طرح و ایده تاسیس و ایجاد واحد تولید کاندوم در فروردین 1389 مطرح شد و شرکت بنیان پوشش کاسپین در اردیبهشت همان سال ثبت و تاسیس گردید.
پس از آن مرحله بررسی و تحقیق بازار این محصول در کشور توسط تیمی از کارشناسان زبده بازاریابی و فروش آغاز گردید که نتیجه گزارش تحقیق بازار ما را بر آن داشت تا با عزمی جزم تر در این مسیر پیش برویم. هدف اصلی این گزارش نه ...

طرح و ایده تاسیس و ایجاد واحد تولید کاندوم در فروردین 1389 مطرح شد و شرکت بنیان پوشش کاسپین در اردیبهشت همان سال ثبت و تاسیس گردید.
پس از آن مرحله بررسی و تحقیق بازار این محصول در کشور توسط تیمی از کارشناسان زبده بازاریابی و فروش آغاز گردید که نتیجه گزارش تحقیق بازار ما را بر آن داشت تا با عزمی جزم تر در این مسیر پیش برویم. هدف اصلی این گزارش نه تنها بررسی بزرگی بازار ، بلکه تعریف دقیق انتظارات مصرف کننده ایرانی و تطبیق حداکثری محصول با خریدار ایرانی بود. تنوع سبد محصولات آتی شرکت و مشخصات فیزیکی محصولات از نظر سایز و سایر خصوصیات محصول حاصل این گزارش بود. نتایج بدست آمده در انتخاب تکنولوژی و شرکت سازنده تجهیزات تولید مورد استفاده قرار گرفت
پس از اخذ مجوز های لازم از وزارت خانه های مربوطه ( صنایع و بهداشت ) فاز اجرایی ساخت و احداث بنای کارخانه از مورخ 06/01/1390 آغاز گردید. فاز مطالعاتی جهت انتخاب صاحب تکنولوژی تولید و تامین کننده تجهیزات خطوط تولید نیز در سال های 1389 و 1390 همزمان با تحقیق بازار صورت پذیرفت. از بیش از 6 شرکت در کشورهای آلمان ، مالزی ، کره و چین بازدید بعمل آمد و سرانجام با توجه به تمامی فاکتور های مد نظر گرفته شده ادامه پروژه با شرکت RRT آلمان طی طریق شد. شرکت  RRTبیش از 60 سال تجربه در زمینه تولید کاندوم و بیش از 20 سال در زمینه تولید و تامین تجهیزات قدمت و سابقه ارزشمندی دارد. این تجربیات در روند تحقق آرمان شرکت که همان تولید محصولی با بالاترین کیفیت بسیار موثر بودند.ماشین آلات فاز اول پروژه مشتمل بر سه خط تولید با ظرفیت 120،000،000  قطعه کاندوم در سال از شرکت RRT  آلمان تهیه و توسط کارشناسان شرکت RRT در محل کارخانه واقع در شهرک صنعتی کاسپین در استان قزوین نصب و راه اندازی گردید.در اردیبهشت 1392 پروانه بهره برداری جهت تولید کاندوم مردانه به ظرفیت 120،000،000 قطعه در سال توسط وزارت صنایع صادر گردید.
تولید آزمایشی پس از نصب ماشین آلات در آبان ماه 1391 آغاز گردید که با انجام تنظیمات نهایی از ابتدای سال 1392 تولیدانبوه محصولات جهت عرضه به بازار آغاز گردید.
برند OURS جهت محصول کاندوم انتخاب و در اداره مالکیت صنعتی ثبت و رسمیت پیدا کرد. این برند هم اکنون در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا EU نیز ثبت شده است. .
کلیه مجوز های لازم از مراجع ذیصلاح جهت تایید کیفیت و فرایند تولید از وزارت بهداشت به شماره 122121/664 و موسسه استاندارد بشماره 7635479917 اخذ گردیده است. .
تمامی فرایند تولید در مراحل مختلف بصورت مستمر و دائم توسط آزمایشگاه مجهز شرکت مورد بررسی و صحه گذاری می گردد. تمامی تست های انجام شده تحت استاندارد ISO 4074 انجام می گیرد.

بیشتر

اورز : تجربه رایحه‌هایی جدید با حسی عمیق 

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته
وضعیت
قیمت
تعداد در جعبه
پهنای کاندوم
طول کاندوم
کشور سازنده
خاصیت افزایش تحریک پذیری بانوان
خاصیت ایمنی بالا در رابطه جنسی
خاصیت روان کنندگی
خاصیت ضد عفونی و خوشبو کنندگی
خاصیت تنگ کنندگی
خاصیت گرم کنندگی
خاصیت ضد سوزش
خاصیت ضد حساسیت و آلرژی
خاصیت رفع زود انزالی
خاصیت افزایش دهنده میل جنسی
خاصیت رفع سردی آقایان
ویژگی نازکی
ویژگی رنگی و میوه ای
ویژگی خاردار یا شیار دار بودن
نوع لوبریکنت
ویژگی تاخیر فیزیکی

تازه ترین مطالب

دسته بندی سوالات متداول

پیگیری سفارش

جهت مشاهده اطلاعات سفارش خود کد پیگیری سفارش را وارد نمایید: