ژک ساف مینی زنانه سنوریتا 20 میل - SINORITA For Women JACSAF Perfume 20ml مشاهده عکس بزرگتر

ژک ساف مینی زنانه سنوریتا 20 میل - SINORITA For Women JACSAF Perfume 20ml

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

130,000 ریال

ژک ساف مینی زنانه دارک سنوریتا


به خاطر قلمی و خودکاری بودن به راحتی و همه جا در دسترس است.

جهت مشاهده ادکلن ها و سایر عطرهای ژک ساف بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

عطر جک ساف ژک ساف

با خرید این محصول شما 1300 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.لیبل طرح شبنم وزارت بازرگانی
اسانس: فرانسه
پرشده و بسته بندی:  K.F.Z
حجم: ml20
جنسیت: زنانه
نوع عطر: Eau De Perfume
بو: خنک و شیرین
فصل: فصول گرمنکات مهم برای خرید عطر:

عطر را در نقاط نبض دار بدن استفاده كنید نقاطی كه جریان خون قوی تر و پوست گـرم تر از دیگر نقاط می بـاشد مانند مچ دست، پشت گوش،قـفسه سیـنـه،پـشـت زانوها،داخل آرنجها و گردن (البته با توجه به حساس بودن پوست این ناحیه از بدن،بهتر است در این ناحیه عطر زده نشود(

عطر را بصورت چند لایه استفاده كنید تا ماندگاری آن افزایش یابد.(یعنی چند بار به مقدار کم پیف شود)
پس از 4-3 ساعت معمولا باید مجددا به خودتان عطر بزنید.
در فصول گرم با توجه به دمای هوا،الکل زودتر تبخیر میشود و ماندگاری عطر نسبت به فصول سرد کمتر می باشد.
ماندگاری عطر و رایحه آن بر روی پوست تمیز بیشتر می باشد.
عطرها بر روی پوست های خشک ماندگاری کمتری دارند،برای رفع این مشکل باید قبل از استفاده از عطر،نواحی مورد نظر با لوسيون‌هاي مرطوب‌ کننده بدون بو آغشته گردد.
در صورتیکه پوست چرب دارید،عطرها بر روی پوست شما ماندگاری بیشتری خواهد داشت.
قبل از استفاده از عطر مطمئن شوید که خراش و زخم  روبازی بر روی پوست خود ندارید، زیرا ترکیب عطر با مایعات بدن باعث ایجاد بوی نامطبوع می شود.
عطر دارای سه مرحله یا سه نت به شرح زیر می باشند:
رایحه اولیه:رایحه ای كه پس از چند دقیقه از استعمال عـطـر احـسـاس می گردد. رایحه اولیه همان احساس اولیه از بوی عطر می بـاشد.رایحه این مرحله  تازه و تند می بـاشد. تركیـبـاتی كـه در ایـن مـرحله دخیل هستند بوی تند داشته و شدیدا فرار میباشند و بسرعت تبخیر میگردند.
رایحه ثانویه: رایحه عطرثانویه زمانیـكـه رایـحه ابتدایی از میان می رود آشكار میگردد. رایحه ثانویه بدنه اصلی عطر را تشكیل میدهد و بعنوان ملایم كنـنـده بوی تند اولیه بكار میرود. رایحه این مرحله چیزی حدود 10 دقیقه تا 1 ساعت بعد از استعمال عطر احساس میگردد.
رایحه پایه: رایحه پایه عطر زمانی كه رایحه اولیه و ثانویه از میان می رونـد مشخص میگردد.تركیبات این گروه معمولا ثابت كننده می بـاشنـد. رایحه این مرحله قبل از 30 دقیقه از استعمال عطر احساس نخواهد شد.

Fl.oz  یا همان Fluide Ounce  که بر روی عطرها نوشته می شود،واحد اندازه گیری حجم مایعات در انگلیس و آمریکا میباشد،این واحد بیان کننده ی حجم عطر مورد نظر میباشد.
هر 1 میلی لیتر معادل 0.034 Fl.oz می باشد.
عدد Vol که بر روی بعضی عطرها نوشته می شود نشان دهنده ی حجم الکل مورد استفاده در مایع عطر است و متفاوت از عدد  Fl.oz  می باشد. معمولاً این عدد، بالای 50 می باشد و نشان می دهد که غلظت مواد اولیه ی عطر به چه میزان می باشد. بدین معنا هرچقدر غلظت عطر بیشتر عدد vol  یا درصد الکل کمتر بوده و عصاره آن بیشتر می باشد.

عطرها بر اساس میزان عصاره دسته بندی میشوند:
غلیظ ترین عصاره، عطر یا perfume نام دارد با غلظتی بین 40-15% و بطور معمول 20% خالصترین و ماندگارترین بوهاست و در عین حال گرانترین نوع عطر است.( 40% حد نهایی غلظت عصاره عطر یا در واقع عیار آن می باشد)
و بعد از آن به ترتیب، Eau de Perfume  با غلظتی در حدود 20-10% و بطور معمول 15%  رایج ترین نوع عطر است که ماندگاری مناسبی دارد و به گرانی پرفیوم هم نیست.
ادو توالت Eau de Toilette در حدود 15-5% و بطور معموا 10% غلظت داشته بوی ملایمی دارد که ماندگاری زیادی هم ندارد و برای تمدید بوی آن باید چندین بار در طول روز از آن استفاده شود.
ادوکلن  Eau de Cologne در حدود 6-2% غلظت دارد.
در ادوفرش و دئودورانت یا اسپری ها و  افترشیو های مخصوص آقایان کمترین مقدار عصاره روغنی بکار می رود که در حدود 3-1% می باشد به همین دلیل دوام بویش از بقیه کم تر است.

استفاده از هر کدام از سه نوع پرفیوم،ادو پرفیوم و ادو تویلت بستگی به شرایط آب و هوایی دارد.
در مناطق و یا فصول سرد بهتر است از ادو پرفیوم و ادو تویلت استفاده گردد.
شرکت های تولید کننده عطر باتوجه به شرایط فصلی و آب و هوایی مختلف،عطرهای با عصاره های مختلف را روانه بازار میکنند. مثلا قیمت عطر در یک منطقه گرمسیر بواسطه دمای بالا و در نتیجه تبخیر بیشتر دارای عصاره بیشتر و قیمت بالاتری نسبت به منطقه سردسیر باشد.
تصورات غلطی در خصوص ادکلن و عطر وجود دارد،عده ای عطر را مربوط به خانمها و ادکلن را مربوط به آقایان میدانند و یا عده ای عطر را همان اسانسهای فله ای که در خیابان پر می شود و ادکلن را عطر بسته بندی شده تصور میکنند.

جهت مشاهده ادکلن ها و سایر عطرهای ژک ساف بر روی تصویر زیر کلیک نمایید.

عطر جک ساف ژک ساف

میزان حجم20 میلی لیتر
کشور سازندهایران
نوع رایحه یکسرد
نوع رایحه دوشیرین

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط