کرم ضد تیرگی و ضد پیری صورت ویترول ای لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Viterol.A Face Anti Aging Cream مشاهده عکس بزرگتر

کرم ضد تیرگی و ضد پیری صورت ویترول ای لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Viterol.A Face Anti Aging Cream

جدید

1,680,000 ریال

کرم ضد تیرگی و ضد پیری صورت ویترول ای لابراتوار دی اس آمریکا

جلوگیری از پیری زودرس با استفاده از یک روش کاملاً متفاوت نسبت به سایر محصولات ضد پیری
جلوگیری از ایجاد چروک روی پوست
جلوگیری از شل شدن پوست
چلوگیری از ایجاد خطوط روی پوست
ویترول ای فیس اولین و تنها فرآورده ای است که در آن از ویتاروزن استفاده شده است.
ویتاروزن سبب کاهش چین و چروک پوست صورت شده وسلامت و شادابی پوست را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.
چین و چروک نتیجه ترمیم ناقص بافت زیر جلدی است که با پیری و افزایش سن ایجاد می شود.
تجمع پپتیدها که گروهی از اسیدهای آمینه متصل بهم هستند برای کنترل نوسازی بافت همبند(کلاژن)و تکثیر سلولی ضروری می باشند.
عملکرد تجمع پپتیدی حاصل از ویتاروزن،از فرآورده های مشابه موجود در بازار بسیار فراتر می باشد.
در طی سالیان اخیر بوتاکس به عنوان درمان استاندارد چین و چروک های عمیق پوست شناخته شده است اما ویترول ای راه حلی بسیار موثر برای ترمیم چین و چروک های با عمق متوسط است که استفاده از آن همچنین باعث بهبود قابل ملاحظه در شادابی و استحکام پوست می گردد.
این محصول در کنار تغذیه مناسب و آبرسانی به پوست،موجب تقویت کلاژن و الاستین و افزایش قدرت تکثیر سلولهای اپیدرم می گردد.

برای سفارش پیامکی کافی است کد c826 را به شماره 10005420 ارسال نمایید.

با خرید این محصول شما 16800 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


این محصول آخرین تکنولوژی ضد پیری را برای کند کردن تبدیل سلول‌ها به کار گرفته است.
عبارت "ضد پیر شدگی" اشاره به فرآیندی دارد که پروسه‌ی پیر شدن را کند نموده یا معکوس می‌نماید، چیزی که توسط اغلب محصولات ادعا می‌شود. اما تحقیقات گسترده‌ی لابراتوار دی اس روی لوسیون‌های عمومی نشان داده است که محصولات اغلب برندهایی که چنین ادعایی دارند هیچ گونه تاثیری روی فرآیند پیر شدگی ندارند.
بسیاری از این محصولات در واقع با افزایش تغییر سلول‌ها برای دستیابی به لایه‌های جوان‌تر پوست، فرآیند پیر شدن را تسریع نیز می‌کنند.
چرا؟ چنان چه توسط حد هی فلیک تعریف شده است، هر سلول پیش از آن که توسط صدمات تلومر از بین برود به تعداد دفعات مشخصی تقسیم می‌شود.
وقتی تغییر سلول‌ها تسریع شده و لایه‌های جدید پوست بدون پوشش می‌شوند، این مکانیزم پیری را تسریع می‌کند. متاسفانه این کیفیت استاندارد عرضه شده توسط اغلب سازندگان لوازم آرایشی می‌باشد.
اما در لابراتوار دی اس ما یک روش اساسا متفاوت را به کار گرفته ایم که بجای تسریع تکثیر سلولی آن را کند می‌سازد. این تکنولوژی جدیدتر مزایای بسیاری در زمینه‌ی جلوگیری از پیری دارد که به مرور زمان ایجاد شده و پوستی سالم‌تر و با اثرات کمتری از پیر شدگی را برای شما به ارمغان می‌آورد.
لابراتوار دی اس شدیداً خود را متعهد می‌داند تا با تحقیق به توسعه‌ی محصولاتی بپردازد که اثرات فوق العاده‌ای روی سلامت شما دارد. برخی از بهترین این تحقیقات در ویترول به کار گیری شده اند. به همین دلیل ویترول یک محصول تحول آفرین در محصولات ضد پیری است که مکانیزم عملکرد کاملا متفاوتی دارد.
اگر می‌خواهید نتایج فوق العاده‌ای از یک محصول ضد پیری ببینید، روش آن استفاده از ویترول است.

پیش از ظاهر شدن خطوط ریز و چروک از این محصول استفاده کنید.
در فرهنگ پر از وسوسه جوانی امروز، ویترول ای می‌تواند تغییر شگفتی در زندگی مردان و زنان ایجاد کند. این محصول به مصرف کنندگان خود پوستی هدیه می‌کند که جوانتر به نظر می‌رسد، شفاف‌تر است، سالم تر است، خطوط ریز و چروک کمتری روی آن وجود دارد، و زبری‌های کمتری روی آن وجود دارد.
مردانی که همواره خود را می‌آرایند، لباس‌های زیبا و شیک می‌پوشند، و به صورت مرتب تمرینات ورزشی دارند نباید به خاطر پوستی که پیر و خسته به نظر می‌رسند از کارهای خود دست بکشند علی الخصوص زمانی که راهی ساده برای جوان‌تر و پر انرژی تر دیده شدن وجود دارد.

وقتی ما پیر می‌شویم چه اتفاقی می‌افتد؟
غشای سلولی پوست از فسفولیپیدها و پروتئین‌هایی تشکیل شده است که از بدن در مقابل حملات محیطی مانند آلودگی و قرارگیری در معرض آفتاب جلوگیری نی‌کند. اما رادیکال‌های آزاد به این غشا حمله ور شده و آن را سخت تر می‌کند و پوستی که نرم، سفت و مرطوب بوده است تبدیل به پوستی شل، چروک و خشک می‌شود.
علاوه بر عوامل محیطی، روش رندگی نیز می‌تواند در ایجاد چروک و خطوط روی پوست مشارکت داشته باشد، و پوست را پیش از موعد پیر نماید. این عادات نادرست زندگی عبارتند از سیگار کشیدن، نداشتن فعالیت فیزیکی و کم خوابی.
چرا پوست کسانی که سیگار می‌کشند بیشتر چروک می‌شود؟ این مکانیزم در مقاله‌ای که اخیرا توسط لانست منتشر شده است تشریح شده است. محققان دریافته‌اند که سیگار کشیدن ژن‌های مربوط به یک آنزیم پوستی که کلاژن را شکسته و ایجاد چروک می‌کند را فعال می‌سازند.
اما ورزش مویرگ‌ها را فعال کرده و جریان خون و تغذیه‌ی پوست را بهبود می‌دهد. ورزش منظم پیر شدگی ظاهری را کند نموده و پوست را به مدت طولانی تری جوان نشان می‌دهد.
علاوه بر داشتن خواب و تمرینات ورزشی کافی و دست کشیدن از سیگار، ویترول ای را صبح و شب استفاده کنید. پس از استفاده‌ی صبجگاهی از این محصول از یک ضد آفتاب خوب نیز استفاده نمایید.
این محصول پس از چند هفته اثرات خود را می‌گذارد و با استفاده‌ی بلند مدت می‌تواند تاثیرات خود را به صورت پیوسته دنبال کند. از آن‌جا که پیرشدگی پوست از صدمات انباشته شده در طول زمان نتیجه می‌شود، بهترین انتخاب این است که پیش از مرئی شدن این خطوط و چروک‌ها درمان آن را آغاز نمایید.

فرمولاسیون جدید رسیدن به جوانی و تازگی را به روشی کاملاً نوین ممکن می‌سازد.
لابراتوار دی اس خود را مفتخر می‌داند که این محصول را به مشتریان خود معرفی نماید و معتقد است که یک محلول ضد پیری کاملا متفاوت با محصولات موجود در بازار ارائه نموده است.
این لابراتوار یک کمپانی بیوتکنولوژیکی است که تصمیم دارد تا خلاقیت را به حوزه‌ی محصولات سلامت شخصی وارد نماید. این شرکت به ایجاد سوالات بسیار سخت در تحقیقات خود محصولاتی را تولید می‌کند که نتایج مورد نظر را ارائه دهند. هیچ محدودیت مالی برای محققان این شرکت وجود ندارد و تنها پتانسیل آن‌ها برای خلق ترکیبات بسیار پیشرفته که تاثیرات مثبتی روی پوست داشته باشد اهمیت دارد.
ما معتقدیم که این محصول یک محصول ضد پیری بسیار عالی است و از شما دعوت می‌کنیم تا در این مسیر جوانی و تازگی پوست همراه ما باشید. نتایج این محصول هم در آینه و هم در زیر میکروسکوپ قابل توجه است. مزایای استفاده از این محصول در سال‌های متمادی به صورت عملکرد عالی پوست بدون توجه به سن قابل رویت خواهد بود.

ضد پیری در گذشته و حال
ویترول ای یک تحول شگفت انگیز در محصولات درمان پیری موجود در بازار ایجاد کرده است. اگر به قفسه‌های مغازه‌های فروش محصولات آرایشی نگاهی بیندازید، اغلب محصولات بر پایه‌ی رتینول و ویتامین A هستند. این محصولات با افزایش تقسیمات سلولی به سرعت پوست را جوان‌تر می‌سازند اما کاربران این محصولات بایستی مراقب اثرات بلند مدت این تقسیمات سریع سلولی باشند.
تغییر سریع سلولی در واقع جنبه‌های زیادی از پیری سلولی را تسریع می‌کند، به همین ثابت شده است که مزیت رتینول کاملاً گذرا است و در ادامه‌ی زندگی پوست نشانه‌های مهمی از پیری را نشان خواهد داد.
با استفاده از این محصول درمان پیری پوست بجای سطح آرایشی در سطح میکروبیولوژیکی انجام می‌شود.

حد های فلیک
لئونارد های فلیک بیولوژیست ثابت کرده است که سلول‌های بدن پیش از نمایش علائم میکروبیولوژیکی پیری تنها به تعداد دفعات محدودی جایگزین می‌شوند. این مفهوم حد های فلیک نامیده شده است.
با هر تقسیم سلولی، تلومرها، که توالی کدهای تکراری DNA در انتهای هر کروموزوم هستند کوتاه تر می‌شوند. تلومرها به عنوان توالی‌های محافظ در یک کروموزوم خدمت می‌کنند. کند کردن تکثیر سلولی فرآیند کوتاه شدن تلومر را نیز کند نموده و طول عمر سلول را بهبود می‌دهد.

ویترول ای برای آقایان
وقتی ما پیر می‌شویم چه اتفاقی می‌افتد؟
غشای سلولی پوست از فسفولیپید‌ها و پروتئین‌ها تشکیل شده است، که به عنوان یک مکانیزم دفاعی در حملات محیطی عمل می‌کنند. این غشا توسط رادیکال‌های آزاد مورد حمله قرار گرفته و منجر به سفت شدن غشا و در نتیجه پیری پوست می‌شود. وقتی ما پیر می‌شویم این مکانیزم کندتر می‌شود و پوست چروکیده می‌شود و انعطاف پذیری و سفتی خود را از دست می‌دهد. تئوری رادیکال‌های اراد به عنوان یکی از مهمترین دلایل ایجاد پیری شناخته می‌شود و با انباشته شدن صدمات سلولی در طول زندگی افراد مشخص می‌شود.
پوست همچنین به مرور قابلیت حفظ رطوبت خود را از دست می‌دهد و در نتیجه خشک‌تر‌ نازک‌تر و شل‌تر می‌شود که این شما را پیر تر نشان می‌دهد.

سایر دلایل
بالا رفتن سن تنها دلیل پیر شدن پوست نمی‎‌باشد. سایر عواملی که منجر به رخداد این حادثه می‌شوند عبارتند از سیگار کشیدن، قرار گرفتن در معرض آفتاب، عدم انجام تمرینات ورزشی و آلودگی‌ها که همگی شکل گیری چروک و خطوط روی پوست را افزایش می‌دهند.
تمامی این فاکتورها همراه با فرآیند طبیعی پیری در نهایت منجر به از دست رفتن الاستیسیته و حالت ارتجاعی پوست می‌شوند.
چرا پوست افراد سیگاری بیشتر چروک می‌شود؟
سیگار کشیدن اثرات زیانبار زیادی روی پوست دارد در حالیکه افراد سیگاری از برخی از آن‌ها اطلاع ندارند. هر چند ثابت شده است که سیگار کشیدن منجر به پیری زودرس می‌شود اما مکانیزم این اثرگذاری تاکنون به صورت کامل کشف نشده است. یک تحقیق جدید در انستیتوی پوست جانسون نشان داده است که سیگار کشیدن ژن‌هایی را فعال می‌سازد که آنزیمی را تولید می‌کنند که منجر به شکستن کلاژن می‌شود. این منجر به آویزان شدن و چروک شدن پوست می‌شود.

عدم انجام تمرینات ورزشی
تمرینات ورزشی جریان خون را افزایش می‌دهد و باعث رسیدن مواد مغذی به پوست می‌شود، و مویرگ‌ها را تقویت می‌کند. تمرینات منظم می‌تواند فرآیند پیری را کند نموده و شما را جوانتر نشان دهد.
خواب
اگر شما هرشب کمتر از 6 ساعت می‌خوابید ممکن است به پیر شدن پوست خود کمک کنید.
به دنیای ویترول ای وارد شوید
ویترول ای یک سلاح قدرتمند در مقابل اثرات پیری است که در تحقیقات کلینیکی نشان داده است که می‌تواند از دلایل اصلی پیر شدگی جلوگیری کند. تنها یک بار استفاده از این محصول در روز می‌تواند شما را جوانتر نشان داده و پوست شما را بازسازی کند.

روش مصرف:
صبح و شب از این محصول استفاده کنید. صورت و گردن را شسته و خشک کنید. یک لایه‌ی نازک از محصول را روی پوست اعمال کنید. بهتر است پس از استفاده صبحگاهی و پس از خشک شدن کامل پوست از یک ضد آفتاب خوب نیز استفاده کنید.

ملاحظات
در آغاز استفاده از این محصول ممکن است خارش بسیار مختصری احساس شود.

حجم : 30 میلی لیتر

دارای کد اصالت و برچسب شبنم
ساخت لابرتوار دی اس آمریکا

کد بهداشتی ورود محصول: 1242472027774188

http://www.dslaboratories.com/viterol/

میزان حجم30 میلی لیتر
کشور سازندهآمریکا
خاصیت از بین بردن چروک
خاصیت مرطوب کنندگی
مورد استفادهانواع پوست ها
خاصیت روشن کنندگی و رفع تیرگی
خاصیت سفت کردن پوست
خاصیت شاداب کننده پوست
خاصیت ضد چروک
خاصیت جوان کنندگی پوست
استفاده از تکنولوژی نانو

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط