انتخاب هوشمندانه کاندوم بر اساس  نیاز شما

اگر در حال خرید آنلاین هستید یا تلاش میکنید در صف‌های طولانی مغازه‌ها معطل نشوید مطالب زیر را مطالعه کنید.

انتخاب کاندوم مناسب همانند انتخاب یک کفش مناسب برای دویدن است؛ شما می‌توانید به یک فروشگاه عمومی بروید و کورکورانه یکی از کاندوم‌های موجود در قفسه‌ها را بردارید. این کاندوم خریداری شده شما را به خط پایان می‌رساند اما اگر زمانی را برای بررسی اندازه مناسب و مشخصه‌های مختلف کاندوم‌ها که با شرایط شما همخوانی دارند بگذارید میتوانید در طول این مسابقه لذت بیشتری ببرید.

"در حالی که استفاده از کاندوم به همه توصیه می‌شود، عده بسیار کمی هستند که می‌دانند چگونه کاندوم مورد نظر خود را انتخاب کنند". این سخنی از ملیسا وایت، مدیر یکی از شرکت‌های بزرگ فروش اینترنتی کاندوم است. این بدین معنی است که شما باید بجز اندازه، گزینه‌های بیشتری را مد نظر قرار داده و بررسی کنید. پس اگر شما تفاوت بین کاندوم های شیار دار، فوق نازک را نمی‌دانید این بخش را مطالعه کنید تا بتوانید کاندوم مناسب خود را خریداری کنید.

انتخاب بر اساس اندازه

اندازه مهم است؟

بسیاری از مردان از این که خیال میکنند کاندوم‌ها تک سایز هستند رنج می‌برند، خانم ملیسا وایت می‌گوید:"این افراد علیرغم اینکه یک کاندوم بسیار کوچک یا بسیار بزرگ استفاده کنند، فرصت استفاده از یک تجربه‌ی لذت بخش‌تر و کم خطرتر را از دست می‌دهند.

مطالعه‌ای که در سال 2010 در انستیتو کینسی در مورد تولید مثل و روابط جنسی انجام شد نشان داد که استفاده از کاندوم نامناسب می‌تواند خطر از دست دادن نعوظ را تا دوبرابر افزایش دهد و طرفین را از رسیدن به اوج لذت محروم کند. همچنین خطر لغزش و پارگی کاندوم نیز افزایش می‌یابد که این تاثیر جلوگیری کننده‌ی کاندوم را از بین می‌برد. علاوه بر این عدم راحتی در استفاده از کاندوم با اندازه نا مناسب موجب ایجاد صدای آزار دهنده می‌شود.

روش پیشنهادی خانم وایت برای تعیین سایز مناسب این است: تیوب مقوایی یک دستمال توالت را بردارید و آن را روی آلت در حالت تعوظ بکشید. اگر در داخل تیوب فضای اضافی وجود دارد بهتر است از کاندوم‌های کوچک استفاده کنید. اگر تیوب دستمال کاملا توسط آلت شما پر شده باشد شما سایز متوسط هستید و اگر تیوب مقوایی برای شما تنگ است بهتر است از کاندوم های سایز بزرگ استفاده کنید.

این مقاله مشابه را مطالعه کنید: با استفاده از کاندوم با سایز نا مناسب خود را در معرض خطر قرار می‌دهید.

اگر هم اکنون در داروخانه هستید و در خرید کاندوم تردید دارید، احساس پوشیدن یک دسکش را تصور کنید: اگر کاندوم مانند یک کیف کاغذی از سر آلت شما سر میخورد، بهتر است از یک کاندوم کوچک تر از استاندارد استفاده کنید. ولی اگر تاکنون کاندوم های زیادی را پاره کرده‌اید بهتر است کاندوم یک سایز بالاتر تهیه و استفاده کنید. اگر اغلب کاندوم‌ها برای شما مناسب هستند شما در سایز استاندارد قرار دارید. اما در صورتی که تمایل دارید به صورت دقیق تری اندازه کاندوم خود را انتخاب کنید ادامه این بخش را مطالعه کنید.

بسیاری از کارشناسان معیار اصلی برای انتخاب کاندوم را پهنای آن می‌دانند. از آن‌جا که عامل اصلی در سر خوردن یا پاره شدن کاندوم نسبت قطر الت به پهنای کاندوم می‌باشد این نظر تا حدود زیادی قابل پذیرش است

انتخاب بر اساس نوع

1. کاندوم‌های نازک و فوق نازک

اگر میخواید بدون پذیرفتن خطر زیاد هیجان رابطه خود را بیشتر نمایید، بهترین گزینه استفاده از کاندوم‌های نازک و فوق نازک است. برای اغلب زوج‌ها، داشتن یک پوشش نازک تر لذت بیشتری را به همراه دارد و حس آن‌ها را نزدیک به حالت بدون کاندوم نگاه می‌دارد. البته استفاده از این کاندوم ها نگران کننده هم نیست زیرا تمامی آن‌ها تست های سختی را پشت سر گذاشته‌اند و نازک تر بودن برای آن‌ها به معنی قابلیت اطمینان کمتر نمی‌باشد.

2.کاندوم‌های تاخیری کنترل اورگاسم

خانم وایت می‌گوید:"شاید به نظر مضحک برسد: یک کاندوم که در واقع حساسیت سر آلت را کاهش می‌دهد؟ برای مردانی که انزال زودرس ندارند این روان کننده‌های تاخیری یک تجربه‌ی نه چندان خوشایند را ایجاد می‌کند. اما برای مردانی که نیاز به کاندوم دارند معادل پنج ساعت انرژی توسط یک اثر کرخی در سر آلت ایجاد می‌شود. اما سوال اینجاست که استاندارد طلایی برای کاندوم های تاخیری چقدر است؟ کاندوم‌هایی که یک مایع روان کننده تحریکی در سمت خارج کاندوم دارند همزمان با سرعت بخشیدن به شریک جنسی شما، سرعت انزال شما را پایین می‌آورند.

3. کاندوم‌های خاردار، با اشکال لذت بخش برای خانم ها

شیارها و برآمدگی‌ها و هندسه های ارگونومیک به صورت‌های مختلفی روی این کاندوم‌ها طراحی شده‌اند تا به شریک جنسی شما اورگاسم هیجان انگیزتری هدیه کنند. هر چند این شیارها برای برخی خانم‌ها بسیار لذت بخش هستند اما عده کمی هم هستند که احساس راحتی در هنگام استفاده از این محصولات ندارند. بنابراین اگر این کاندوم مورد پسند شریک جنسی شما نبود ناراحت نشوید. این نوع از  کاندوم معمولا ضخیم تر از سایر انواع کاندوم نیز می‌باشد. این کاندوم معمولا انتخاب خوبی است اما بایستی ملاحظاتی را نیز در انتخاب آن در نظر گرفت.

4. کاندوم‌های پوست روده گوسفند

این نوع از کاندوم را می‌توان به عنوان کردوکودیل کاندوم‌ها هم شناخت: در اولین نگاه بسیار مسخره به نظر می‌رسند اما بعد از اولین استفاده قطعا طرفدار و عاشق این نوع خواهید شد. این نوع از کاندوم‌ها به جای پلاستیک و لاتکس از پوست بره ساخته شده اند، بنابراین همرنگ پوست هستند. کسانی که از این نوع کاندوم استفاده می‌کنند معمولا می‌گویند که دیگر هیچ کاندوم دیگری را استفاده نخواهند کرد. این نوع از کاندوم‌ها بدون لاتکس بوده و احساس فوق العاده قوی و دوام بسیار بالایی دارند و این بدین معنی است که برای مردانی که مشکل زودانزالی ندارند بسیار فوق العاده هستند. این نوع از کاندوم بوی خاصی نیز دارند که در هنگام استفاده ممکن است به مشام برسد. تنها موردی که در مورد این نوع از کاندوم باید در نظر گرفته شود این است که علیرغم جلوگیری از بارداری، در مقابل STDها حفاظت نمی‌کنند و لذا استفاده از آن‌ها تنها برای همبستر شدن با همسر پیشنهاد می‌شود. این نوع از کاندوم در حال حاضر تنها توسط برند تروجان تولید می‌شود.

5. کاندوم‌های ضد اسپرم

این نوع از کاندوم با این هدف طراحی شده است تا اسپرم‌ها را در مایع منی از بین ببرد. مواد اضافه شده در این کاندوم ایمنی در مقابل بارداری را بسیار افزایش می‌دهند. اما اگر در روز بیش از یک بار از این نوع کاندوم استفاده شود ممکن است خارش ایجاد کند. این نوع از کاندوم نیز در مقابل HIV و STD مقاوم نیست. اگر در یک رابطه بلند مدت قرار دارید، از این نوع کاندوم استفاده کنید.

6. کاندوم‌های روان کننده

مطالعه‌ای در سال 2013 نشان داد که مردانی که از کاندوم‌های دارای روان کننده استفاده می‌کنند به اندازه کسانی که از کاندوم استفاده نمی‌کنند تحریک می‌شوند. با قرار دادن بخش‌ها حساستان در معرض لاتکس ممکن است در اوج هیجان دچار خشکی نواحی در تماس شوید و هیجان جنسی‌تان کاهش یابد. بنابراین می‌توانید به هر کاندومی که تهیه نموده اید یک روان کننده پایه آب یا پایه سیلیکون اضافه کنید. اما توجه داشته باشید که برای کاندوم‌های از جنس لاتکس به هیچ وجه نباید از لوبریکنت های پایه روغنی استفاده کنید زیرا خطر پاره شدن کاندوم را افزایش می‌دهد.

بسیاری از کاندوم‌ها روان کننده دارند. کاندوم یخ و آتش تروجان یکی از هیجان آور ترین کاندوم‌های این دسته است. اغلب زوج‌ها استفاده از این کاندوم‌ها را بسیار تحریک کننده می‌دانند پس حتما برای یک بار کاندومی از این دسته را آزمایش کنید.

7. کاندوم‌های بدون روان کننده

شاید بسیاری از کسانی که تاکنون بارها و بارها کاندوم‌های متفاوتی را خریداری و استفاده کرده‌اند نیز از وجود کاندوم بدون روان کننده مطلع نباشند زیرا در کشور ما تهیه چنین کاندومی کار چندان ساده‌ای نیست. کاندوم‌های بدون روان کننده کاربردهای مختلفی دارند که رایج ترین آن‌ها رابطه اورال می‌باشد. یکی دیگر از کاربردهای مهم این نوع از کاندوم‌ها برای افرادی است که به لوبریکنت حساسیت دارند یا می‌خواهند لوبریکنت مورد نظر خود را به کاندوم اضافه کنند.

8. کاندوم‌های بدون لاتکس

همان طور که بسیاری از افراد حساست‌ها و آلرژی‌ها غذایی دارند، کسانی که به لاتکس حساسیت دارند و در انتخاب دستکش باید دقیق باشند تا دچار خارش و سوزش نشوند. این حساسیت‌ها حتی ممکن است در اثر استفاده از کاندوم نامناسب منجر به شوک آنافیلاکسی شود. بسیاری از مردان و زنان در اثر تماس با لاتکس دچار تاول‌ها شدید و اگزما می‌شوند. خوشبختانه، بسیاری از شرکت‌ها کاندوم‌هایی از جنس‌های دیگر مانند پلی ایزوپرن و پلی اورتان تولید می‌کنند. استفاده از این انواع کاندوم حتی برای افرادی که حساسیت به لاتکس ندارند تجربه لذت بخشی را ایجاد می‌کند.

انتخاب هوشمندانه کاندوم مطابق با نیاز شما 13 محصول وجود دارد

 • 142,800 ریال 168,000 ریال -15%
  بروزرسانی : 1395-12-23
  ( 2 نقد و بررسی )

  کاپوت 7 کاره تاخیری سرد   مناسب برای آقایان و خانم های سرد مزاجمناسب برای آقایانی که آلتشان در حین رابطه شل می شود مناسب بانوانی که پرکاری تیروئید و یا فشار خون و ناراحتی قلبی دارندرفع زود انزالیتاخیر در انزال آقایانافزایش میل جنسیافزایش نعوظ و جلوگیری از شل شدن آلت در حین رابطهتنگ کننده واژن خانم هااحساس خنکیتحریک بیشتر بواسطه خارها و شیارهابا رایحه...

  142,800 ریال 168,000 ریال -15%
  قیمت کاهش یافت !
 • 294,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-09-10
  ( 7 نقد و بررسی )

  کاپوت تاخیری سه بعدیمناسب برای آقایان و خانم های سرد مزاجرفع زود انزالیتاخیر فوق العاده توسط مواد ویژه و در نتیجه طولانی شدن لذت همزمان سازی ارگاسم در زوجیناحساس سردی جهت تاخیر بیشترتحریک جنسی بیشتر با تاثیر روی مغز از طریق حس بویایی با بوی هیجان انگیز اکالیپتوس از لاتکس درجه یک با قاب فلزی شکیل  

  294,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 294,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-09-10
  ( 4 نقد و بررسی )

  کاپوت فوق العاده نازک 360فوق العاده نازکمناسب برای کسانی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارندتجربه حس واقعی لذت جنسیتحریک بیشتر بدون حس کردن حضور کاندوممقاومت بالا با وجود نازک بودنحاوی عطر تحریک کننده با تاثیر روی مغز از طریق حس بویایی با بوی مهیج وانیللاتکس درجه یک با قاب فلزی

  294,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 294,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-07-25
  ( 4 نقد و بررسی )

  کاپوت بدون توقفمناسب برای رفع زود انزالیتاخیر دو چندان توسط مواد ویژه  و وجود حلقه ای از جنس لاتکس برای نگه داشتن خون در آلتبدون توقف و رویایی از رابطه خود لذت ببریدهمزمان سازی ارگاسمتاخیر طولانی و قابل کنترلحاوی عطر تحریک کننده با تاثیر روی مغز از طریق حس بویایی با بوی مهیج بلک بریلاتکس درجه یک با قاب فلزی برای سفارش پیامکی کاپوت بدون توقف کافی است کد...

  294,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 294,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-12-07
  ( 5 نقد و بررسی )

  کاپوت شکلات داغ مناسب برای آقایانی که آلتشان در حین رابطه شل می شودمناسب برای خانم ها و آقایان سرد مزاجتحریک فیزیکی در نقاط حساسدارای خار و شیارهای برجستهالقاء حس گرمی برای هیجان بیشترنعوظ بیشتر آلت آقایانحاوی بوی تحریک کننده با تاثیر روی مغز از طریق حس بویایی با بوی شگفت انگیز شکلات لاتکس درجه یک با قاب فلزی   برای سفارش پیامکی کاپوت شکلات داغ کافی است...

  294,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 294,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-12-07
  ( 8 نقد و بررسی )

  کاپوت شارژر مناسب آقایان و خانم های سرد مزاجمنساب برای آقایانی که آلتشان در حین رابطه شل می شودتحریک فیزیکی در نقاط حساسدارای خار و شیارهای برجستهحاوی بوی تحریک کننده با تاثیر روی مغز از طریق حس بویایی با بوی شگفت انگیز دارچینافزایش ترشحات واژینال خانم ها در نتیجه لذت بیشترافزایش نعوظ و ارکشن آقایانلاتکس درجه یک با قاب فلزی   برای سفارش پیامکی کاپوت...

  294,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 294,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-07-25
  ( 1 نقد و بررسی )

  کاپوت ستاره طلائی مناسب آقایان و خانم های سرد مزاجمناسب برای آقایانی که آلتشان در حین رابطه شل می شودمناسب برای رفع زود انزالیتحریک فیزیکی در نقاط حساسدارای خار و شیارهای برجستهتاخیر فوق العادهدارای ماده ماینوکسیدیل جهت افزایش نعوظلاتکس درجه یک با قاب فلزی   برای سفارش پیامکی کاپوت ستاره طلائی کافی است کد c015 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.

  294,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 210,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-09-10
  ( 2 نقد و بررسی )

  کاپوت احساس سه بعدیمناسب برای خانم ها و آقایان سرد مزاجافزایش میل جنسیرفع زود انزالیافزایش نعوظتحریک بیشتر جنسی از طریق مواد موجودتحریک جنسی از طریق خارها و شیار های موجود در سطح کاندومضد حساسیتضد عفونی کنندهضد قارچ و باکتریحاوی بوی تحریک کننده با تاثیر روی مغز از طریق حس بویایی با عصاره شگفت انگیز دارچین  

  210,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 168,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-07-26
  ( 0 نقد و بررسی )

  کاپوت 7 کاره تاخیری گرم   مناسب برای آقایان و خانم های سرد مزاجمناسب برای آقایانی که آلتشان در حین رابطه شل می شود مناسب بانوانی که افت فشار و کم خونی یا کم کاری تیروئید دارندرفع زود انزالیتاخیر در انزال آقایانافزایش میل جنسیافزایش نعوظ و جلوگیری از شل شدن آلت در حین رابطهتنگ کننده واژن خانم هااحساس گرمیتحریک بیشتر بواسطه خارها و شیارهابا رایحه تحریکی...

  168,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 168,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-07-27
  ( 0 نقد و بررسی )

  کاپوت ضد عفونت ضد عفونی کننده واژناز بین برنده بوی بد دستگاه تناسلیکاهش درد و سوزش مقاربتضد آلرژیاز بین برنده باکتری قارچ و هر عفونت دیگر   برای سفارش پیامکی کاپوت ضد عفونت کافی است کد c019 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.

  168,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 126,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-09-13
  ( 0 نقد و بررسی )

  کاندوم ناچ کدکس تاخیریدارای ماده موثر جهت تاخیر بیشترروانکاری شده با مواد ضد عفونی کنندهدارای نوک ذخیره جهت امنیت بیشترشفاف و بدن نما برای سفارش پیامکی کاندوم ناچ کدکس تاخیری کافی است کد c087 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.  

  126,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 126,000 ریال
  بروزرسانی : 1395-09-13
  ( 0 نقد و بررسی )

  کاندوم ناچ کدکس تاخیری و میوه ایکاندوم رنگیدارای ماده تاخیری جهت طولانی شدن لذت جنسیهمراه با اسانس های توت فرنگی سیب و موزدارای نوک ذخیره جهت امنیت بیشتر برای سفارش پیامکی کاندوم ناچ کدکس تاخیری و میوه ای کافی است کد c090 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.  

  126,000 ریال
  خرید ناموجود
 • 135,000 ریال 150,000 ریال -10%
  جدید
  بروزرسانی : 1395-12-24
  ( 0 نقد و بررسی )

  تاچ لمس واقعی پوست طراحي تخصصى جهت احساس آميزش بدون كاندوم.لاتكس طبيعي بسيار نازك و بدن نما، بدون حساسيت ،منعطف و محكم.لوبريكنت فوق العاده روان با رطوبت بخشي بالا و رايحه تحريك كننده برای افزایش میل جنسی. برای سفارش پیامکی ایکس دریم 12 تایی حساس کافی است کد c291 را به شماره 10005420 ارسال نمائید.

  135,000 ریال 150,000 ریال -10%
  خرید ناموجود
  قیمت کاهش یافت !