ژل کنترل آکنه تری اکسیل پی ام لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Trioxil Anti-Acne Gel مشاهده عکس بزرگتر

ژل کنترل آکنه تری اکسیل پی ام لابراتوار دی اس آمریکا DS LABORATORIES Trioxil Anti-Acne Gel

جدید

1,200,000 ریال

ژل کنترل آکنه تری اکسیل پی ام لابراتوار دی اس آمریکا

تنها محصول آمریکایی دارای تائیدیه بهداشت
درمان آکنه و پایانی برآکنه
ضد سبوره و ضد التهاب
محو کردن زخم‌های ناشی از آکنه
تلطیف بافت‌‌های خشن پوست
بازیابی سلامتی پوست و زیبایی و اعتماد به نفس
از بین برنده جوش های بلوغ

ژل تری اکسیل پی ام با ترکیبات طبیعی استخراج شده از گیاه بابونه که از طریق نانو کپسولها به محل اثر خود در لایه های زیرین پوست انتقال می یابند،اثرات درمانی ضد باکتری،ضد قارچ و ضد التهاب داشته که به اثبات رسیده،به گونه ای که اثرات ضد التهاب آن را می توان با کورتیزون قابل مقایسه دانست.

این محصول بر خلاف سایر محصولات که موجب خشکی پوست و در نتیجه تولید چربی بیشتر و آغاز چرخه ای معکوس برای ایجاد و افزایش آکنه می گردند علاوه بر داشتن اثرات ضد میکروبی بالا،به میزان زیادی سبب نرمی،شادابی و لطافت پوست می شود.

با خرید این محصول شما 12000 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


 اسپکتروم های تریوکسیل صبح و شب که دارای خواص کراتولیتیک، ضد سبوره ای و ضد التهاب است ، آکنه را با استفاده از کلیه روش های علمی شناخته شده در درمان آکنه برطرف میسازد. در حالیکه سایر روش های درمانی تنها از یک روش استفاده مینمایند.
این ژل ضد جوش خارق العاده از تولید سبوم (چربی های پوستی) جلوگیری کرده، زخم های ناشی از آکنه را محو مینماید، منافذ متورم را تخلیه کرده، بافت های خشن را تلطیف مینماید ، رنگ سلامتی پوست را بازیابی می کند و از ایجاد التهاب جلوگیری مینماید.
این حمله چند جانبه باعث می شود تا مصرف کنندگان این محصول به جای داشتن پوستی ناهموار و ملتهب به پوست صاف و درخشان رویای خود دست یابند.
تریوکسیل های پی ام و ام برای درمان التهابات و قرمزی ناشی از آکنه ، چربی ناشی از ترشحات سبره و ناهمواری های سطح پوست استفاده می‌گردد.
پس از رسیدن به سن بلوغ، فولیکولها مقدار زیادی سبوم روغنی تولید میکنند و ذرات پروتئینی محبوس می‌گردند. این امر باعث می‌شود که صورت دچار التهابات قرمز رنگی که دارای سر سیاه و سفید هست شود. مطالعات نشان داده است که افرادی که مبتلا به آکنه هستند، اعتماد به نفس کمتری دارند، بیشتر خجالت زده میشوند و بیشتر دچار افسردگی میگردند.
پس از استفاده چند هفته ای از تریوکسیل روز و شب، مصرف کنندگان دارای پوستی هموارتر، سالم تر و نرمال تر میشوند.
 
نتیجه گیری:
تریوکسیل، آکنه را به خوبی کنترل میکند
آکنه به صورت قطعی درمان نمیشود بلکه می توان با استفاده از روش های درمانی موثر آن را کنترل نمود. بیمارانی که از زخم ها، قرمزی، و چربی ناشی از آکنه رنج میبرند میتوانند  با استفاده از تریوکسیل های روز و شب ، آکنه را کنترل نمایند.
کسانی که از تریوکسیل به صورت منظم استفاده می‌نمایند، می توانند دارای پوستی تمیز، درخشان و جوان در تمام مراحل زندگی حتی در زمان دبیرستان و سن بلوغ باشند.
سه عامل اصلی ایجاد آکنه عبارت اند از:
ترشح بیش از حد سبوم (چربی پوستی)، ترشح بیش از حد پروتئین های پوست و التهابات باکتریایی
با استفاده از تریوکسیل، به دلیل استفاده از ترکیباتی که حاصل آخرین دانسته های علمی می باشند و در زیر به طور خلاصه معرفی میشوند شاهد داشتن پوستی درخشان، آرام و شفاف خواهید شد:
pale sulfonated shale oil  و آزلاییک اسیدی که در نانوزوم ها کپسوله شده است برای از بین بردن زخم های ناشی از آکنه و جلوگیری از ترشح بیش از حد سبوم
مالیک اسید، نردی هایدرو گوایرتیک اسید و چندین عامل پروتئاز که برای پوسته ریزی در لایه های مختلف استفاده میشوند
سدیم پلی آکریلات همراه با سباسیک اسید برای از بین بردن باکتری های پوستی بدون اثرات جانبی
گیاه پیوریا لابوتا،pale sulfonated shale oil و سایر عوامل ضد باکتری و همچنین عصاره های سنتاریوم اریترا[1] و  Sigesbeckia  orientalis و سایر آرام بخش ها برای کاهش قرمزی، گرما و درد ناشی از التهابات
در حالیکه محصولات تجاری موجود دربازار برای درمان آکنه تنها از یک روش استفاده میکنند، در تریوکسیل از تمام روش های ممکن برای درمان آکنه استفاده شده است.
با استفاده منظم از تریوکسیل روز و شب ، تنها چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد، لبخندی است که بر لبانتان نقش بسته است.
 
روش مصرف :
تریوکسیل روز را هر روز صبح برای فعال کردن آلفا هیدروکسی ها و سایر اسیدهایی که باعث بهبود فرایند کراتولیز در طول روز میشوند استفاده نمایید. همچنین تریوکسیل روز حاوی ترکیبات ضد آفتاب برای پوست های حساس میباشد.
تریوکسیل شب را هر شب برای فعال کردن عوامل ضد باکتری و کاهش دهنده التهابات استفاده نمایید.
ابتدا صورت را با تمیز کننده های بهداشتی مانند هیدروویتون و آب نسبتا گرم  (با آب داغ که میتواند باعث تشدید تولید سبوم شود نشویید) بشویید. به آرامی و آهستگی پوست را خشک نمایید. و پوست را نسایید.
به اندازه یک نخود از پماد تریوکسیل بر روی کل ناحیه آکنه بمالید نه فقط قسمت زخم شده آن. از تماس آن با چشم ها و دهان جلوگیری نمایید.
اکثر بیماران پس از چند هفته شاهد بهبود آکنه خواهند بود، استفاده منظم از این پماد را قطع ننمایید. از بازی کردن با زخم آکنه اجتناب کنید زیرا باعث گسترش باکتری ها میشود.

حجم :30 میلی لیتر
ساخت لابراتوار دی اس آمریکا
دارای برچسب اصالت کالا
دارای مجوز سازمان غذا و دارو

شماره پروانه بهداشتی ورود: 6344774664074544

لینک محصول در وب سایت آمریکایی DS

میزان حجم30 میلی لیتر
کشور سازندهآمریکا
درمان آکنه و جوش
رفع التهاب پوست
ضد سبوره
تلطیف بافت های خشن پوست

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط