لوسیون ضد ریزش اسپکترال اف 7 لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Spectral.F7 Efficacy Booster Agent for Hair مشاهده عکس بزرگتر

لوسیون ضد ریزش اسپکترال اف 7 لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Spectral.F7 Efficacy Booster Agent for Hair

جدید

2,250,000 ریال

لوسیون ضد ریزش اسپکترال اف 7 لابراتوار دی اس آمریکا

تنها محصولات آمریکایی دارای تائیدیه بهداشت
بهترین محصول جلوگیری از ریزش خفیف مو
مکمل درمان ریزش مو

استرس یکی از عوامل تهدید کننده سلامت مو می باشد،به گونه ای که می تواند منجر به ریزش مو گردد و متعاقبا همین ریزش مو،خود باعث افزایش استرس گشته و مجددا این چرخه معیوب را تکرار نماید.

اسپکترال اف سون با با ترکیباتی چون آسیتریسین - بی و کمپلکس های پپتیدی که اثرات آن در درمان ریزش مو ناشی از استرس ثابت شده،می تواند از فولیکول های مو در زمان افزایش ترشح هورمون های ناشی از استرس به بهترین وجه محافظت نماید.

این محصول به تنهایی و یا به عنوان مکمل در درمان انواع ریزش مو می توان مورد استفاده قرار داد.

با خرید این محصول شما 22500 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.با استفاده از این محصول افرادی که در حال درمان مشکل کم پشت شدگی موهای خود هستند می‌توانند astressin-B، که یک ترکیب آمینو اسیدی جدید است را به موهای خود اضافه کنند که مزایای زیادی برای پیاز موهایشان دارد، زیرا این محصول اولین محلولی است که این قطعه‌های پروتئینی را در یک تقویت کننده‌ی موضعی برای استفاده‌ی بشر ترکیب نموده است. این محصول درمان‌های اولیه مانند اسپکترال دی ان سی- ان یا ماینوکسیدیل را تقویت می‌نماید و می‌تواند به عنوان یک درمان مجزا در مراحل اولیه‌ی کم پشت شدگی موها مورد استفاده قرار گیرد.

در تست‌های کلینیکی اخیر، ترکیب آمینواسیدی astressin-B خواص زیر را از خود نشان داده است:

ریزش مو ناشی از استرس
 
گیرنده‌های عوامل رهاسازی کورتیزوپین را مسدود می‌کند؛ این عوامل در پاسخ حیوانات آزمایشگاهی به تنش مشاهده شده است.

ریزش مو سکه ای
 
وقتی هورمون‌های تنش بیرون کشیده می‌شوند روی سلامت موها اثر می‌گذارد.

درمان ریزش مو
 
برای موارد ریزش استرسی به عنوان یک درمان مجزا قابل استفاده است.

نتایج تست‌های کلینیکی نشان می‌دهند که این ترکیب آمینو اسیدی یک مکانیزم جدید فوق العاده قوی برای درمان پیازهای ضعیف موها ارائه نموده است.
در حالی که سایر برندها اخیراً تحقیقات خود را در مورد این تکنولوژی آغاز نموده‌اند اما لابراتوار دی اس این تقویت کننده‌ را هم اکنون به مشتریان خود ارائه نموده است.

مردان و زنانی که در حال استفاده از سایر درمان‌ها هستند می‌توانند از این عامل تقویت کننده‌ی موثر بهره ببرند
این محلول موضعی برای درمان کم پشت شدگی موضعی موها ارائه شده است و سلامتی پوست و موها را به طور کلی بهبود می‌بخشد.
اگر افرادی که از درمان‌های اولیه‌ی مربوط به پیاز مو مانند اسپکترال دی ان سی –ان یا ماینوکسیدیل بهره می‌برند بخواهند فواید استفاده را بیشتر کنند می‌توانند این عامل تقویت کننده‌ی بسیار سودمند  را به برنامه‌ی درمانی خود اضافه کنند.
استفاده از این تقویت کننده برای کمک به مقابله با کم پشت شدگی موها و بهبود سلامت پیاز مو شدیداً توصیه می‌شود. این محصول با یک مکانیزم منحصر به فرد عمل می‌کند که توسط ماینوکسیدیل، فیناستراید و سایر محرک‌های رشد مو قابل انجام نیست.
در اولین مراحل کم پشت شدگی موها می‌توان از این محصول به عنوان یک درمان موثر استفاده نمود.

ترکیب جید آمینواسیدی astressin-B 33 آمینو اسید را به پیاز موها می‌رساند
افرادی که در مورد کم پشت شدن موهای خود نگرانی دارند منافع منحصر به فردی از این محصول خواهند برد زیرا این محصول اولین تقویت کننده‌ی موضعی موهای سر است که ترکیب آمینواسیدی astressin-B را به شما ارائه نموده است.
33 آمینواسید موجود در این محصول دارای یک ترمینال N استیل دار شده، یک ترمینال C آمیدی، و یک پل لاکتام دارای آمینواسیدهای متیلوسین، نورلوسین، دی فنیلالانین، لوسین، ترئونین، هیستیدین، آرژنین، نمک اسید گلوتامیک، گلوتامین، والین، آلانین، لیزین، ایزولوسین، و سایر آمینو اسیدها می‌باشد.
شکل گیری پیوندهای آمیدی در ترمینال C با استفاده از رزین آمیدی رینک، که ساپورت صلب و نقطه‌ی آغاز سنتز پپتاید می‌باشد حاصل می‌شود. تکمیل سنتز و شکافته شدن‌های متعاقب از رزین ترمینال C را با یک پیوند آمیدی سالم بجا می‌گذارد.
ترکیبات دیگر این محصول شامل پروهارین β4 (اوکتا پپتاید 2)، استات مس بیس (تری پپتاید 1)، و لسیتین مورد استفاده در کپسوله سازی نانوزوم برای جذب بیشتر می‌باشد.

برای اثرگذاری بیشتر، ترکیبات بایستی به صورت عمیق و با غلظت کافی جذب شوند، و بایستی به اندازه‌ی کافی در محیط باقی بمانند تا اثر خود را بگذارند. در بین ابداعاتی که توسط این محصول به شما ارائه می‌شود، کپسوله سازی نانوزوم این اهداف را تامین می‌کند.
تکنولوژی نانوزوم ترکیبات فعال خالص را در میکرو کره‌های لیپوزومی بسیار کوچکی می‌پوشاند که از لایه‌های فسفولیپید با ترکیبات مشابه با پوست سر انسان ساخته شده اند.
محصولات استاندارد در سطح سر باقی مانده و به سرعت ناپدید می‌شوند، اما نانوزوم‌ها به محتویات این محصول امکان نفوذ به پوست وو آزاد کردن منظم ترکیبات را می‌دهد.
بنابراین کسانی که از این محصول استفاده می‌کنند در یک دوره‌ی 12 ساعته از روز از مزایای آن بهره مند می‌شوند.

روش مصرف:
برای بهبود نتایج استفاده از درمان‌های اولیه‌ مانند استفاده از اسپکترال دی ان سی-ان یا ماینوکسیدیل، بعد از استفاده‌ی صبح یا قبل از استفاده‌ی عصر از آن محصولات، 10 بار اسپری نموده و روی پوست ماساژ دهید. حداقل 10 دقیقه بین استفاده از محصولات مختلف فاصله بیندازید.
برای استفاده از این محصول به عنوان یک درمان مجزا در آغاز کم پشت شدگی مو، آن را صبح و شب استفاده کنید.
این محصول تنها برای استفاده به صورت موضعی طراحی و ساخته شده است.

ملاحظات:
از آن جا که پپتایدها به صورت گسترده‌ای در مواد آرایشی مورد استفاده قرار گرفته اند و به راحتی به آمینواسیدهای سازنده‌ی خود تجزیه می‌شوند هیچ گونه مشکلی در استفاده از این محصول وجود ندارد.
تاریخچه قابل قبول استفاده‌ی ایمن از پپتاید بدین معنی است که کاربران می‌توانند بدون نگرانی در مورد عوارض جانبی از این ممحصول استفاده کنند و بازگشت موهایشان را تنها با چند اسپری تضمین کنند.

حجم :60 میلی لیتر
دارای کد اصالت و برچسب شبنم
ساخت لابرتوار دی اس آمریکا

شماره پروانه بهداشتی ورود: 1423341934067822

http://www.dslaboratories.com/spectralf7

رویش مو    رویش مو های ریخته شده    رویش مجدد مو    رویش مجدد موهای ریخته شده    ریزش مو    ریزش موی سکه ای    ریزش شدید مو    ریزش شدید و ناگهانی مو    ریزش مو در نوجوانی    درمان ریزش مو    ریزش مو    ریزش مژه    ریزش ابرو    ریزش ابرو و درمان    ریزش ابرو و پلک    ریزش ابرو در مردان    درمان ریزش مژه    ریزش مژه    ریزش مژه ها    ریزش مژه و ابرو    رویش مژه    داروی رویش مژه    برای رویش مژه    رویش مژه و ابرو    تقویت رویش مژه    دارو رویش مو    دارو ریزش مو    دارو ریزش ابرو    شامپو    شامپو رنگ    شامپو رنگ مو    شامپو رویش مو    شامپو رویش مجدد مو    شامپو ضد ریزش مو    شامپو ریزش مو    درمان ریزش مو    ریزش مو    حجم دهندگی مژه    بلند شدن مژه    جایگزین تتو ابرو

میزان حجم60 میلی لیتر
کشور سازندهآمریکا
خاصیت تحریک ریشه مو
خاصیت تقویت ریشه مو
خاصیت رشد مجدد مو
خاصیت جلوگیری از ریزش مو
تقویت فولیکول های مو
خاصیت افزایش ضخامت مو

میرزایی 1394-11-08

عالی بود
چند صفحه از سایت رو دیدم
کارتون عالیه
طراحی سایت هم خیلی جالبه
موفق باشید...
به ما هم سری بزنید.
آگهی90
http://Agahi90.ir

      نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

      برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

    محصولات مرتبط