شامپوی محرک رویش موی رویتا لابراتوار دی اس آمریکا Revita High-performance hair-stimulating shampoo مشاهده عکس بزرگتر

شامپوی محرک رویش موی رویتا لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Revita High-performance hair-stimulating shampoo

جدید

این محصول در انبار موجود نیست

1,400,000 ریال

شامپوی محرک رویش موی رویتا لابراتوار دی اس آمریکا

تنها محصولات آمریکایی دارای تائیدیه بهداشت
توقف ریزش موها با تقویت پیاز مو
بازرویش موهای از دست رفته
مناسب بری استفاده آقایان و خانم‌ها

شامپو رویتا موثرترین شامپو محرک رویش مو در میان شامپوهای موجود در بازار می باشد.

این شامپو ترکیبی منحصر به فرد از مواد خاص و گران بها می باشد که برای حفظ و سلامت پوست سر و اثرگذاری بر اختلالات عملکرد فولیکول های مو به گونه ای طراحی شده تا بهترین نتایج در کوتاه ترین زمان حاصل شود.

فرمولاسیون رویتا کاملا عاری از مواد پاک کننده ارزان قیمت صنعتی نظیر سدیم سولفات و سدیم لورات سولفات می باشد که به منظور ایجاد کف بیشتر در موقع شستشو در بسیاری از شامپوها و پاک کننده های رایج بازار بکار می روند می باشد که نتیجه آن التهابات پوستی،خشکی و ریزش مو می باشد.

رویتا دارای غلظت بالایی بوده و مواد با ارزشی چون کافئین،کوپر پپتاید،ام اس ام،پلی فنولهای سیب،سیستئین،بیوتین و ... استفاده شده که بمنظور حفظ حداکثر کارایی از کاربرد مواد شیمیایی جهت استخراج مواد موثره اجتناب شده و تنها از روشهای مکانیکی عمل استخراج و عصاره گیری انجام می پذیرد.

شامپو رویتا با دارا بودن ترکیبات آنتی اکسیدان قوی،مواد مهار کننده هورمون های دی هیدروتستسترون،وجود مولکول های آب رسان قدرتمند،عناصر محرک رویش مو و اسیدهای آمینه تشکیل دهنده ساختار مو،موثرترین عوامل موثر محرک رویش مو را در کنار هم فراهم آورده است.

با خرید این محصول شما 65680 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.با توجه به نتایج تحقیقات مدرن انجام شده در لابراتوار دی اس، شامپوی رویتا – و رویتا ال تی برای موهای بلوند و روشن- موثرترین شامپوهای موجود برای جلوگیری از ریزش موها می‌باشد که سرزندگی پوست سر را حفظ می‌کند زیرا مواد ضد التهاب، ضد عفونت و ضد مشکلات هورمونی و آنتی اکسیدان‌های زیادی در ساخت آن به کار رفته‌اند.
این این ترکیبات قوی به صورت همزمان با اختلالات پیاز مو مقابله می‌کنند به صورتی که هیچ فرمول دیگری توان انجام آن را ندارد. شامپوهای رویتا و رویتا ال تی کاملا مشابه هستند و تنها تفاوت آن‌ها در رنگ موهای افراد استفاده کننده می‌باشد. این محصولات دارای ترکیباتی هستند که آبرسانی، تغذیه و تحریک پیاز مو را به خوبی انجام می‌دهد.

ریزش و رویش مو
 
پروسیانیدین B-2 در تست‌های کلینیکی نشان داده است که خط جلویی موی سر شما را به صورت موثری مانند خطوط ایجاد شده در اثر طاسی فرق سر توانمند ساخته و به دوران جوانی باز می‌گرداند.

جلوگیری از ریزش مو
 
ترکیبات مختلف همراه با هم عمل می‌کنند تا پوست سر را سالم نگاه دارند: پپتایدهای مس، کتوکونازول، و رویبوس.

درمان مو
 
ترکیبات بیشتر به تغذیه‌ی پیاز مو و ساخت موهای جدید کمک می‌کند: متیلوسولفونیل متان، آمینو اسیدها، روغن امو (شتر مرغ استرالیایی)، و بیوتین (ویتامین H)

ریزش مو در آقایان
 
کافئین و کارنیتین اثرگذاری کلی رویتا را کاهش می‌دهد.

شامپو خارجی
 
فرآیند استخراج غیر شیمیایی یکپارچگی مولکولی را حفظ می‌کند و فعالیت ترکیبات فعال برای کارایی حداکثر را تنظیم می‌کند.

در مطالعات کلینیکی این شامپو در سال 2012، که توسط محققان مستقل از این شرکت برای آژانس حکومتی (سازمان غذا و داروی آمریکا - FDA) انجام شد، 90 درصد داوطلبان گزارش دادند که ریزش موی آن‌ها کاهش یافته، 85 درصد گزارش دادند که موهایشان ظاهر بهتری یافته است، 75 درصد گزارش دادند که احساس می‌کنند موهایشان پاکیزه‌تر شده است و 70 درصد گزارش دادند که رشد موهایشان سریع‌تر شده است.
در سال 2013 لابراتوار دی اس به دلیل موفقیت آمیز بودن این محصول خط تولید این شامپو را با تولید رویتا ال تی توسعه داد که ویژگی برجسته‌ی آن فرمولاسیون مناسب آن برای افراد با موهای بور و سایر رنگ‌های روشن می‌باشد. اهمیتی ندارد که تاکنون چقدر از موهای خود را از دست داده‌اید، با استفاده از این دو محصول کارا و اثر بخش می‌توانید سرزندگی را  به پوست سر خود بازگردانده و کیفیت موهای خود را حفظ کنید، و علاوه بر این پوست سرتان را برای ایجاد موهای جدید را تحریک کنید.
این  فرمولاسیون موهای شما را پرتر و نرم تر نشان می‌دهد، و رایحه‌ی لذت بخشی نیز به آن‌ها می‌دهد.

فرمولاسیون مقابله کننده با پیرشدگی موها و پوست سر برای زنان و مردان
در سن سالگی زنان کاهش حجم، درخشندگی، استحکام و انعطاف پذیری را در موهای خود مشاهده می‌کنند. تقریبا نیمی از آقایان نیز در سن 50 سالگی نشانه‌هایی از الگوهای طاسی مردانه را مشاهده می‌کنند. برای تمامی مردان و زنان این روزها، روزهایی است که از موهای خود ناراضی هستند.
الگوی استاندارد طاسی مردانه با کم شدن موی سر از دو طرف خط موها (شکل W) آغاز می‌شود، در حالیکه موهای فرق سر نیز شروع به کم پشت شدن می‌کنند. سرانجام این دو طاسی به هم می‌رسند و بالای سر به کلی بدون مو می‌شود. این نتیجه‌ای است که معمولاً در پایان حاصل می‌شود هرچند ترتیب رخداد طاسی ممکن است برای افراد مختلف متفاوت باشد. مو در پشت و اطراف سر بی عیب و سالم باقی می‌ماند.
ریزش موها ممکن است حتی همزمان با بلوغ آغاز شود، زمانی که هورمون‌های مردانه با غلظت بالایی در بدن ظاهر می‌شوند. الگوی طاسی مردانه توسط همیلتون و نوروود در هشت نوع دسته بندی شده است.

انواع مدل های مو
 

برای برخی از مردان تنها بعد از 5 سال طاسی به صورت کامل رخ می‌دهد، هر چند معمولا این پروسه بین 15 تا 25 سال طول می‌کشد. هر چند میانگین از دست دادن موها در سال 5 درصد است اما این رویه گاهی به صورت جهشی نیز رخ می‌دهد.
در خانم‌ها، طاسی آندروژنتیک در الگوهای متفاوتی ظاهر می‌شود: ریزش موی پراکنده که در سطح وسیعی از پوست سر رخ می‌دهد. الگوهای طاسی زنانه با مقیاس لودویگ در سه دسته تقسیم بندی می‌شوند.

مینیاتورسازی
پیاز موها به صورت ناگهانی از بین نمی‌رود. به مرور نازک تر و کوتاه تر می‌شوند، پروسه‌ای که مینیاتورسازی در طول هر سیکل فولیکولی خوانده می‌شود. سه فاز رشد موها یک سیکل را ایجاد می‌کنند: آناژن، کاتاژن، و تلوژن.
در فاز آناژن که معمولا چند سال به طول می‌انجامد، سلول‌های پایه‌ی پیاز مو رشد کرده و تقسیم می‌شوند. آن‌ها از پروتئین کراتین که برای ساخت ناخن و موها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد برای ساخت ریشه‌ی موها استفاده می‌کنند. ریشه‌ی موها توسط یک زائده‌ بافتی پوستی تغذیه می‌شود، که مواد غذایی را از جریان خود جذب می‌کند. همزمان با رشد ریشه‌ی موها، مو از پوست سر خارج شده و در طول فاز آناژن به رشد خود ادامه می‌دهد.
در فاز کارتاژن، که یک دوره‌ی گذر یک یا دو هفته‌ای است، موها تغذیه شده و متصل به پیاز مو باقی می‌ماند، اما پیاز مو کوچک شده و رشد آن متوقف می‌شود.
در فاز تلوژن، که معمولا چندین هفته است، پیاز مو متوقف شده و دیگر مو را تغذیه نمی‌کند، که در این فاز ممکن است ریزش مو اتفاق بیفتد. وقتی سیکل پیاز مو به فاز آناژن برمی‌گردد، یکموی جدید را ایجاد می‌کند که موهای قدیمی باقی مانده را بیرون می‌اندازد.
نسبت آناژن به تلوژن در حالت عمومی 12:1 است. با ریزش موی هورمونی، این نسبت به صورت تصاعدی کاهش می‌یابد، مثلا 5:1. فازهای آناژن کوتاه‌تر می‌شود و فاز تلوژن طولانی‌تر می‌شود. لذا در هنگام شروع هر فرآیند درمانی بایستی همواره صبور باشید.
اثر مینیاتورسازی پیاز مو روی زائده‌ی پوستی ریشه‌ی مو (یک فرآیند عروقی)، و ماتریس (محیطی که مو در آن رشد می‌کند) و شفت موها اثر می‌گذارد. ریشه‌ها اغلب سفت شده و رگ‌های خونی تغذیه کننده‌ی خود را تحت فشار قرار می‌دهند، که سفت شدن کلاژن خوانده می‌شود.
همچنان که پیاز مو مینیاتوری می‌شود، قطر موها نیز کاهش می‌یابد، ممکن است از mm08/0 تا mm06/0. تولید رنگ دانه در موها نیز کاهش می‌یابد.

بیماری زایی
برخلاف آن چه احساس می‌شود، همان هورمون‌هایی که منجر به از دست رفتن رنگ دانه‌های مو و ریزش مو بعد از بلوغ می‌شود، موهای صورت، سینه، زیر بغل و بخش شرمگاهی را تقویت می‌کنند.
مطالعات در مورد عدم حساسیت آندروژن و آنزیم کاهنده‌ی 5α تلاش نموده‌‌اند تا این پارادوکس را تفسیر نمایند. اصلی ترین تئوری‌ها عبارتند از:
تعداد دریافت کننده‌های آندروژن بیشتر
تولید موضعی بیشتر دی هیدروتستروژن (DHT)
سطح بالاتر تستسترون سیستماتیک
تولید بیشتر DHT توسط پروستات

آنزیم کاهنده‌ی 5α تبدیل تستسترون به DHT را تسریع می‌کند، که به دریافت کننده‌های مشابه می‌چسبند. هر چند پروستات نسبت به پوست سر DHT بیشتری تولید می‌کند، اما نقش هر کدام از این ارگان‌ها هنوز کاملاً مشخص نشده است.
تغییر در موهای سر تغییر در موهای بدن یا توان جنسی را ایجاب نمی‌کند. اثر آندروژن‌ها روی پیاز مو کاملاً به موقعیت آن بستگی دارد. وقتی پیاز موی پس سر در نقاط طاس شده کاشته می‌شود آن‌ها به رشد دادن موها ادامه می‌دهند اما پیاز موی مربوط به این نواحی در هیچ ناحیه‌ای از سر نمی‌تواند مجدداً موها را رشد دهد.
دانشمندان معتقدند که این برنامه ریزی ژنتیکی در مردان از ژن‌های غیر جنسی کنترل کننده‌ی تستسترون و تبدیل آن به DHT منتج شده اما قانون زیست شناسی آن کشف نشده است.
در مورد الگوی طاسی زنانه اعتقاد بر ایت است که ناشی از کاهش استروژن - یعنی هورمونی که در حالت عمومی با اثر تستسترون مقابله می‌کند- می‌باشد.
یکی دیگر از سایر انواع از دست دادن موها طاسی ناشی از کشش است که در افرادی که از مدل موهای دم اسبی و بافته شده استفاده می‌کنند رخ می‌دهد. جریان تلوژن از درمان‌های دارویی، تولد نوزاد، عمل‌های جراحیريال مسمومیت یا استرس شدید نیز ناشی می‌شود.
بیماری طاسی آریتا که یکی از بیماری‌های اوتومیون است که به صورت طاسی‌های گرد یک اینچی ظاهر می‌شود در یک درصد از مردان، زنان و کودکان رخ می‌دهد. طاسی‌های مربوط به اثرات زخم نیز ممکن است منجر به طاسی‌های موضعی یا گسترده شوند.
سرطان، طومور و سایر بیماری‌های اینچنینی می‌توانند طاسی‌های موضعی ایجاد کنند. عفونت‌های قارچی نیز می‌توانند طاسی عمومی ایجاد کنند.

شامپوهای موثر تحریک کننده‌ی موها تکمیل کننده‌ی تمام راه‌های بازیابی موها هستند
در اولین نشانه‌‌های ریزش موها، بایستی از این موضوع اطمینان حاصل کنیم که با مواد شیمیایی به پوست سر خود آسیب نمی‌رسانیم. سپس می‌توانیم درمان پیاز موها را با استفاده از ترکیباتی که به عنوان محصولات درمانی شناخته می‌شوند شروع کنیم. از آن‌جا که حفظ موهای موجود بسیار ساده‌تر از رشد مجدد موهای از دست رفته است.
هر فردی که قصد دارد که ریزش موهای خود را کنترل کرده و از رشد مجدد آن‌ها حمایت کند بایستی شامپوی رویتا را به عنوان شامپوی خود انتخاب کند، اعم از اینکه روش درمان موضعی پیاز مو، یا استفاده از داروهای خوراکی یا عمل جراحی را برای درمان انتخاب کرده باشد.
در مطالعات کلینیکی در مورد اثرگذاری رویتا، که توسط محققان مستقل از شرکت برای یک ارگان حکومتی – سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) – انجام گشت 90 درصد داوطلبان گزارش دادند که ریزش موی آن‌ها کاهش یافته، 85 درصد گزارش دادند که موهایشان ظاهر بهتری یافته است، 75 درصد گزارش دادند که احساس می‌کنند موهایشان پاکیزه‌تر شده است و 70 درصد گزارش دادند که رشد موهایشان سریع‌تر شده است.
در سال 2013 لابراتوار دی اس به دلیل موفقیت آمیز بودن این محصول خط تولید این شامپو را با تولید رویتا ال تی توسعه داد که ویژگی برجسته‌ی آن فرمولاسیون مناسب آن برای افراد با موهای بور و سایر رنگ‌های روشن می‌باشد.
برخلاف شامپوهای عمومی رویتا هیچ گونه سدیم لوریت سولفات، سدیم لوریل سولفات یا سایر ترکیبات ارزان قیمتی را که بافت پوست سر شما را می‌سوزانند در خود ندارد. در عوض این محصول از پاک کننده‌های با ترکیبات طبیعی برای کاهش سوزش، قارچ، و دی هیدروتستسترون (DHT) استفاده می‌کند. و دارای ترکیباتی است که آب رسانی، تغذیه و پروتئین پوست را تامین می‌کند.
سینرژی و جمع آثار این ترکیبات مدرن بدین معنی است که رویتا می‌‌تواند ریزش موها را به تاخیر انداخته و از بازرویش آن‌ها جلوگیری کند.

ریزش پیش از موعد موها عموماً نمای ظاهری شما را مخدوش کرده و اعتماد به نفس ما را با پیرتر نشان دادن و از بین بردن جذابیت مان پایین می‌آورد. این موضوع در دوران جوانی و تجرد بسیار حساس است.
بهترین برنامه‌ی درمانی شامل تمریناتی در یک سبک زندگی بخصوص است که می‌تواند شما را از ریزش موها حفظ کرده و بازرویش موها را برایتان به ارمغان بیاورد.
از استفاده از مواد شیمیایی دارای ماینوکسیدیل که می‌توانند سوزش ایجاد کنند اجتناب کنید.
برای بهبود گردش خود تمرینات بدنی داشته باشید، استرس خود را کاهش دهید و سطح آندروژن خود را به صورت طبیعی پایین بیاورید.
بجای استفاده از برس از شانه استفاده کنید.
برای شرایط پزشکی از درمان‌های بهتر را انتخاب کنید
رژیم غذایی متعادلی داشته باشید.
از قرص های ضد بارداری به صورت پیوسته استفاده نکنید.

مشخصات درمان
سه نوع درمان برای مردان موثر است: پیکربندی مجدد پوست سر توسط عمل جراحی، داروهای خوراکی، و لوسیون‌های با استفاده موضعی، که برای زنان نیز مناسب هستند.
کاشت مو با تکنولوژی میکرو گرافت معمولا بهترین و با دوام ترین نتیجه را برای مردان می‌دهد، زیرا پیاز موها حتی پس از جابجایی برنامه‌ی رشد ژنتیکی خود را ادامه می‌دهند. رویه‌های جدیدی که از بافت‌های پیوندی کوچکتر استفاده می‌کنند ظاهر طبیعی تری نسبت به پیوندهای قدیمی تر ایجاد می‌کنند.
بریدن پوست طاس شده و و کشیدن پوست پرموتر یکی دیگر از تکنیک‌های جراحی است که گاهی همزمان با پیوند مو مورد استفاده قرار می‌گیرد.
البته، این فرآیند دردناک، آسیب زا و پر هزینه است.
یک داروی خوراکی به نام فیناستراید در سال‌های گذشته جهت استفاده در این کاربری مورد تایید قرار گرفته است. آنزیم کاهنده‌ی 5α با کاهش DHT تولید شده در پروستات ریزش موها را متوقف می‌کند. نیمی از کسانی که از این دارو استفاده می‌کند رشد موهای تازه‌ را تجریه می‌کنند.
به عنوان یک اثر جانبی این دارو ممکن است توان و میل جنسی مردان کاهش پیدا کند. این کاهش میل جنسی پس از توقف مصرف دارو برمی‌گردد.
ماینوکسیدیل ده‌ها سال پیش کشف شده است اما در حال حاضر بازکننده‌های یونی امیدبخش تری وجود دارند. دو فرمولاسیون موضعی در این زمینه عبارتند از اسپکترال دی ان سی-ان و اسپکترال دی ان سی –اس که با داشتن ترکیباتی مدرن و با تکنولوژی فوق العاده بالا مانند آمینکسیل، پروسیانیدین B-2، و عوامل کمکی افزایش دهنده‌ی اثرگذاری در این حوزه بی مانند هستند.

نتیجه گیری
برخلاف پیشرفت‌های علمی فوق العاده زیاد در دهه‌های اخیر، اکثر درمان‌ها هنوز مراحل اولیه‌ی طاسی نتیجه بخش هستند، زیرا ضعیف شدن پیاز موها در طول زمان رخ می‌دهد. در 10 تا 15 سال اول ریزش موها، پیاز مو توانایی رشد را همچنن دارد. اما بعد از 15 تا 20 سال کمتر درمانی موثر واقع می‌شود.
با استفاده از شامپوی رویتا، بخصوص همراه با درمان‌های موضعی مانند اسپکترال دی ان سی-ان یا اسپکترال دی ان سی- اس می‌توانید بدون هیچ گونه درد و عوارض جانبی و با حداقل هزینه موهای خود را حفظ کرده و بازگردانید.

همانند یک شامپوی معمولی استفاده کنید
بعد از استفاده از شامپوی رویتا همراه با یک ماساژ ملایم، آن را به مدت یک تا دو دقیقه روی پوست نگه دارید. این عمل را مجدداً تکرار کرده و این بار شامپو را به مدت 3 تا 5 دقیقه روی پوست نگه داشته و سپس بشویید.
در صورت تمایل پس از استفاده از این محصول از یک حالت دهنده‌ی با کیفیت مانند رویتا. کور استفاده کنید. برای بدست آوردن نتایج بهتر این شامپو حداقل 5 بار در هفته بایستی مورد استفاده قرار گیرد.

نکات مهم در مصرف
استفاده از  این فرمولاسیون برای افرادی که سابقه‌ی حساسیت نسبت به مواد تشکیل دهنده‌ی آن را دارند توصیه نمی‌شود. اگر حساسیتی شدیدی نسبت به محتویات این محصول مشاهده شد بایستی مصرف آن متوقف شود.
نکات ایمنی
هرچند رویتا درمانی قوی را به همراه دارد، اما استفاده از آن بسیار ایمن است زیرا لابراتوار دی اس از مواد طبیعی که مشخصات ضد آلرژی دارند استفاده می‌کند که اثر بسیار مطلوبی روی تحریک پیاز موها دارند.
مواد فعال ساز موجود در این شامپو بسیار ملایم هستند وترکیبات کلیدی آن چنان خاصیت درمانی مطلوبی دارند که این محصول در مطالعات کلینیکی آمریکا نسبت به شامپو بچه‌ی J&J برتری داشته است.

راه درمان ریزش و رویش مجدد مو
 

با استفاده از این محصول بر طبق دستورالعمل، این ترکیبات پیشرفته احتمال بروز واکنش‌های مضر بسیار پایین است. بهرچند به دلیل غلظت بالا ممکن است برخی افراد به ندرت حساسیت‌های ضعیفی را مشاهده نموده و تصمیم به عدم ادامه از استفاده از این محصول بگیرند.

تحقیقات مداوم
لابراتوار دی اس برنامه‌ای از تحقیقات پیوسته برای بهیود و توسعه‌ی محصولات خود دارد. هر زمانی که  روش‌ها و تکنولوژی‌های جدیدتری کشف شوند، برای رساندن منافع آن‌ها به مشتریان مورد استفاده قرار خواهند گرفت. بنابراین مشخصات محصولات، ترکیبات آن‌ها، و شکل و رنگ آن‌ها ممکن است گهگاهی تغییر کنند.


حجم :100 میلی لیتر
حجم :180 میلی لیتر
حجم :500 میلی لیتر
حجم :1000 میلی لیتر

دارای کد اصالت و برچسب شبنم
ساخت لابرتوار دی اس آمریکا

کد بهداشتی ورود محصول: 7854035232613811

http://www.dslaboratories.com/revita/

رویش مو    رویش مو های ریخته شده    رویش مجدد مو    رویش مجدد موهای ریخته شده    ریزش مو    ریزش موی سکه ای    ریزش شدید مو    ریزش شدید و ناگهانی مو    ریزش مو در نوجوانی    درمان ریزش مو    ریزش مو    ریزش مژه    ریزش ابرو    ریزش ابرو و درمان    ریزش ابرو و پلک    ریزش ابرو در مردان    درمان ریزش مژه    ریزش مژه    ریزش مژه ها    ریزش مژه و ابرو    رویش مژه    داروی رویش مژه    برای رویش مژه    رویش مژه و ابرو    تقویت رویش مژه    دارو رویش مو    دارو ریزش مو    دارو ریزش ابرو    شامپو    شامپو رنگ    شامپو رنگ مو    شامپو رویش مو    شامپو رویش مجدد مو    شامپو ضد ریزش مو    شامپو ریزش مو    درمان ریزش مو    ریزش مو    حجم دهندگی مژه    بلند شدن مژه    جایگزین تتو ابرو

کشور سازندهآمریکا
خاصیت تحریک ریشه مو
خاصیت تقویت ریشه مو
خاصیت افزایش عمر سلول های مو
خاصیت جلوگیری از ریزش مو
خاصیت رفع شکستگی مو
خاصیت رفع پیری مو
تقویت فولیکول های مو
خاصیت افزایش ضخامت مو

geo 1395-03-11

با سلام ...ممکنه اثر درمانی این شامپو رو در مقابل شامپو کافئین آلپسین c1برای ریزش موها از نوع ارثی توضیح بدین؟کدوم بهتره


  فروشگاه سیسیلی 1395-02-29

  تا اواخر خرداد امیدواریم ترخیص بشه.


   مطفی 1395-01-20

   سلام.
   موجود نخواهد شد ظاهرا؟


    فروشگاه سیسیلی 1394-09-22

    بار جدید تا یک ماه دیگر ترخیص می شود.


     soroush m 1394-09-17

     پس چرا موجودش نمیکنید؟

       نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

       برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

      محصولات مرتبط