکه سایز آلت بزرگتر و یا کوچک تری نسبت به سایز نرمال دارند با استفاده از گزینه پهنای کاندوم و طول کاندوم می توانند کاندومی مطابق با سایز آلت خود تهیه نمایند.

یا کسانیکه از سایز آلت خود راضی نیستند به جای استفاده از ژل ها و یا کرم هایی که اثر دهی آنها ثابت نشده می توانند با استفاده از گزینه خاصیت افزایش سایز آلت کاندوم مناسب خود را بیابند.

همچنین افرادی که شریک جنسی آنها خشکی واژن دارند می توانند با استفاده از گزینه خاصیت روان کنندگی، افرادی که شریک جنسی آنها واژنشان حالت ارتجاعی قدیم خود را از دست داده می توانند با استفاده از گزینه خاصیت تنگ کنندگی، آقایانی که مشکل نعوظ دارند با استفاده از گزینه خاصیت رفع عدم نعوظ و یا کسانیکه بدلیل عدم انتقال حرارت تمایل به استفاده از کاندوم ندارند می توانند از گزینه ویژگی نازکی کاندومی مطابق با نیاز خود تهیه نمایند.

شرکت آژند (صاحب امتیاز فروشگاه اینترنتی سیسیلی) تنها شرکت دارای تائیدیه از سازمان غذا و دارو می باشد که نمایندگی بسیاری از شرکت های بهداشتی را دارا می‌باشد.

جهت مشاهده مجوزها و اعتبار شرکت آژند می توانید به صفحه زیر مراجعه نمایید.


اعتبار فروشگاه سیسیلی
کاندوم 

زیرشاخه‌ها

 • کاندوم‌های نازک و فوق نازک

  کاندوم‌های نازک و فوق نازک

  اگر میخواید بدون پذیرفتن خطر زیاد هیجان رابطه خود را بیشتر نمایید و لذت بیشتری از رابطه‌ی زناشویی خود ببرید، بهترین گزینه استفاده از کاندوم‌های نازک و فوق نازک است. برای اغلب زوج‌ها، داشتن یک پوشش نازک تر لذت بیشتری را به همراه دارد و حس آن‌ها را نزدیک به حالت بدون کاندوم نگاه می‌دارد. البته استفاده از این کاندوم ها نگران کننده هم نیست زیرا تمامی آن‌ها تست های سختی را پشت سر گذاشته‌اند و نازک تر بودن برای آن‌ها به معنی قابلیت اطمینان کمتر نمی‌باشد زیرا تکنولوژی ساخت این نوع از کاندوم‌ها متفاوت است.

 • کاندوم‌های تاخیری با کنترل اورگاسم

  کاندوم‌های تاخیری با کنترل اورگاسم

  همزمان با توسعه علم و تکنولوژی و افزایش استرس و مشکلات روزمره زندگی و کاهش کیفیت تغذیه مشکلی به نام زودانزالی در مردان شایع شده است که مدت زمان بهره بردن از لذت جنسی را کاهش می‌دهد. یکی از بهترین و سریع ترین راه‌های حل این مشکل استفاده از کاندوم‌های تاخیری و دارای خاصیت کنترل اورگاسم می‌باشد. برخی از انواع این کاندوم‌ها با استفاده از موادی چون لیدوکائین کرخی مختصری در سر آلت تناسلی ایجاد می‌کنند که منجر به تاخیر در انزال می‌شود و زمان مقاربت را تا چند برابر افزایش می‌دهد. در برخی از انواع دیگر کنترل اورگاسم یا انزال توسط عوامل فیزیکی ایجاد می‌شود. برخی از انواع نیز با ترکیب این عوامل مدت زمان مقاربت را به صورت فزاینده ای افزایش می‌دهند که برای کسانی که دچار زودانزالی شدید هستند مناسب می‌باشند.

 • کاندوم‌های خاردار

  کاندوم‌های خاردار

  این نوع از کاندوم‌ها برای افزایش لذت جنسی خانم‌ها طراحی شده اند و شیارها و برآمدگی‌ها و هندسه های ارگونومیک به صورت‌های مختلفی روی آن‌ها طراحی شده‌اند تا به شریک جنسی شما اورگاسم هیجان انگیزتری هدیه کنند. هر چند این شیارها برای برخی خانم‌ها بسیار لذت بخش هستند اما عده کمی هم هستند که احساس راحتی در هنگام استفاده از این محصولات ندارند. بنابراین اگر این کاندوم مورد پسند شریک جنسی شما نبود ناراحت نشوید. این نوع از  کاندوم معمولا ضخیم تر از سایر انواع کاندوم نیز می‌باشد. این کاندوم معمولا انتخاب خوبی است اما بایستی ملاحظاتی را نیز در انتخاب آن در نظر گرفت. برخی از انواع این کاندوم‌ها با خارهای بسیار درشتی طراحی شده‌اند که برای خانم‌هایی که  دچار گشادی واژن شده‌اند بسیار مناسب هستند . این دسته از کاندوم‌ها که با برند ایلین تولید می‌شوند و به نام کاندوم‌های فضایی شهرت دارند در فروشگاه سیسیلی قابل خرید هستند.

 • کاندوم‌های پوست روده گوسفند

  کاندوم‌های پوست روده گوسفند

  اگر از نظر جنسی بسیار فعال هستید اما به لاتکس حساسیت دارید، استفاده از این نوع از کاندوم یکی از بهترین راه‌های پیش روی شماست. شاید پیش از رسیدن به این تصمیم برای تغییر نوع کاندوم، کاندوم‌های زیادی را امتحان کرده باشید. این نوع کاندوم‌ها از غشای روده‌ی گوسفند ساخته می‌شوند. این کاندوم‌های طبیعی اغلب کاندوم‌های "پوست بره" یا "پوست" خوانده می‌شوند و به دلیل حساسیت فوفق العاده  خود شهرت فراوانی دارند.

  علیرغم فوق العاده بودن این نوع از کاندوم‌ها، بهرحال استفاده از این نوع از کاندم‌ها نیز یک ریسک را در پی دارد. این ریسک عدم محافظت این نوع از کاندوم در مقابل بیمایهای پوستی و HIV می‌باشد. البته این کاندوم‌ها در مقابل بارداری کاملا ایمن هستند.

  هر چند این نوع از کاندوم‌ها به عنوان یکی از قدیمی ترین انواع کاندوم‌ها شناخته می‌شوند اما در حال حاضر تنها یک برند - تروجان - در دنیا این نوع از کاندوم را تولید و عرضه نموده است. این نوع کاندوم‌ها بسیار نازک هستند و ححرارت بدن را به صورت کامل منتقل می‌کنند. به همین دلیل است که کسانی که از این کاندوم استفاده می‌کنند لذت و احساس آن در رابطه‌ی جنسی را با هیچ نوع دیگری قابل مقایسه نمی‌دانند. یک ویژگی مثبت دیگر این نوع عکاندوم این است که می‌تواند با روان کننده‌های پایه روغنی  نیز مورد استفاده قرار گیرد و از طرف دیگر ققابل تجزیه است و به طبیعت برمی‌گردد.

  دلیل اینکه این نوع از کاندوم در مقابل STI و HIV مومثر نمی‌باشد اینست که غشای روده گوسفند سوراخ‌های بسیار ریزی دارد که میکروب‌های مربوط به این بیماری‌ها می‌توانند از آن‌ها عبور کنند اما اسپرم‌ها خیلی بزرگتر از این سوراخ ها هستند و نمی‌توانند از آن‌ها عبور کنند. بنابراین استفاده از این نوعع از کاندوم به شرکای جنسی ای پیشنهاد می‌شود که از وضعیت سلامت هم کاملا مطلع هستند.

 • کاندوم‌های ضد اسپرم

  کاندوم‌های ضد اسپرم

  یکی از دغدغه‌های اصلی شرکای جنسی پیش از رابطه و در حین رابطه خطر بارداری ناخواسته در اثر برقراری رابطه جنسی واژنی می‌باشد. شاید به جرات بتوان گفت یکی از ایمن ترین راه‌ها برای ازا بین بردن این نگرانی استفاده از کاندوم‌های اسپرم کش است. هر چند تمامی انواع کاندوم به صورت قابل توجهی از بارداری ناخواسته جلوگیری می‌کنند اما مواد اسپرم کش داخل این نوع از کاندوم باعث می‌شود تا در صورت لغزش کاندوم و نفوذ مایع منی به داخل واژن به دلیل کشته شدن اسپرم ها توسط مواد اسپرم کش خطر زیادی شما را تهدید نکند. البته در این موارد توصیه می‌شود تا از سایر روش های پیشگیری از بارداری نیز استفاده شود.

  در پایان ذکر این نکته نیز می تواند سودمند باشد که شما نیز می‌توانید در صورت استفاده از سایر انواع کاندوم مواد اسپرم کش را به بخش داخلی آن اضافه کنید. البته این مواد در کشور ما چندان در دسترس قرار ندارند.

 • کاندوم‌های روان کننده

  کاندوم‌های روان کننده

  تقریبا تمامی کاندوم‌های موجود در بازار دارای روان کننده می‌باشند ولی این بدین معنی نیست که تمامی کاندوم‌های تولید شده توسط شرکت های تولید کاندوم دارای روان کننده هستند. روان کننده بدون شک موثر ترین ماده در گرم کردن رابطه‌ی جنسی می‌باشد زیرا خشک شدن واژن در طول رابطه‌ی زناشویی می‌تواند برای بانوان بسیار دردناک بوده و لذت رابطه را کاهش دهد. به همین دلیل شرکت های تولید کننده‌ی کاندوم در اغلب مدل‌های خود روان کننده را روی کاندوم اعمال می‌کنند تا حرکت آلت در داخل واژن تسهیل شود. استفاده از کاندوم‌های روان کننده برای کسانی که به لوبریکنت‌ها حساسیت دارند توصیه نمی‌شود و این افراد می‌توانند با تهیه کاندوم‌های بدون لوبریکنت از حساسیت‌های احتمالی پیش گیری کنند.

 • کاندوم‌های بدون روان کننده

  کاندوم‌های بدون روان کننده

  چرا از کاندوم بدون روان کننده استفاده کنیم؟

  حتی اگر شما بارها و بارها کاندوم را از فروشگاه‌ها یا داروخانه‌ها تهیه کرده و استفاده کرده باشید ممکن است از وجود این نوع از کاندوم‌ها مطلع نباشید. چهار دسته از افراد هستند که ممکن است استفاده از این نوع کاندوم را ترجیح بدهند. این افراد عبارتند از: ;کسانی که از لوبریکنت‌های خاص استفاده می‌کنند، کسانی که تمایل به برقراری رابطه‌ی دهانی دارند، زنانی که به روان کننده حساسیت دارند، و کسانی که از کاندوم در کاربری‌های دیگری استفاده می‌کنند.

  چندین دلیل برای استفاده از کاندوم‌های بدون روان کننده می‌تواند وجود داشته باشد. اگر کاندوم مورد استفاده توسط شما دارای لوبریکنت مبتنی بر آب یا مواد سرد کننده، گرم کننده یا تنگ کننده باشد یا اینکه اسانس میوه به آن اضافه شده باشد احتمال اینکه مواد اضافه شده برای شما حساست زا باشد وجود دارد و شما در اولین استفاده از این نوع از کاندوم‌ها متوجه وجود یا عدم وجود حساسیت خواهید شد.

  با این وجود اسانس اضافه شده به کاندوم‌های میوه‌ای در صورت استفاده در رابطه جنسی دهانی و رابطه‌های جنسی مرتبط با این حوزه بسیار عالی است و نمی‌توان در مقابل استفاده از آن مقاومت نمود.

  برخی از افراد نیز تنها به این دلیل از کاندوم‌های بدون روان کننده استفاده می‌کنند که ترجیح می‌دهند عمل روان کنندگی توسط ترشحات طبیعی بدن انجام شود.

  کاندوم‌های بدون روان کننده کاربردهای دیگری غیر از رابطه جنسی نیز دارند که با جستجو در اینترنت می‌توانید از آن‌ها اطلاع پیدا کنید.

  کاندوم‌های بدون روان کننده برای رابطه‌ی دهانی فوق العاده هستند.

  اگر شما یا یا شریک جنسی‌تان به رابطه‌ی دهانی علاقمند باشید، اما از وارد شدن لوبریکنت به دهانتان نفرت دارید، این نوع از کاندوم بهترین راه حل برای شما می‌باشد تا از این دو راهی عبور کنید. این نوع از کاندوم‌ها نیز در رنگ‌ها و طعم‌های متنوعی تولید می‌شوند.

  اگر به لوبریکنت‌ها حساسیت دارید این نوع از کاندوم برای شما ساخته شده است.

  زنان در ناحیه واژن تعادل PH بسیار حساسی دارند. کاندوم‌های دارای روان کننده ممکن است دارای پارافین و گلیسیرین باشند. این مواد می‌توانند این تعادل PH را برهم زده و عواض جانبی ای مانند  عفونت قارچی را در زنانی که به این مواد آلرژی دارند ایجاد کنند.

  کاربردهای دیگر کاندوم‌های بدون روان کننده!

  کاندوم‌های بدون روان کننده توسط سربازان در میدان نبرد برای حفاظت M-16s از گرد و غبار و شن استفاده می‌شوندو توسط نوازنده‌ها برای حفظ پکیج باتری در مقابل اتصال کوتاه در اثر تعریق مورد استفاده قرار می‌گیرد و کاربردهای بسیار دیگری نیز دارد.

  در ادامه نکاتی در زمینه استفاده از کاندوم‌های بدون لوبریکنت را ارائه خواهیم کرد.

  آیا در باز کردن درب یک شیشه مربا مشکل دارید؟ برای این کار می‌توانید از کاندوم‌های بدون لوبریکنت استفاده کنید و این کاندوم چسبانندگی لازم برای بازشدن در شیشه را به شما می‌دهد. شما می‌توانید از یک کاندوم بدون لوبریکنت چند کش الاستیک ایجاد کنید لذا این کاندوم را در صورت عدم استفاده دور نیندازید. نیازی نیست که از یک کاندوم فقط برای باز کردن یک درب شیشه استفاده کنید بلکه می‌توانید آن را به چند باند لاستیکی تبدیل کرده و کارهای زیادی را به کمک آن انجام دهید.

  حساسیت به کاندوم یا لوبریکنت؟ کشف کنید که به کاندوم حساسیت دارید یا به لوبریکنت تا محصول مورد نظر خود را راحت تر بیابید.

  فکر می‌کنید به کاندوم حساسیت دارید یا به لوبریکنت یا به هردو؟ از کجا می‌توانید پاسخ این سوال را به صورت دقیق بیابید؟ اگر به کاندوم یا لوبریکنت حساسیت دارید چه گزینه‌های دیگری برای محافظت خویش در مقابل بیماری‌های منتقل شونده توسط روابط جنسی دارید؟

  آیا بعد از برقراری اارتباط جنسی با استفاده از کاندوم دچار خارش، سوزش، سرخی یا کهیرهایی در اطراف واژن یا دهان خود شدید؟ در اینصورت ابتدا به پزشک مراجعه کنید و مطمئن شوید که این عوارض به دلیل عفونت‌های قارچی یا بیماری‌های منتقل شونده توسط رابطه جنسی ایجاد نشده‌اند. اگر تمام این موارد را مورد بررسی قرار داده‌اید و مشکلی در این زمینه‌ها ندارید آن‌گاه  احتمال اینکهشما به جنس کاندوم یا مواد لوبریکنت حساسیت داشته باشید وجود دارد. حال می‌توانید به دنبال راه حلی برای این مشکل باشید که یکی راه حل‌های ممکن استفاده از کاندوم‌های بدون روان کننده یا استفاده از کاندوم‌های بدون لاتکس باشد.

 • کاندوم‌های بدون لاتکس

  کاندوم‌های بدون لاتکس

  استفاده از کاندوم‌های بدون لاتکس علاوه بر دلایل مربوط به حساسیت‌ها که در بخش کاندوم‌های بدون روان کننده به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت می‌تواند دلایل دیگری نیز داشته باشد. برای نمونه کاندوم‌های پلی اورتان که توسط برند ساگامی تولید می‌شوند علاوه بر ضد حساسیت بودن به دلیل تکنولوژی بالای ساخت دارای مقاومت بسیار بالا در مقابل پارگی (امنیت بیشتر) و انتقال حرارت بسیار بالا بین اعضای تناسلی زن و مرد (گرم کنندگی) می‌باشند که این نوع از کاندوم‌ها را به پر طرفدارترین کاندوم موجود در بازار تبدیل نموده است.

 • انتخاب هوشمندانه کاندوم مطابق با نیاز...

  انتخاب هوشمندانه کاندوم بر اساس  نیاز شما

  اگر در حال خرید آنلاین هستید یا تلاش میکنید در صف‌های طولانی مغازه‌ها معطل نشوید مطالب زیر را مطالعه کنید.

  انتخاب کاندوم مناسب همانند انتخاب یک کفش مناسب برای دویدن است؛ شما می‌توانید به یک فروشگاه عمومی بروید و کورکورانه یکی از کاندوم‌های موجود در قفسه‌ها را بردارید. این کاندوم خریداری شده شما را به خط پایان می‌رساند اما اگر زمانی را برای بررسی اندازه مناسب و مشخصه‌های مختلف کاندوم‌ها که با شرایط شما همخوانی دارند بگذارید میتوانید در طول این مسابقه لذت بیشتری ببرید.

  "در حالی که استفاده از کاندوم به همه توصیه می‌شود، عده بسیار کمی هستند که می‌دانند چگونه کاندوم مورد نظر خود را انتخاب کنند". این سخنی از ملیسا وایت، مدیر یکی از شرکت‌های بزرگ فروش اینترنتی کاندوم است. این بدین معنی است که شما باید بجز اندازه، گزینه‌های بیشتری را مد نظر قرار داده و بررسی کنید. پس اگر شما تفاوت بین کاندوم های شیار دار، فوق نازک را نمی‌دانید این بخش را مطالعه کنید تا بتوانید کاندوم مناسب خود را خریداری کنید.

  انتخاب بر اساس اندازه

  اندازه مهم است؟

  بسیاری از مردان از این که خیال میکنند کاندوم‌ها تک سایز هستند رنج می‌برند، خانم ملیسا وایت می‌گوید:"این افراد علیرغم اینکه یک کاندوم بسیار کوچک یا بسیار بزرگ استفاده کنند، فرصت استفاده از یک تجربه‌ی لذت بخش‌تر و کم خطرتر را از دست می‌دهند.

  مطالعه‌ای که در سال 2010 در انستیتو کینسی در مورد تولید مثل و روابط جنسی انجام شد نشان داد که استفاده از کاندوم نامناسب می‌تواند خطر از دست دادن نعوظ را تا دوبرابر افزایش دهد و طرفین را از رسیدن به اوج لذت محروم کند. همچنین خطر لغزش و پارگی کاندوم نیز افزایش می‌یابد که این تاثیر جلوگیری کننده‌ی کاندوم را از بین می‌برد. علاوه بر این عدم راحتی در استفاده از کاندوم با اندازه نا مناسب موجب ایجاد صدای آزار دهنده می‌شود.

  روش پیشنهادی خانم وایت برای تعیین سایز مناسب این است: تیوب مقوایی یک دستمال توالت را بردارید و آن را روی آلت در حالت تعوظ بکشید. اگر در داخل تیوب فضای اضافی وجود دارد بهتر است از کاندوم‌های کوچک استفاده کنید. اگر تیوب دستمال کاملا توسط آلت شما پر شده باشد شما سایز متوسط هستید و اگر تیوب مقوایی برای شما تنگ است بهتر است از کاندوم های سایز بزرگ استفاده کنید.

  این مقاله مشابه را مطالعه کنید: با استفاده از کاندوم با سایز نا مناسب خود را در معرض خطر قرار می‌دهید.

  اگر هم اکنون در داروخانه هستید و در خرید کاندوم تردید دارید، احساس پوشیدن یک دسکش را تصور کنید: اگر کاندوم مانند یک کیف کاغذی از سر آلت شما سر میخورد، بهتر است از یک کاندوم کوچک تر از استاندارد استفاده کنید. ولی اگر تاکنون کاندوم های زیادی را پاره کرده‌اید بهتر است کاندوم یک سایز بالاتر تهیه و استفاده کنید. اگر اغلب کاندوم‌ها برای شما مناسب هستند شما در سایز استاندارد قرار دارید. اما در صورتی که تمایل دارید به صورت دقیق تری اندازه کاندوم خود را انتخاب کنید ادامه این بخش را مطالعه کنید.

  بسیاری از کارشناسان معیار اصلی برای انتخاب کاندوم را پهنای آن می‌دانند. از آن‌جا که عامل اصلی در سر خوردن یا پاره شدن کاندوم نسبت قطر الت به پهنای کاندوم می‌باشد این نظر تا حدود زیادی قابل پذیرش است.

  انتخاب بر اساس نوع

  1. کاندوم‌های نازک و فوق نازک

  اگر میخواید بدون پذیرفتن خطر زیاد هیجان رابطه خود را بیشتر نمایید، بهترین گزینه استفاده از کاندوم‌های نازک و فوق نازک است. برای اغلب زوج‌ها، داشتن یک پوشش نازک تر لذت بیشتری را به همراه دارد و حس آن‌ها را نزدیک به حالت بدون کاندوم نگاه می‌دارد. البته استفاده از این کاندوم ها نگران کننده هم نیست زیرا تمامی آن‌ها تست های سختی را پشت سر گذاشته‌اند و نازک تر بودن برای آن‌ها به معنی قابلیت اطمینان کمتر نمی‌باشد.

  2.کاندوم‌های تاخیری کنترل اورگاسم

  خانم وایت می‌گوید:"شاید به نظر مضحک برسد: یک کاندوم که در واقع حساسیت سر آلت را کاهش می‌دهد؟ برای مردانی که انزال زودرس ندارند این روان کننده‌های تاخیری یک تجربه‌ی نه چندان خوشایند را ایجاد می‌کند. اما برای مردانی که نیاز به کاندوم دارند معادل پنج ساعت انرژی توسط یک اثر کرخی در سر آلت ایجاد می‌شود. اما سوال اینجاست که استاندارد طلایی برای کاندوم های تاخیری چقدر است؟ کاندوم‌هایی که یک مایع روان کننده تحریکی در سمت خارج کاندوم دارند همزمان با سرعت بخشیدن به شریک جنسی شما، سرعت انزال شما را پایین می‌آورند.

  3. کاندوم‌های خاردار، با اشکال لذت بخش برای خانم ها

  شیارها و برآمدگی‌ها و هندسه های ارگونومیک به صورت‌های مختلفی روی این کاندوم‌ها طراحی شده‌اند تا به شریک جنسی شما اورگاسم هیجان انگیزتری هدیه کنند. هر چند این شیارها برای برخی خانم‌ها بسیار لذت بخش هستند اما عده کمی هم هستند که احساس راحتی در هنگام استفاده از این محصولات ندارند. بنابراین اگر این کاندوم مورد پسند شریک جنسی شما نبود ناراحت نشوید. این نوع از  کاندوم معمولا ضخیم تر از سایر انواع کاندوم نیز می‌باشد. این کاندوم معمولا انتخاب خوبی است اما بایستی ملاحظاتی را نیز در انتخاب آن در نظر گرفت.

  4. کاندوم‌های پوست روده گوسفند

  این نوع از کاندوم را می‌توان به عنوان کردوکودیل کاندوم‌ها هم شناخت: در اولین نگاه بسیار مسخره به نظر می‌رسند اما بعد از اولین استفاده قطعا طرفدار و عاشق این نوع خواهید شد. این نوع از کاندوم‌ها به جای پلاستیک و لاتکس از پوست بره ساخته شده اند، بنابراین همرنگ پوست هستند. کسانی که از این نوع کاندوم استفاده می‌کنند معمولا می‌گویند که دیگر هیچ کاندوم دیگری را استفاده نخواهند کرد. این نوع از کاندوم‌ها بدون لاتکس بوده و احساس فوق العاده قوی و دوام بسیار بالایی دارند و این بدین معنی است که برای مردانی که مشکل زودانزالی ندارند بسیار فوق العاده هستند. این نوع از کاندوم بوی خاصی نیز دارند که در هنگام استفاده ممکن است به مشام برسد. تنها موردی که در مورد این نوع از کاندوم باید در نظر گرفته شود این است که علیرغم جلوگیری از بارداری، در مقابل STDها حفاظت نمی‌کنند و لذا استفاده از آن‌ها تنها برای همبستر شدن با همسر پیشنهاد می‌شود. این نوع از کاندوم در حال حاضر تنها توسط برند تروجان تولید می‌شود.

  5. کاندوم‌های ضد اسپرم

  این نوع از کاندوم با این هدف طراحی شده است تا اسپرم‌ها را در مایع منی از بین ببرد. مواد اضافه شده در این کاندوم ایمنی در مقابل بارداری را بسیار افزایش می‌دهند. اما اگر در روز بیش از یک بار از این نوع کاندوم استفاده شود ممکن است خارش ایجاد کند. این نوع از کاندوم نیز در مقابل HIV و STD مقاوم نیست. اگر در یک رابطه بلند مدت قرار دارید، از این نوع کاندوم استفاده کنید.

  6. کاندوم‌های روان کننده

  مطالعه‌ای در سال 2013 نشان داد که مردانی که از کاندوم‌های دارای روان کننده استفاده می‌کنند به اندازه کسانی که از کاندوم استفاده نمی‌کنند تحریک می‌شوند. با قرار دادن بخش‌ها حساستان در معرض لاتکس ممکن است در اوج هیجان دچار خشکی نواحی در تماس شوید و هیجان جنسی‌تان کاهش یابد. بنابراین می‌توانید به هر کاندومی که تهیه نموده اید یک روان کننده پایه آب یا پایه سیلیکون اضافه کنید. اما توجه داشته باشید که برای کاندوم‌های از جنس لاتکس به هیچ وجه نباید از لوبریکنت های پایه روغنی استفاده کنید زیرا خطر پاره شدن کاندوم را افزایش می‌دهد.

  بسیاری از کاندوم‌ها روان کننده دارند. کاندوم یخ و آتش تروجان یکی از هیجان آور ترین کاندوم‌های این دسته است. اغلب زوج‌ها استفاده از این کاندوم‌ها را بسیار تحریک کننده می‌دانند پس حتما برای یک بار کاندومی از این دسته را آزمایش کنید.

  7. کاندوم‌های بدون روان کننده

  شاید بسیاری از کسانی که تاکنون بارها و بارها کاندوم‌های متفاوتی را خریداری و استفاده کرده‌اند نیز از وجود کاندوم بدون روان کننده مطلع نباشند زیرا در کشور ما تهیه چنین کاندومی کار چندان ساده‌ای نیست. کاندوم‌های بدون روان کننده کاربردهای مختلفی دارند که رایج ترین آن‌ها رابطه اورال می‌باشد. یکی دیگر از کاربردهای مهم این نوع از کاندوم‌ها برای افرادی است که به لوبریکنت حساسیت دارند یا می‌خواهند لوبریکنت مورد نظر خود را به کاندوم اضافه کنند.

  8. کاندوم‌های بدون لاتکس

  همان طور که بسیاری از افراد حساست‌ها و آلرژی‌ها غذایی دارند، کسانی که به لاتکس حساسیت دارند و در انتخاب دستکش باید دقیق باشند تا دچار خارش و سوزش نشوند. این حساسیت‌ها حتی ممکن است در اثر استفاده از کاندوم نامناسب منجر به شوک آنافیلاکسی شود. بسیاری از مردان و زنان در اثر تماس با لاتکس دچار تاول‌ها شدید و اگزما می‌شوند. خوشبختانه، بسیاری از شرکت‌ها کاندوم‌هایی از جنس‌های دیگر مانند پلی ایزوپرن و پلی اورتان تولید می‌کنند. استفاده از این انواع کاندوم حتی برای افرادی که حساسیت به لاتکس ندارند تجربه لذت بخشی را ایجاد می‌کند.

در هر صفحه
نمایش 1 - 12 از 220 آیتم
 • 91,000 ریال
  بروزرسانی : 1396-11-03
  ( 5 نقد و بررسی )

  کاندوم دکمه دارSUPER STUDایلین حس متفاوت و فوق العاده ای را به شما هدیه می کند.مناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستنداوج لذت جنسی بانوانمناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمانمناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارند   مشتریان گرامی:تنها تصویر اصلی مربوط به سری جدید محصولات ایلین می‌باشد...

  91,000 ریال
 • 138,550 ریال 163,000 ریال -15%
  بروزرسانی : 1396-10-26
  ( 0 نقد و بررسی )

  کاندوم ایکس دریم 12 تایی بزرگ کننده لارگو X DREAM Largo بسیار چرب و شفافبزرگ کننده آلت تناسلی مردان در نزدیکیحاوی ماده گیاهی بنزوکایین جهت تأخیر در انزالحاوی L-arginine جهت بهبود و ماندگاری نعوظ در آقایان و همچنین تحریک بیشتر بانواندارای رایحه خاص جهت افزایش میل و libidoدارای بدنه با برجستگی های نقطه ای و شیاردار برای تحریک بیشتر بانوانطراحی آناتومیک و...

  138,550 ریال 163,000 ریال 15% تخفیف
 • 210,000 ریال
  بروزرسانی : 1397-06-15
  ( 5 نقد و بررسی )

  کاندوم ساگامی سایز بزرگ(تکی)  با 0.02 میلی متر ضخامت از جنس  پلی اورتاننسل جدید کاندومضخامت 0.02 میلی مترمقاوم ترین کاندوم جهاننازک ترین کاندوم جهانضد حساسیت و آلرژیبدون بوی نامطبوعمناسب برای کسانی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارندمناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستندمناسب برای کسانیکه بدنبال ایمنی بیشتر در رابطه هستندساخته شده از جنس...

  210,000 ریال
 • 210,000 ریال
  بروزرسانی : 1397-06-15
  ( 6 نقد و بررسی )

  کاندوم ساگامی نرمال(تکی) با 0.02 میلی متر ضخامت از جنس  پلی اورتان نسل جدید کاندومضخامت 0.02 میلی مترمقاوم ترین کاندوم جهاننازک ترین کاندوم جهانضد حساسیت و آلرژیبدون بوی نامطبوعمناسب برای کسانی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارندمناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستندساخته شده از جنس پلی اورتانهدایت بهتر گرماتجربه جدیدی از لذت جنسی بدون...

  210,000 ریال
 • 410,000 ریال
  بروزرسانی : 1397-06-15
  ( 5 نقد و بررسی )

  کاندوم ساگامی نرمال(دوتایی) با 0.02 میلی متر ضخامت از جنس  پلی اورتاننسل جدید کاندوم ضخامت 0.02 میلی متر مقاوم ترین کاندوم جهان نازک ترین کاندوم جهان ضد حساسیت و آلرژی بدون بوی نامطبوع مناسب برای کسانی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارند مناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستند مناسب برای کسانیکه بدنبال ایمنی بیشتر در رابطه هستند ساخته شده از...

  410,000 ریال
 • 112,000 ریال
  بروزرسانی : 1397-04-22
  ( 4 نقد و بررسی )

  کاندوم چرخشیSPIRALایلین حس متفاوت و فوق العاده ای را به شما هدیه می کند.مناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستنداوج لذت جنسی بانوانمناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمانمناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارند   مشتریان گرامی:تنها تصویر اصلی مربوط به سری جدید محصولات ایلین می‌باشد و...

  112,000 ریال
 • 98,000 ریال
  بروزرسانی : 1396-11-03
  ( 2 نقد و بررسی )

  کاندوم طوقیCOLLARایلین حس متفاوت و فوق العاده ای را به شما هدیه می کند.مناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستنداوج لذت جنسی بانوانمناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمانمناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارند   برای سفارش پیامکی کاندوم طوقی کافی است کد c242 را به شماره 10005420 ارسال...

  98,000 ریال
 • 800,000 ریال
  بروزرسانی : 1397-06-15
  ( 10 نقد و بررسی )

  کاندوم ساگامی نرمال(چهار تایی) با 0.02 میلی متر ضخامت از جنس  پلی اورتاننسل جدید کاندومضخامت 0.02 میلی مترمقاوم ترین کاندوم جهاننازک ترین کاندوم جهانضد حساسیت و آلرژیبدون بوی نامطبوعمناسب برای کسانی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارندمناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستندمناسب برای کسانیکه بدنبال ایمنی بیشتر در رابطه هستندساخته شده از جنس...

  800,000 ریال
 • 107,000 ریال
  بروزرسانی : 1396-11-03
  ( 9 نقد و بررسی )

  کاندوم شمشیریSOWRDایلین حس متفاوت و فوق العاده ای را به شما هدیه می کند.مناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستنداوج لذت جنسی بانوانمناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمانمناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارند   مشتریان گرامی:تنها تصویر اصلی مربوط به سری جدید محصولات ایلین می‌باشد و سایر...

  107,000 ریال
 • 455,000 ریال
  بروزرسانی : 1396-11-03
  ( 0 نقد و بررسی )

  پنج بسته کاندوم طوقیتجربه لذت جنسی فوق العاده با کاندوم های حرفه ای ایلینکافی است یکبار امتحان کنیدمناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستنداوج لذت جنسی بانوانمناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمانمناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارندبرای سفارش پیامکی کافی است کد c367 را به شماره...

  455,000 ریال
 • 480,000 ریال
  بروزرسانی : 1396-11-03
  ( 0 نقد و بررسی )

  پکیج  پنج عددی کاندوم اره ماهی فضایی ایلین XDREAM Alien Super Collar 5pc تجربه لذت جنسی فوق العاده با کاندوم های حرفه ای ایلینکافی است یکبار امتحان کنیدمناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستنداوج لذت جنسی بانوانمناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمانمناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری...

  480,000 ریال
 • 414,000 ریال 460,000 ریال -10%
  بروزرسانی : 1397-01-29
  ( 0 نقد و بررسی )

  آفر ویژه : با خرید این پکیج یک بسته کاندوم ارّه ماهی هدیه بگیرید تجربه لذت جنسی فوق العاده با کاندوم های حرفه ای ایلینکافی است یکبار امتحان کنیدمناسب برای کسانیکه بدنبال تجربه جدیدی از رابطه هستنداوج لذت جنسی بانوانمناسب برای خانم هایی که دستگاه تناسلیشان گشاد شدهمناسب برای دوران بعد از زایمانمناسب برای بانوانی که نیاز به تحریک فیزیکی بیشتری دارندبرای...

  414,000 ریال 460,000 ریال 10% تخفیف
  قیمت کاهش یافت !
نمایش 1 - 12 از 220 آیتم
  سبد خرید : 0 محصول    

  سبد خرید من

  هیچ محصولی وجود ندارد

  ارسال رایگان! ارسال
  0 ریال مجموع

  ثبت سفارش و پرداخت

  محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد

  بستن این صفحه رفتن به سبد خرید

  تازه ترین مطالب

  دسته بندی سوالات متداول
  DMCA.com Protection Status

  پیگیری سفارش

  کد مرجع خود را وارد کنید