کرم مهارکننده رویش موهای زائد بدن کرامنه دی ان سی لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Keramene Body Hair Minimizer مشاهده عکس بزرگتر

کرم مهارکننده رویش موهای زائد بدن کرامنه دی ان سی لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Keramene Body Hair Minimizer

جدید

2,160,000 ریال


کرم مهارکننده رویش موهای زائد بدن کرامنه دی ان سی لابراتوار دی اس آمریکا

تنها محصول آمریکایی دارای تائیدیه بهداشت
توقف رشد موهای ضعیف‌
کاهش سرعت رشد موهای نسبتا قوی‌
ایجاد پوستی نرم و لطیف
فرمولاسیونی کاملاً گیاهی
جایگزین مناسبی بری لیزر پوست
بدون بازگشت

کرامنه راه حلی موثر برای از بین بردن موهای زائد است تا نیاز به اصلاح،اپیلاسیون،لیزر و سایر روش های روزمره که با هزینه های زیاد،برگشت به حالت قبل و یا مشکلاتی همراه است را کاهش دهد.

این محصول به دو شیوه که مکمل یکدیگر می باشند موجب توقف رشد موهای نازک و نازک شدن موهای ضخیم می گردد که برگشت پذیر نبوده و ضمنا پوستی نرم و لطیف را بوجود می آورد.

القاء فاز کاتاژن به فولیکول مو بطوریکه باعث توقف رشد آن شود و جلوگیری از تکثیر کراتینوسیتها که باعث کاهش سرعت رشد مو می گردد.

ویژگی مهم این محصول استفاده راحت و آسان آ می باشد که به سادگی استفاده از کرم های مرطوب کننده است و دردسر های سایر روش ها را ندارد.

مدت زمان اثر بخشی این محصول بسیار کم بوده و سریعا به نتایج دلخواه خود می رسید.

با خرید این محصول شما 21600 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


کرم موبر دائمی کرامنه

 مردان و زنانی که موهای زائد خود را با روش های گوناگون مانند تراشیدن، استفاده از موم، سوزاندن، استفاده از حلال های شیمیایی و یا الکترولیز از بین میبرند، به استفاده از کرامنه نیاز مند هستند.
در دوران کودکی موهای بدن علامتی برای بزرگ شدن بود. در سن بلوغ این موها باعث مزاحمت میشوند. و در سنین بزرگسالی، ما به دنبال بدنی بدون مو میباشیم. وقت و زمان زیادی را صرف از بین بردن آنها میکنیم و برای این منظور درد را تحمل میکنیم. مصرف کرامنه برای مردان و زنانی که از داشتن موهای زیاد بدن خود ناراحت می‌باشند، به ویژه آنهایی که به طور منظم ، سینه ها، پشت، شانه‌ها، زیر بغل و پاهای خود را موزدایی میکنند، توصیه میگردد.
کرامنه برای کمک به مصرف کنندگان جهت داشتن پوستی نرم و لطیف از دو روش مکمل عمل مینماید:
--وادار کردن فولیکولها به انتقال به فاز کاتاژن و در نتیجه توقف رشد موها و شروع ریزش آنها
--با  متوقف کردن تکثیر کراتینوسیت‌ها و در نتیجه کاهش رشد موها
 
همزمان با تراشیدن مو، موم انداختن، سوزاندن و استفاده از الکترولیز ،مصرف منظم کرامنه باعث میشود تا پوست نرم تر شده، موهای کمتری داشته باشد و ظاهری جذاب داشته باشد.  استفاده از کرامنه باعث میشود تا رشد برخی از موها متوقف شود و برخی دیگر با سرعت کمتری رشد نمایند. بنابر این اثرات فرایند طاقت فرسای موزدایی برای مدت زمان بیشتری باقی میماند و موها کمتر دیده میشوند.
خواص لایه برداری کرامنه باعث میشود تا پوست بدون موی شما بدرخشد و نرم، لطیف و بی نقص شود و همچنین موزدایی کمتری نیاز باشد.
کرامنه
کرامنه جدیدترین و پیشرفته ترین روش جلوگیری از رشد موهای زائد میباشد. در کرامنه سه عصاره گیاهی زیر برای جلوگیری از رویش موهای زاید با یکدیگر ترکیب شده اند:
درمین که یک هورمون گیاهی است و همچنین به عنوان ابسسیزیک اسید نیز شناخته میشود، پالماتین که یک عصاره گیاهی ضد تکثیر سلولی می باشد و از گیاه فیبراورا رسیسا به دست می آید و درنهایت نوردی هیدرو گواییرکتیک اسید که یک آنتی اکسیدان قوی و تاخیر کننده رشد می باشد که از گیاهان همیشه سبز صحرایی به دست می آید. با مصرف منظم این پماد موضعی، پوست شما در مدت زمان بین دوره های موزدایی ، به مدت زمان بیشتری نرم تر و لطیف تر باقی میماند.
تنها اثر جانبی کرامنه، بافت منعطف تر و نرم تر و همچنین درخشندگی بیشتر پوست شما می باشد که این امر به دلیل خواص لایه برداری این کرم میباشد.
 
هزینه :
تلاش ها ، درد ها و هزینه هایی که برای از بین بردن موهای زائد انجام شده است باعث شده است تا نیاز به یک جلوگیری کننده موثر از رشد موهای زائد به شدت احساس شود. همه ما جوانی را دوست میداریم. آرزوی ما داشتن بدنی مانند بدن های بی موی ورزشکاران، مدل ها و بازیگران میباشد. اما به هر حال هیچ کسی جوان نمی ماند و هر کسی دوست دارد با یک تلاش منطقی و تحمل درد کم و پرداخت هزینه نه چندان زیاد، پوستی نرم و بدون مو داشته باشد.
بنابر این زنان موهای پای خود را میتراشند، مردان پشت خود را موم می اندازند . ولی ما باید همواره دوره های بی پایان موزدایی را تحمل نماییم.
برای بی عیب شدن ، به صورت بیهوده ای زمان و پول خود را هدر میدهیم. از بر آمدگی ها، سوزش حاصل از تراشیدن مو و موهای زیرپوستی رنج میبریم. و همواره آرزوی داشتن یک موزدای جلوگیری کننده از رویش مو که مصرف آن آسان و راحت باشد را داریم.
برای برخی از زنان، رشد موهای زائد بر روی پاها و زیر بازوهایشان متوقف نمیشود. آنها دارای الگوی موی مردانه بر روی صورت، سینه و یا شکم میباشند که به این بیماری هیرسوتیسم میگویند. این بیماری باعث میشود تا زنان، احساس زنانگی کمتری داشته باشند.
ظلم خنده دار طبیعت برای مردان ، از دست دادن موهای سرشان و در عین حال رویش زیاد مو بر روی پشت، شکم، گردن و گوشهایشان است. این موهای زیاد خصوصا هنگامی که سفید باشند، نشانه ای از پیری میباشد. این باعث می‌شود تا مردان شبیه مرد برفی شوند و احساس کنند شبیه دایناسور هستند. بدون داشتن یک ممانعت کننده از رشد موی موثر، مردم باید هزینه، ناراحتی و وقت زیادی را صرف از بین بردن موهای زائد خود نمایند.
به هر حال با استفاده روزانه از کرامنه، مصرف کنندگان میتوانند، تعداد دفعات انجام فرایند موزدایی خود را به حداقل برسانند.
آزمایشگاه های دی اس از مواد فعال موثر برای کاهش سرعت رشد مو و یا توقف رشد آنها در کرامنه استفاده نموده اند.  دانش علمی به کار گرفته شده در کرامنه از اغلب مقالات چاپ شده در این زمینه فراتر است. آزمایش گاه های دی اس در زمینه علم جدید جلوگیری از رویش مو، سه ماده فعال پیشرفته را شناسایی کرده اند. این مواد  فولیکولها را وادار می‌کنند تا وارد فاز کاتاژن شوند و در نتیجه تولید مو را متوقف نمایند، و یا تکثیر کراتینوسیت ها را متوقف می‌نمایند و درنتیجه سرعت رشد مو را کاهش می‌دهند.

این مواد عبارتند از :
درمین که یک هورمون گیاهی است و همچنین به عنوان ابسسیزیک اسید نیز شناخته میشود، پالماتین که یک عصاره گیاهی ضد تکثیر سلولی می باشد و از گیاه فیبراورا رسیسا به دست می آید و درنهایت نوردی هیدرو گواییرکتیک اسید که یک آنتی اکسیدان قوی و تاخیر کننده رشد می باشد که از گیاهان همیشه سبز صحرایی به دست می آید.
درمین موهای بدن را از طریق وادار کردن فولیکلوها به انتقال به فاز کاتاژن کاهش میدهد، این امر باعث توقف رشد مو میشود. این فیتوهورمون از پیاز گیاه نرگس گرفته شده ایت که عملکرد مشابه ای در آن گیاه دارد.
در حیوانات، هورمون، مولکولی است که در غدد یک ناحیه تولید شده و محرک فعالیت سلولهای یک ناحیه دیگر میباشد.
اما در گیاهان، هیچ گونه غده ای برای ترشح فیتوهورمون ها وجود ندارد، و همچنین سیستمی برای گردش آنها موجود نیست. بنابر این بافت های گیاهی تنظیم کننده های رشد را در همان محل تولید مینمایند. همچنین برخی از آوندها برای انتقال و نفوذ استفاده مینمایند. هورومونها مواردی چون بیان ژنها، تقسیم سلولی، زمان گل دادن، تعیین جنسیت و پیری گیاه را کنترل مینمایند. آنها تعیین میکنند که کدام بافت رشد نماید و کدام یک کوچک تر شود.
هورمون گیاهی دورمین هنگام مواجهه با خشکسالی، دمای زیاد و بیماری ها که گیاهان خشک میشوند، منافذ گیاه را برای حفظ آب می‌بندد. این هورمون برای آماده کردن گیاه در فصل زمستان، رشد شکوفه ها را متوقف مینماید، پوسته های محافظتی تولید میکند، آنزیم های فتوسنتز را کاهش میدهد و تقسیم سلولی را متوقف مینماید.مشخص شده است که این هورمون گیاهی در بافت های پوستی انسانی، دارای اثرات مشابهی میباشد و سرعت تولید مو و بلند شدن ساقه مو را کاهش می‌دهد.
 
طرزمصرف :

به سادگی با استفاده از یک مرطوب کننده،  یک لایه ازکرم را دو بار در روز به مناطق از بدن مورد بمالید. برای سرعت بخشیدن به نتایج، بهتراست ناحیه مورنظرقبل ازمصرف بدون مو باشد.
 
حجم :۱۸۰میلی لیتر
ساخت لابراتوار دی اس آمریکا

دارای برچسب اصالت کالا
دارای مجوز سازمان غذا و دارو

شماره بهداشتی ورود: 1399727219669021

لینک محصول در وب سایت آمریکایی DS

میزان حجم180 میلی متر
کشور سازندهآمریکا
خاصیت درخشندگی و لطفات پوست
توقف رشد مو

فروشگاه سیسیلی 1394-08-06

این محصول برای پوست صورت هم موثر می باشد و اتفاقا بواسطه نازک بودن موی صورت خانمها نسبت به بقیه موهای بدن تاثیر گذاری سریعتری هم دارد.
ضرر و منع مصرفی هم برای پوست صورت نواحی تناسلی و زیر بغل ندارد.


  مهدی م 1394-08-05

  سلام
  درتوضیحاتی که برای این محصول نوشتید درخصوص اثرگذاری این کرم برروی موهای زائد صورت خانم ها توضیحی داده نشده . آیا این کرم رو برای موهای زائد صورت خانم ها هم میشه استفاده کرد؟ برای پوست صورت ضرری داره یانه؟ ممنون

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

   محصولات مرتبط