فروش ویژه ! شامپوی روشن کننده و نرم کننده‌ی رادیا لابراتوار دی اس آمریکا DS Laboratories Radia Clarifying & Softening Shampoo مشاهده عکس بزرگتر

شامپوی روشن کننده و نرم کننده‌ی رادیا لابراتوار دی اس آمریکا DS Laboratories Radia Clarifying & Softening Shampoo

جدید

1,980,000 ریال

شامپوی روشن کننده و نرم کننده‌ی رادیا لابراتوار دی اس آمریکا

پاکسازی مو از مواد سمی
شفاف کننده فوق العاده مو


با اولین استفاده از شامپو رادیا افزایش شفافیت و لطفات مو های خود را احساس خواهید کرد.
این محصول علاوه بر اینکه رطوبت طبیعی مو و پوست را حفظ می نماید،مواد سمی انباشته شده در کوتیکولهای مو را نیز خارج می کند.
در آبی که جهت شستشو استفاده می نمائیم،یونهایی نظیر کلسیم و مس وجود داشته که سبب تیرگی و کدر شدن مو می گردند.راه حل استفاده از شامپو شفاف کننده ای است که از طریق ایجاد بار منفی الکتریکی ساکن،یون های مثبت را جذب و از لایه های مو جدا کند.

با خرید این محصول شما 19800 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


استفاده‌ی منظم از شامپوی روشن کننده و نرم کننده‌ی رادیا یک اثر پاک کنندگی فوق العاده را برای شما به همرا ه خواهد داشت بدون اینکه رطوبت طبیعی موها و پوست شما از بین برود. به همین دلیل حالت دهی موها بسیار ساده و بافت موها بسیار نرم و هموار خواهد بود و مصرف کنندگان می‌توانند ماکزیمم درخشش را در موهای خود مشاهده کنند.
مشخصات محصول:
مصرف کنندگانی که می‌خواهند رنگ و درخشندگی موهای خود را حفظ کنند موهای خود را با استفاده از شامپوی روشن کننده و نرم کننده‌ی رادیا از هر گونه عوامل مضر خلاص کنند.
این شامپو برای مردان و زنانی است که نیاز دارند تا مواد شیمیایی مضر ایجاد شده روی موهای خود را پاک سازی کنند و موهای خود را از تشعشعات ماوراء بنفش که رنگ موها را تضعیف می‌کند، حفظ کنند. رادیا به عنوان یک شامپوی روشن کننده دسته بندی می‌شود که می‌تواند از ایجاد مواد مضر روی موهای شما ممانعت نماید.
کلسیم، مس، و سایر یون‌های موجود در آب می‌توانند باعث ایجاد مواد مضر روی موهای شما شوند. محصولات حالت دهنده می‌توانند دایمتیکون، برومید ستریمونیوم و ترکیبات چهارگانه‌ی آمونیوم را روی سر شما باقی بگذارند. حتی قرار گرفتن در معرض نور معمولی خورشید نیز می‌تواند پوست و موهای شما را در معرض نور ماوراء بنفش قرار دهد که با تغییر مشخصات ساختاری سلول‌ها آن‌ها را سوزانده و پیرتر می‌کند.
مواد مضر سمی و تشعشعات ماوراء بنفش می‌تواند قشر محافظ پوست را مختل نموده و تخلخل آن را افزایش دهد و لذا شکل و بافت مو را تغییر دهد. موها خشک شده و خشن‌تر حس می‌شوند و انعطاف پذیری خود را از دست می‌دهند. رنگ و درخشندگی موها کاهش می‌یابد. ساختار کراتین در فرآیند فوتواکسیداسیون آمینو اسید سیستئین، استروید و اسیدهای چرب تغییر می‌کند. واکنش‌های رادیکال‌های آزاد آمینو اسیدها، پیوندهای دی سولفاید و لیپیدها را می‌شکند و تمام موهای طبیعی و رنگ شده سفید می‌شوند.
موها بدن ما را از نور خورشید و سایر مواد مضر حفظ می‌کنند، اما چه چیزی باید از موها محافظت کند؟ استفاده‌ی منظم از شامپوی نرم کننده و روشن کننده‌ی رادیا یک استراتژی بسیار عالی علی الخصوص برای موهای آسیب دیده می‌باشد که بار منفی بیشتری در خود نگاه داشته و مواد مضر را بیشتر جذب می‌کنند.

شامپوی روشن کننده و نرم کننده‌ی رادیا مواد شمیایی مض را از موها زدوده و آن را نرم می‌کند و همچنین آ ن را از اشعه‌ی مضر ماوراء بنفش نیز حفظ می‌کند.
آلودگی‌های محیطی، محصولات حالت دهنده، و حتی برخی شامپوهای باکیفیت اغلب مواد شمیایی مضری روی موها باقی می‌گذارند. اما یک شامپوی روشن کننده‌ی خوب مانند رادیا – که نتیجه‌ی تحقیقات زیادی در حوزه‌ی مراقبت در مقابل اشعه‌ها و حفظ رطوبت می‌باشد- مواد مضر را زدوده و موها را از پیر شدگی پیش از موعد حفظ می‌کند.
استفاده‌ی منظم به معنی حفظ رنگ و درخشندگی موها می‌باشد.

روش مصرف:
رادیا را می‌توان به عنوان یک شامپوی روزانه مورد استفاده قرار داد و همچنین می‌توان آن را به صورت موردی برای روشن کردن موها استفاده نمود. موها را کاملا خیس کنید و سپس با استفاده از شامپو موها را شسته و آبکشی کنید. در صورت نیاز این عمل  ار تکرار کنید. پس از استفاده از شامپوی رادیا از حالت دهنده‌ی رادیا استفاده کنید.

حجم : 180 میلی لیتر

دارای کد اصالت و برچسب شبنم
ساخت لابرتوار دی اس آمریکا

کد بهداشتی ورود محصول: 1207072702100068

http://www.dslaboratories.com/radia/

میزان حجم180 میلی متر
کشور سازندهآمریکا
خاصیت درخشان کنندگی
خاصیت شفاف کنندگی موی سر

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط