قطره‌ تقویت کننده‌ مژه‌های اسپکترال لش لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Spectral.LASH Advanced Lash Enhancer مشاهده عکس بزرگتر

قطره‌ تقویت کننده‌ مژه‌های اسپکترال لش لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Spectral.LASH Advanced Lash Enhancer

جدید

3,700,000 ریال

قطره‌ی تقویت کننده‌ی مژه‌های اسپکترال  لش لابراتوار دی اس آمریکا

تنها محصو آمریکایی با تائیدیه بهداشت
افزایش 25 درصدی سایز مژه‌ها در کمتر از یک ماه
افزایش ضخامت مژه‌ها
پر پشت شدن مژه‌ها
برای استفاده آقایان و خانم‌ها
آزمایش های بالینی در لابراتورهای DS نشان می دهد که رویتا ای پی اس یا اسپکترال لش با پیشرفته ترین تکنیکهای درمانی قادر به افزایش 25% رشد طولی مژه ها در مدت دو هفته می باشد.
همچنین بسیاری از مصرف کنندگان از افزایش ضخامت و تراکم بیشتر مژه های خود ابراز رضایت کرده اند.
ترکیبات پپتیدی خاص از طریق تحریک ژن های مولد کراتین عمل نموده و اثرات درمانی حیرت انگیز خود را به نمایش می گذارند.
مزیت اسپکترال لش،دارا بودن قدرت اثر بالا بدون عوارض جانبی می باشد،عوارضی که در استفاده از درمانهای دارویی که بدین منظور استفاده می شوند،مشاهده می گردد.
جایگزینی مناسب برای ریمل های حجم دهنده.

با خرید این محصول شما 37000 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


داشتن مژه‌هایی بلند و زیبا می‌تواند جوانی و زیبایی را هم برای مردان و هم برای زنان به نمایش بگذارد. مژه‌ها این قدرت را دارند که هر صورتی را زیباتر جلوه دهند.
تحقیقات کلینیکی نشان داده است که اسپکترال-لش، که یک محصول کاملاً مدرن از لابراتوار دی اس آمریکا می‌باشد، در کمتر از یک ماه می‌تواند 25 درصد طول مژه‌های شما را افزایش دهد. بسیاری از کاربران این محصول از ضخامت و پرپشت شدن مژه‌هایشان نیز لذت برده‌اند.
اسپکترال لش از یک ترکیب پپتایدی فوق مدرن استفاده می‌کند نه از یک داروی کور کننده‌ مانند بیماتوپروست که در گذشته برای این منظور مورد استفاده قرار می‌گرفته است. دانشمندان معتقدند که پپتاید‌ها که از آمینواسیدها ساخته شده‌اند، با تحریک ژن‌های کراتین و بهبود سلامت کلی پلک اثر خود را ایجاد می‌کنند.
این محصول پیشرفته‌ی هیجان بر انگیز جدیدترین بیوتکنولوژی در دسترس محققان را برای رشد سالم و موثر مژه‌های شما به کار گرفته است.

روش مصرف:
پیش از استفاده از پاک بودن صورت و عدم وجود آرایش اطمینان حاصل کنید. برای توزیع شدن محلول دکمه را بفشارید. افشانه را با دقت مانند خط چشم روی پلک بالایی در امتداد پوست بکشید. این عمل را برای پلک زیرن نیز تکرار کنید. اگر محلول وارد چشم شود صدمه‌ای به شما نخواهد زد. چشم‌ها نباید شسته شوند.
بعد از چند هفته استفاده، شما می‌توانید با یک بار استفاده در روز نتایج حاصله را حفظ کنید.
برای بهداشت بهتر و از بین بردن هر گونه احتمال ابتلا به مشکلات چشمی قلم اسپکترال. لش را با هیچ کس به اشتراک نگذارید. در هنگام استفاده برای اجتناب از مجروج کردن چشم دقت کامل داشته باشید. برای استفاده‌ی مناسب نیاز به این دارید که نوک افشانه را نزدیک به چشم قرار دهید، و بایستی محصول را با یک دست دارای تعادل اعمال کنید. اگر نمی‌توانید این محصول را به صورت ایمن استفاده کنید از استفاده از آن اجتناب کنید.


حجم :2/4 میلی لیتر

دارای کد اصالت و برچسب شبنم
ساخت لابرتوار دی اس آمریکا

شماره پروانه بهداشتی ورود: 1446465770223394

http://www.dslaboratories.com/spectral-lash/

رویش مو    رویش مو های ریخته شده    رویش مجدد مو    رویش مجدد موهای ریخته شده    ریزش مو    ریزش موی سکه ای    ریزش شدید مو    ریزش شدید و ناگهانی مو    ریزش مو در نوجوانی    درمان ریزش مو    ریزش مو    ریزش مژه    ریزش ابرو    ریزش ابرو و درمان    ریزش ابرو و پلک    ریزش ابرو در مردان    درمان ریزش مژه    ریزش مژه    ریزش مژه ها    ریزش مژه و ابرو    رویش مژه    داروی رویش مژه    برای رویش مژه    رویش مژه و ابرو    تقویت رویش مژه    دارو رویش مو    دارو ریزش مو    دارو ریزش ابرو    شامپو    شامپو رنگ    شامپو رنگ مو    شامپو رویش مو    شامپو رویش مجدد مو    شامپو ضد ریزش مو    شامپو ریزش مو    درمان ریزش مو    ریزش مو    حجم دهندگی مژه    بلند شدن مژه    جایگزین تتو ابرو  افزایش طول مژه    افزایش ضخامت مژه     جایگزین ریمل حجم دهنده    افایش تراکم مژه    ریزش مژه    رشد مژ   حجم دهندگی مژه     بلند شدن مژه        داروی رویش مژه      درمان ریزش مژه

میزان حجم2/4 میلی لیتر
کشور سازندهآمریکا
استفاده از تکنولوژی نانو
خاصیت افزایش طول مژه
خاصیت افزایش ضخامت مژه
خاصیت افزایش تراکم مژه
خاصیت رشد مجدد مژه
خاصیت جلوگیری از ریزش مژه

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط