کاندوم ایموشنس آناتومیک Emotions-ANATOMIC-PHYSICAL DELAY مشاهده عکس بزرگتر

فقط آنلاین

کاندوم ایموشنس آناتومیک Emotions-ANATOMIC-PHYSICAL DELAY

جدید

136,500 ریال

کاندوم ایموشنس آناتومیک

 
تاخیر فیزیکی

 

 

با خرید این محصول شما 1365 امتیاز وفاداری دریافت می کنید.


کاندوم ایموشنس آناتومیک Emotions-ANATOMIC-PHYSICAL DELAY، از لاتکس طبیعی ساخته شده و به سبب شکل اناتومیک موجب تاخیر فیزیکی می‌شود.

 این محصول 100% تست الکترونیکی شده و مورد تایید FDA (سازمان غذا و داروی آمریکا) قرار گرفته است.

این محصول با استفاده از  مواد اسپرم کش روان کاری شده است تا اوج لذت و ایمنی را برای شما به ارمغان بیاورد.

 **********************************************************************************************************************************

سازمان غذا و داروی آمریکاFDA(Food and Drug Administration) یکی از آژانس‌های وزارت بهداشت، درمان و خدمات انسانی ایالات متحده، یکی از بخش‌های اجرایی ایالات متحده است. FDA مسئول حفظ و ارتقای سطح سلامت جامعه از طریق تنظیم و نظارت بر  ایمنی مواد غذایی، محصولات تنباکویی، مکمل‌های غذایی، واکسن، تزریق خون، دستگاه‌های پزشکی، دستگاه‌های ساطع اشعه الکترو مغناطیس (ERED) ، محصولات دامپزشکی و لوازم آرایشی است.
مدرک FDA  یک گواهینامه بین المللی است که از طریق سازمان دارو و غذای آمریکا جهت تولید‌کنندگان محصولات غذایی، دارویی و پزشکی سرتاسر جهان صادر می‌شود. این مدرک به منزله به رسمیت شناختن شرکت تولید کننده توسط FDA در خصوص بهداشتی بودن و سلامت عمومی محصولات آن شرکت بوده و حکم مجوز ورود محصولات آن شرکت را به آمریکا دارا است.
همچنین این گواهینامه با توجه به شناخته شده بودن نام FDA آمریکا برای کلیه کشور‌های جهان و جایگاه این سازمان در تبیین و ارائه استاندارد‌های مربوط به محصولات غذایی و دارویی می‌تواند نقش بسزایی در جلب نظر مشتریان خارجی و داخلی جهت صادرات و فروش داشته باشد.

***********************************************************************************************************************************

 

تعداد کاندوم در جعبه :
12

 

دارای مجوز از وزارت بهداشت

مجوز اداره کل تجهیزات پزشکی A254868939

دارای برچسب شبنم

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید.

محصولات مرتبط