شامپوی حالت دهنده و محرک رویش موی رویتا.کور لابراتوار دی اس آمریکا Revita.COR High-performance hair-stimulating shampoo مشاهده عکس بزرگتر

شامپوی محرک رویش موی رویتا کور لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Revita COR High-performance hair-stimulating shampoo

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

720,000 ریال

شامپوی حالت دهنده و محرک رویش موی رویتا کور لابراتوار دی اس آمریکا

تنها محصول آمریکایی با تائیدیه بهداشت

نرم کننده و آبرسان

ضد ریزش مو و حالت دهنده قوی مو

محرک رویش مو

رویتا کر بر خلاف نرم کننده و حالت دهنده های معمول حاوی قدرتمند ترین و موثرترین مواد محرک رویش مو می باشد.

ترکیبات موثر موجود در رویتا کر از طریق سیستم نانو کپسولها که نسل نوین سیستمهای دارو رسانی محسوب می گردد به درون لایه های پوست نفوذ نموده و به تدریج در طی مدت 12 ساعت آزاد می گردد و حتی در حین تعریق و یا شنا نیز این فرآیند ادامه می یابد تا بدین گونه فولیکول های مو بطور پیوسته تغذیه و تحریک گردند.

این ترکیبات حاصل سلول های بنیادی گیاهی بوده که از نظر عملکرد مشابه سلول های بنیادی انشان می باشد و در آزمون های متعدد بالینی مورد آزمایش و ارزیابی قرار گرفته و نتیج قابل توجهی را در قبال اختلالات عملکرد فولیکول های مو از خود نشان داده اند.

علاوه بر این،ترکیبات مهار کننده آنزیم 5 آلفا ردوکتاز (آنزیم فعال کننده هورمون دی هیدرو تستسترون - هورمونی که باعث ایجاد طاسی با الگوی مردانه می باشد) نیز در این شامپو نرم کننده بکار رفته.

با خرید این محصول شما 32400 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


حالت‌دهنده‌ی فوق العاده‌ی رویتا.کور آخرین تکنولوژی تحریک رشد مو را در اختیار شما قرار می‌دهد. با ساخته شدن برمبنای تکنولوژی موفقیت آمیز شامپوهای رویتا، این محصول بایو تکنولوژی نیز معیار جدیدی برای رساندن مولکول‌های رشد دهنده‌ی موها را بنا نهاده است.
ترکیبات کلیدی به کارگیری شده در این محصول – که همه در تست‌های کلینیکی تایید شده‌اند- مزایای بسیار مهمی برای افرادی دارد که عملکرد پیاز موهایشان مختل شده است و سر زندگی پوست سر را نیز تضمین می‌کند. ترکیبات با کارایی فوق العاده‌ی موجود در این محصول در عمق بیشتری از پوست نفوذ کرده و دوام بیشتری دارند زیرا در میکرو کره‌های هایدروفوبیک و بیو ادهسیو و دارای شارژ کاتیونی کپسوله شده اند. با داشتن قطری کمتر از یک میکرون، این کره‌ها ماکزیمم کارایی را حتی در زمان شنا و تعریق به همراه خواهد داشت.
از آن‌جا که پیاز موها سلول‌های ریشه‌ی مو را برای بازسازی بافت حفظ می‌کند، آن‌ها معمولاً یک ظرفیت بالا برای دائمی ساختن رشد در سرتاسر عمر را نشان می‌دهند. بنابراین این محصول سلول‌های گیاهی ریشه‌ی مو را در خود دارد که پلاستیسیته‌ی مشابهی مانند سلول‌های پوست سر را از خود نشان می‌دهد.
این محصول ترکیباتی را در خود دارد که مشخصات محافظتی بسیار مطلوبی دارند: آپیژنین، برای فعالیت‌های آنتی اکسیدانی و ضد سوزش؛ کافئین، برای تنظیم تستسترون؛ جنسینگ، که می‌تواند عمر پیاز مو را بیشتر کند؛ پپتایدهای نانو مس، با قابلیت‌های مدل سازی مجدد بافت‌ها؛ تله‌های چرخش، با اثر آنتی اکسیدانی قوی؛ و روی، برای عملکرد مناسب بیش از 300 آنزیم.
این محصول ترکیباتی با مشخصات تغذیه کننده به کار گرفته است: تری پپتاید بایوتینیل، یک عامل حالت دهنده‌ی پوست، و نیاسینامید، و و ترکیبات آروماتیک.

فراتر از زیبایی، رشد موها برای مردان و زنان
در طول زندگی ما، موهای بسیار زیادی روی سر ما رشد می‌کنند و پس از چندین سیکل دچار ریزش می‌شوند. هر کدام از این موها یک فاز رشد آناژن دارند که ممکن است چند سال به طول بیانجامد، یک فاز گذر کاتاژن دارند که دو یا سه هفته به طول می انجامد، و یک فاز استراحت تلوژن دارند که حداقل 3 ماه طول خواهد کشید. میانگین رشد مو mm4/0-3/0 در روز می‌باشد.

فولیکول مو
 
در ریزش موی هورمونی، فاز آناژن کوتاه می‌شود، و فاز تلوژن بلند می‌شود. در هر زمان پیازهای کمتری در حال رشد و بیشتر پیازها در حال استراحت هستند، که این منجر به کاهش حجم موها می‌شود، که کم پشت شدن خوانده می‌شود، و یکی از مشخصه‌های پیری پوست سر است.
هر تار مو از یک لوله‌ای شکل که در قشر بیرونی پوست قرار دارد و یک پیاز ثابت در عمق پوست تشکیل شده است. یک پیاز مو می‌تواند بخش اصلی مو را تا چندین فوت رشد دهد. هر فولیکول دارای چندین بخش است:
1- اینفاندیبولوم، روزنه‌ی موجود در سطح
2- ایستموس، جایی که غده‌ی چربی و ماهیچه‌های ارکتور مو به هم متصل می‌شوند
3- بخش اینفریور، بخش سازنده
رشد مو در بخش اینفریور یا تحتانی و در سلول‌های توانمند ماتریس مو در بخش پیازی شکل رخ می‌دهد. سلول‌های ساقه که سیکل کندی دارند در یک مخزن در وسط پیاز مو - که بالج خوانده می‌شود - نگهداری می‌شوند.
در فاز آناژن این سیکل، یک فولیکول جدید در ماتریس سلول کپسوله می‌شود. سلول‌های مربوط به ساقه که در بالج گردآوری شده اند به سمت پایین مهاجرت کرده و یک حباب جدید و غلاف داخلی ریشه را ایجاد می‌کنند و به این صورت مو رشد می‌کند.
در طول فاز کاتاژن، که معمولاً چند سال بعد رخ می‌دهد، رشد موها متوقف شده و بخش تحتانی فولیکول شروع به جدایش می‌کند که به آن آپوپتیس یا مرگ برنامه ریزی شده‌ی سلول می‌گویند. در این حالت بخش تامین کننده‌ی خون که وظیفه‌ی تغذیه را برعهده دارد به سمت بالج کوچ می‌کند.
در فاز تلوژن، باقی مانده‌ی فولیکول استراحت می‌کند و منتظر علائم شیمیایی برای شروع یک سیکل جدید باقی می‌ماند.
هورمون‌های مردانه این فعالیت را تنظیم می‌کنند. تستسترون تولید شده در بیضه‌ها از طریق خون به سلول‌های پستانی شمل پوست انتقال می‌یابند. در این جا آنزیم کاهنده‌ی 5α تبدیل هورمون ها به دی هیدروتستسترون 5α را تسریع می‌نمایند که این اثراتی قوی روی فولیکول داشته و تقسیم شدن سلول‌ها را متوقف کرده و الگوهای طاسی مردانه را ایجاد می‌کند.
حالت دهنده‌ی رویتا.کور ترکیباتی را به همراه خود دارد که با اثر آسیب زای دی هیدروتستسترون مقابله کرده و از رشد طبیعی موها پشتیبانی می‌کند، لذا مردان و زنان می‌توانند موهای بلندتر و قویتری داشته باشند.
میکروکره‌های چسبان


حجم :100 میلی لیتر
حجم :190 میلی لیتر
حجم :500 میلی لیتر
حجم :925 میلی لیتردارای کد اصالت و برچسب شبنم
ساخت لابرتوار دی اس آمریکا

شماره پروانه بهداشتی ورود: 1369486620123259

http://www.dslaboratories.com/revitacor/

رویش مو    رویش مو های ریخته شده    رویش مجدد مو    رویش مجدد موهای ریخته شده    ریزش مو    ریزش موی سکه ای    ریزش شدید مو    ریزش شدید و ناگهانی مو    ریزش مو در نوجوانی    درمان ریزش مو    ریزش مو    ریزش مژه    ریزش ابرو    ریزش ابرو و درمان    ریزش ابرو و پلک    ریزش ابرو در مردان    درمان ریزش مژه    ریزش مژه    ریزش مژه ها    ریزش مژه و ابرو    رویش مژه    داروی رویش مژه    برای رویش مژه    رویش مژه و ابرو    تقویت رویش مژه    دارو رویش مو    دارو ریزش مو    دارو ریزش ابرو    شامپو    شامپو رنگ    شامپو رنگ مو    شامپو رویش مو    شامپو رویش مجدد مو    شامپو ضد ریزش مو    شامپو ریزش مو    درمان ریزش مو    ریزش مو    حجم دهندگی مژه    بلند شدن مژه    جایگزین تتو ابرو

کشور سازندهآمریکا
خاصیت درخشان کنندگی
خاصیت ترمیم کنندگی
استفاده از تکنولوژی نانو
استفاده از تکنولوژی سلول های بنیادی
خاصیت تحریک ریشه مو
خاصیت تقویت ریشه مو
خاصیت افزایش عمر سلول های مو
خاصیت رشد مجدد مو
خاصیت جلوگیری از ریزش مو
خاصیت افزایش ضخامت مو

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط